Udarli Curu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aha.. znaci, bilo koji taj vodi u raj..
Da, da.. to je to razmisljanje svojstveno pojedinim (ili ne samo pojedinim?) muskarcima.. bilo koja ta vodi u raj.. pa onda reflektuju..
p.s. nemas veze?.. dooobro..
 
Ima ih....de*ili....Ne znaju kako drugacije pa udaraju...a ne smeju druge samo devojke.....Ti imaju problem sami sa sobom i u glavi...Bila sam zrtva toga tako da..Posle mi se izvinjavaaaoooooo...:(
 
Udarac nema nikad opravdanja i takvu "vezu" treba saseći u korenu. Mnogo je lakše ostaviti nekog posle prvog udarca nego posle 1001-og, kad se takvo ponašanje i stalni oproštaji i mirenja već podrazumevaju. Pretpostavljam da je neke devojke prosto sramota da se npr vrate kod roditelja i da objašnjavaju društvu, jer su ih oni najčešće upozoravali da taj dečko nije za nju.
 
malo pre mi je na piso tekst,
kaze da me voli i da jedva ceka da me vidi, i malo nesto drugo je na pisao hehe
a stvarno je tesko, nisam jos raskinla, znam da trebam, a kako?
sta da kazem bre to je tako teskoooo

i hvala vam sto ste iskreno govorli sve sto mislite, i moram da vam kazem da ste bili upravu
 
haha...brateee da poludis....
Svoju devojku nikad nisam udario,
Dok sam jednu nokautirao na poslu ( izbacivac ) pa sam zbog tog, 2 meseca u zatvor...sto znaci...nikako nije isplativo...
A ova dama sto je temu postavila voli izgleda da primi ponekad po neku hmmm.. Mozda stvarno ima i takvih...
Bezveze....
 
Inace sam proterao nekoliko simulacija i dosao do toga da samar donosi oduzimanje samopouzdanja...

Kao rezultat cini mi se da cu totalno odbaciti mogucnost da udaram nekome samar, ali cu zadrzati opciju da pretim, a zauzvrat cu postaviti granicu ili na dupetanju (imam dovoljno snage da je tretiram kao malo dete) ili na klepanju, mada je ovo poslednje takodje pod prismotrom....

Nije humano , ni prema deci ni prema odraslima....ali za batine, to ne iskljucuje, dupenanje...ili dupetanje....obavezno za decu...a i za odrasle nije lose....

Ne znam sta raditi sa zenama, posto vole da koriste samar, a ako usvojim postulat da samar znaci oduzimanje samopouzdanja, to bi znacilo vrlo lose za zenu koja mi udari samar....
Znaci da bi moja reakcija morala da bude dovoljna da i meni i njoj pokaze da samopouzdanje nije umanjeno vec naroguseno....
 
hehehe pa samo kazem
jer neznam ovaj hoce da naucim bugarski, da zaboravim srbiju
a ja hocu da promeni prezima da kao stavi ic
i da imaju deca srpsko imene
sa njim nikako da se slazimo
a sa srbinom nisam nikad imala vakve probleme hehe

:hahaha:

Ама, ти ниси ни прошао-ла кроз Крајину, нити ти је српски матерњи језик! Одају те језичке грешке које правиш.:P

А народ наседа на свашта....:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top