"Ubodite" osobu ispod vas i zaradite reputaciju!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Aj, probamo nesto ovako...

Postavite u postu neku vasu kratku konstataciju o bilo cemu, na ozbiljan ili neozbiljan nacin, neki vas stih, aforizam ili nesto sto se vama dopada ...

- neki citat.. pesmu ili samo neki njen deo... zrno mudrosti... grafit koji ste negde procitali... vic...
- sliku... karikaturu... muzicki video... smesni video... gif animaciju... smajli...

Ma bilo sta, sto vam padne na pamet uz predpostavku, da ce se to isto dopasti i osobi ispod vas!

Osoba ispod treba da oceni vas post, ocenom od 1 - 5, a ako vam da peticu bilo bi fer da vam da i reputaciju! :ok:

Naravno u svom postu i ona treba da postavi nesto za sta misli da ce se dopasti osobi ispod nje i tako u krug...

Mozemo i da zbrajamo svoje ocene pa da vidimo ko ce recimo na kraju svakog meseca da ima najvise poena!

Moze da bude zanimljivo a i ne mora... sve zavisi koliko nas ce prihvatiti ovu igricu :)
 
Poslednja izmena:
svi smo mi deca dezertera ;)

a, mogu li ucestvovati oni bez bona :flert:

Aj jos smo u fazi uhodavanja pa mozemo i malo da je zajednicki razradimo i doteramo :)

Naravno da mogu i oni bez bona... ali ako nekom budu dali peticu a nemaju trenutno reputaciju, moraju to i da naglase i da zapamte pa da prvom prilikom regulisu dug :D jel se slazes... stvarno ti se svidja igra, eto ja ispunih obecanje!
 
Komsike sedi 1 breee... ali evo ti ipak jedna trojcica zato sto si mi komsika i zato sto si me nasmejala :hahaha:

Jedna od mojih omiljenih gif animacija

window.gif

Gde ste breee !?
 
5... opet, al ovu moram da pisem pa sutra da se razduzim :hahaha: ( za Google) a "Kengur", smesnije je onako napisano, nego kad se odgleda!

I nema vracanja reputacije zbog reputacije... to bre mora da se zasluzi, aj one dvojke i trojke to moze i da se ponekad malo progleda kroz prste ali za reputaciju ne... mora bas da te potrefi,nasmeje... bilo sta al da te potrefi!


Pozajmi mi 100 evra... bicu ti duznik citavog zivota! - grafit
 
Poslednja izmena:
3

Pita uciteljica Pericu:
Perice,sta ima srce???
Perica: Uciteljuce,srce ima noge...
Uciteljica: Kako Perice noge???
Perica: Pa uciteljice , uvece kad idemo da spavamo tata kaze mami:Srce , digni noge...

Uciteljica : Za sta sluzi biber Perice???
Perica : O5 za spavanje...kad leglemo da spavamo tata kaze mami: srce digni noge , da ti ga zabiberim...

Uciteljica : Perice sta sve moze da stane u usta???
Perica: Zvaka...
Uciteljica Dalje...
Perica: Lizalica...
Uciteljica: Bravo Perice , dalje...
Perica Luster...
Uciteljica : pa kako Perice luster!?!?!
Perica: Pa lepo uciteljice...isto uvece kad legnemo da spavamo tata kaze mami:Srce , ugasi taj luster , da ti ga stavim u usta...
 
Rad je za ljude koji ne znaju kako da se igraju :aha::cool:
ovo s ocenama nikako da ukapiram:think:
ali neka bude 5:mrgreen:

Pa treba da ocenis gornji post ocenom od 1-5 u zavisnosti koliko ti se dopao sta god da pise ili je postavljeno u njemu... ako das peticu onda toj osobi moras da das i reputaciju i postavljas nesto u svom postu (bilo sta) sto mislis da ce se dopasti osobi ispod tebe, koja ce oceniti tvoj post i tako u krug :D

Za ovo o radu jaka 4 ma 4+ , zamalo pa 5

Evo jedna pitalica, zao mi sto moram odmah da napisem i odgovor, bas bih voleo da cas cujem :D

- Cemu sluzi pupak?
- Za so... kad se u krevetu jedu jaja :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top