Ubojstva, silovanja, pljačke, HIV: "U Južnoj Africi bit će krvoprolića!"

Нек' Хрватска прво обузда неприродни блуд са сопственим мајкама и очевима, па ћемо ми лако престати.

Ал' и сама добро знаш да су шансе 0.

I ja mislim da su šanse 0 da prestanete!

Strašno! :sad2::sad2:
 
I ja mislim da su šanse 0 da prestanete!

Strašno! :sad2::sad2:

У праву си, никад нећемо престати да вас грдимо јер водите љубав са сопственим матерама.

Замисли, и још Каптол каже "па не вреди, не помаже ту код Хрвата ни закон, они то воле па воле и не слушају никога".

Дегенерација.
 
Bolje da na vreme odustanete od SP-a jer ako bude kao ova utakmica sa Novim Zelandom :hahaha: Ma ustvari navijači idu u pravu sredinu sebi jednakim divljacima.

Forma se tempira za turnir.Pripremne utakmice sluze za neke takticke provere,postavke,...
Ali bitno je da je Srbija izgubila u Austriji 1:0.To ti je palo bolje nego sex:per:
 
У праву си, никад нећемо престати да вас грдимо јер водите љубав са сопственим матерама.

Замисли, и још Каптол каже "па не вреди, не помаже ту код Хрвата ни закон, они то воле па воле и не слушају никога".

Дегенерација.

Nije Kaptol SPC, pa da propovijeda snahočestvo i slične srpske tradicije. :roll:
 
Nije Kaptol SPC, pa da propovijeda snahočestvo i slične srpske tradicije. :roll:

Знаш ти добро шта Каптол проповеда.

istockphoto_4476554-leering-priest.jpg
 
1885-nasa velika pobeda u celi rat iako smo napadnuti sa ledja

balkanski rat -5 na jedan


prvi svetski-porazeni u svet bitke

drugi svetski rat-porazeni su sve bitke


pa da upravo si 1 na 1 ste nas unistili:rotf:
Zaboravuo si Velbužd.
Stefan vas je tada tako razguzio da se niste mogli 500 i kusur godina oporaviti.
 
Pazi da ti žena ne dobije brata! :per::per:

Mislis da ja ne dobijem brata?Taman posla, to za snajke je urbana legenda
Pazi ovako,kod nas je obicaj da se familija druzi i okuplja u sto vecem broju.Recimo za slave,vencanja,zove se i daleka rodbina.Bas iz razloga da nebi doslo do nezeljenih ljubavi.Cetvrto koleno je tabu,mada neki postuju i do sedmog.Mislim sama pomisao na sestru od tetke ili ujaka tera na povracanje.
Dok izgleda da je kod vas familijarno okupljanje idealna prilika za cikaske perverzije.To nije sex,ti je vodjenje ljubavi:mrgreen:
 
Mislis da ja ne dobijem brata?Taman posla, to za snajke je urbana legenda
Pazi ovako,kod nas je obicaj da se familija druzi i okuplja u sto vecem broju.Recimo za slave,vencanja,zove se i daleka rodbina.Bas iz razloga da nebi doslo do nezeljenih ljubavi.Cetvrto koleno je tabu,mada neki postuju i do sedmog.Mislim sama pomisao na sestru od tetke ili ujaka tera na povracanje.
Dok izgleda da je kod vas familijarno okupljanje idealna prilika za cikaske perverzije.To nije sex,ti je vodjenje ljubavi:mrgreen:

Raspitaj se kod tašte kako je kod nas. :cool:
 
У праву си, никад нећемо престати да вас грдимо јер водите љубав са сопственим матерама.

Замисли, и још Каптол каже "па не вреди, не помаже ту код Хрвата ни закон, они то воле па воле и не слушају никога".

Дегенерација.

Pa bila je tema, ali su je zatvorili, o incestu kao uzroku degeneracije Hrvata .
Temu je bio pokretao korisnik Hrvat, onaj Vjekoslav, sa dosta argumenata, ali nazalost kljuc ???
 

Back
Top