Učite ruski i turski

Изволи

20080716041316!Ruska_salata.jpg
:super:

То је салата, где је главно јело сунца ли ти жарког?
 
Nema veze kolega, razumem te. Tek si, kao i ja, skinuo crninu zbog postavljanja barikada na put bez alternative od strane Nemaca i inih recidiva mračnih devedesetih.

Ми не прихватамо алтернативе јер алтернатива нема.

На путу који је зацртао Свети Зоран Ђинђић ми морамо остати до краја, па ако и сви побегну из Европске Уније, ми ћемо да им украдемо име и прогласимо ЕУ!

Дигнутог чела и смелог корака, и чврсто стиснуте пести, друже - ми не можемо да изгубимо!
 
Ми не прихватамо алтернативе јер алтернатива нема.

На путу који је зацртао Свети Зоран Ђинђић ми морамо остати до краја, па ако и сви побегну из Европске Уније, ми ћемо да им украдемо име и прогласимо ЕУ!

Дигнутог чела и смелог корака, и чврсто стиснуте пести, друже - ми не можемо да изгубимо!

Ne bih baš bio toliki optimista. Ipak je nama praktično do juče vladao Milošević koji je napravio svi znamo koliku štetu na svim poljima, i nisam siguran da ćemo mi ikad, a možda ni tad, moći da se oporavimo od njegove vladavine. Preostaje nam jedino da nastavimo da glasamo za Tadića i DS do daljnjeg, i da se molimo Sv. Zokiju da nam prokrči put bez alternative od svih tih Nemaca, Britanaca, Francuza, i ostalih Miloševićevih satrapa.

A ne zaboravi i Hrvate koji UPRAŽNJAVAJU SEKS SA SOPSTVENIM MAJKAMA, POBOGU!
 
Ми не прихватамо алтернативе јер алтернатива нема.

На путу који је зацртао Свети Зоран Ђинђић ми морамо остати до краја, па ако и сви побегну из Европске Уније, ми ћемо да им украдемо име и прогласимо ЕУ!

Дигнутог чела и смелог корака, и чврсто стиснуте пести, друже - ми не можемо да изгубимо!

Тако је, и то, по свој прилици заједно с оним земљама које су некад чиниле СФРЈ.
 
Sviđa mi se tvoja zamisao stvaranja unije sa zemljama bivše Jugoslavije. To je jedna sasvim nova i osvežavajuća ideja. Dopada mi se kako razmišljaš.

I siguran sam da je Drug Institucija ovde, i da te čuje, odmah bi te uz ponosni osmeh uštinuo za obraze pionirske.
 
Sviđa mi se tvoja zamisao stvaranja unije sa zemljama bivše Jugoslavije. To je jedna sasvim nova i osvežavajuća ideja. Dopada mi se kako razmišljaš.

I siguran sam da je Drug Institucija ovde, i da te čuje, odmah bi te uz ponosni osmeh uštinuo za obraze pionirske.


Па ја то и говорим по његовом узор(к)у. :lol:
 
Pročitah sad intervju Institucije nekim turskim novinama. Dve rečenice su mi ostale u sećanju:

''Alah na nebu, Erdogan na zemlji.'' i ''Jermenski genocid je inspiracija za mene i moj narod.''

Valjalo bi da i vama ostanu u sećanju, jer upravo u tim rečima leži naša budućnost.
 
Османлије су поштени људи. Донели нам бурке, мусаку, сарме, гибанице и ћепапчиће. Не знам шта би радио да не беше њих. Да смо не дај Боже под Швабама били 300-400 година вероватно нас не би било или би јели баварске кобасице што је још горе од смрти.

:hahaha:
Turci su cmar civilizacije, kad su oni dosli na ove prostore mi smo bili u periodu renesanse a oni su blokirali nas razvoj i napredak.
 

Back
Top