Ubistva slavnih

  • Začetnik teme Jim Morrison
  • Datum pokretanja
J

Jim Morrison

Gost
Da li ste primetili da svi slavni muzicari su preminuli pod nerazjasnjenim okolnostima ili mocnom smrcu?Kao npr.Beethoven je za zivota bio gluv i cak je i nekoliko puta pokusao da se ubije,Bach je umro u najvecoj bedi jer crkva nije prihvatala njegove kompozicije,za Mozarta je poznato da je nekoliko dan pre smrti pisao rekvijem koji mu je narucio nepoznati covek u crnom odelu i tada je poceo groznicavo da radi dok nije preminuo...A sta je sa cuvenim kraljevima Rock'n'rolla; Jim Morrison je umro u pariskom hotelu ali niko jos ne zna kako(prica za javnot je infrakt ccc...),Jimi Hendrih je takodje umro cudno...prica je da je popio pravise pilula za spavanje i nije se ujutru probudio...
Zasto je to tako?Zato sto su uvek postojali ljudi koji su bili ljubomorni na njihovu slavu i morali su da ih uklone...A koje je vase misljenje o tome?
 
Jim Morrison:
Da li ste primetili da svi slavni muzicari su preminuli pod nerazjasnjenim okolnostima ili mocnom smrcu?Kao npr.Beethoven je za zivota bio gluv i cak je i nekoliko puta pokusao da se ubije,Bach je umro u najvecoj bedi jer crkva nije prihvatala njegove kompozicije,za Mozarta je poznato da je nekoliko dan pre smrti pisao rekvijem koji mu je narucio nepoznati covek u crnom odelu i tada je poceo groznicavo da radi dok nije preminuo...A sta je sa cuvenim kraljevima Rock'n'rolla; Jim Morrison je umro u pariskom hotelu ali niko jos ne zna kako(prica za javnot je infrakt ccc...),Jimi Hendrih je takodje umro cudno...prica je da je popio pravise pilula za spavanje i nije se ujutru probudio...
Zasto je to tako?Zato sto su uvek postojali ljudi koji su bili ljubomorni na njihovu slavu i morali su da ih uklone...A koje je vase misljenje o tome?

Pa dragi Jime, znam da ti nisi onaj pravi ali nema veze, Jim Morrison je umro kao shto kazu od infarkta, ali zapitajmo se shta je dovelo do toga. Poznato je da je JIM bio herojinski ovisnik i da se nekoliko sati pre smrti "uradio" i Overdous-irao[ne znam da li sam pravolno napisao]! E sad shta se desilo nakon toga, legao je u kadu punu hladne vode i tu je na kraju, nakon dva sata umro! Policija je pronashla njegovo telo u toj istoj kadi samo shto voda nije bila normalna, vec crvena jer mu je potekla krv iz nosa, a to je tipican sindrom Infarkta. Sve Ostalo, shto se tice kasnije autopsije i pregleda lesha nalazi se pod velom tajne!!!
Jimmi Hendrix je vece pre nego da umre bio na nekoj zuraji gde je zgutao nenormalne kolicine ACID-a, sa kojom se on "radio" od kada se preselio u London, koji mu je doneo slavu, i popio velike kolicine alkohola. Buduci da od te kolicine droge i alkohola nije mog'o da spava popio je i neke "bezazlene" tabletice za spavanje, a tacan razlog njegove smrti je gushenje! A ugushio se u svojoj povracki, jer je "bacio peglu" dok je spavao!!!
Po meni je jedino misteriozna smrt legendarne Janis Joplin i ako neko neshto zna o tome neka mi javi, bicu mu veoma zahvalan :))
p0z
 
meni je jako cudna cela ona prica sa cobainom i nadam se da ce se jednog dana ta misterija razresiti....
da li ste culi za gluplju smrt od nancy spungen? ona je inace bila u vezi sa sid visciousom iz sex pistolsa i kada im je naisla aps. kriza ovaj je poceo da jurca po hotelu i cuvar mu je razbio nos, a posle ga je nancy osamarila i ponovo zakacila taj nesrecni nos i on joj je zario noz u stomak. posle su se izmirili i poljubili. on je otisao po metadone a ona je umrla. u svom ocaJnom stanju i krizi nije ni bila svesna koliko je povredjena.
nego, da li neko ume da mi objasni zasto su morrisonovi posmrtni ostaci ostali u parizu ,a nisu vraceni u u.s.a? el to bila njegova zelja
 
Nisu muzicari jedini koji umiru pod nerazjasnjenim okolnostima ili koji umiru jako maldi. Nego zato sto su toliko poznati onda se za njih najlakse i sazna.
Inace neko je trazio glupu smrt. Taj neko neka malo pogleda Darvinove nagrade i videce bukvalno najgluplje smrti na svetu. Inace za one koji neznaju darvinove nagrade se dodeljuju onom ko umre na najgluplji moguc nacin. Neznma tacno na kojoj adresi mozete da vidite ali znam da na web-u postoji stranica na kojoj mozete da procitate neke od kandidata i dobitnika i sl.
 
Jim Morrison:
Da li ste primetili da svi slavni muzicari su preminuli pod nerazjasnjenim okolnostima ili mocnom smrcu?Kao npr.Beethoven je za zivota bio gluv i cak je i nekoliko puta pokusao da se ubije,Bach je umro u najvecoj bedi jer crkva nije prihvatala njegove kompozicije,za Mozarta je poznato da je nekoliko dan pre smrti pisao rekvijem koji mu je narucio nepoznati covek u crnom odelu i tada je poceo groznicavo da radi dok nije preminuo...A sta je sa cuvenim kraljevima Rock'n'rolla; Jim Morrison je umro u pariskom hotelu ali niko jos ne zna kako(prica za javnot je infrakt ccc...),Jimi Hendrih je takodje umro cudno...prica je da je popio pravise pilula za spavanje i nije se ujutru probudio...
Zasto je to tako?Zato sto su uvek postojali ljudi koji su bili ljubomorni na njihovu slavu i morali su da ih uklone...A koje je vase misljenje o tome?
Pa,bas zbog te ljubomore.Nego,ostavi ti betovena i Mocarta,sta je sa hip-hop legendom 2Pac Amaru Shakurom?To je prava tragedija.Ali,ja ponavljam :on je ziv!!! :oops:
 
Jim Morrison:
Da li ste primetili da svi slavni muzicari su preminuli pod nerazjasnjenim okolnostima ili mocnom smrcu?Kao npr.Beethoven je za zivota bio gluv i cak je i nekoliko puta pokusao da se ubije,Bach je umro u najvecoj bedi jer crkva nije prihvatala njegove kompozicije,za Mozarta je poznato da je nekoliko dan pre smrti pisao rekvijem koji mu je narucio nepoznati covek u crnom odelu i tada je poceo groznicavo da radi dok nije preminuo...A sta je sa cuvenim kraljevima Rock'n'rolla; Jim Morrison je umro u pariskom hotelu ali niko jos ne zna kako(prica za javnot je infrakt ccc...),Jimi Hendrih je takodje umro cudno...prica je da je popio pravise pilula za spavanje i nije se ujutru probudio...
Zasto je to tako?Zato sto su uvek postojali ljudi koji su bili ljubomorni na njihovu slavu i morali su da ih uklone...A koje je vase misljenje o tome?
Pa,bas zbog te ljubomore.Nego,ostavi ti betovena i Mocarta,sta je sa hip-hop legendom 2Pac Amaru Shakurom?To je prava tragedija.Ali,ja ponavljam :on je ziv!!! :oops:
 
Jim Morrison:
Da li ste primetili da svi slavni muzicari su preminuli pod nerazjasnjenim okolnostima ili mocnom smrcu?Kao npr.Beethoven je za zivota bio gluv i cak je i nekoliko puta pokusao da se ubije,Bach je umro u najvecoj bedi jer crkva nije prihvatala njegove kompozicije,za Mozarta je poznato da je nekoliko dan pre smrti pisao rekvijem koji mu je narucio nepoznati covek u crnom odelu i tada je poceo groznicavo da radi dok nije preminuo...A sta je sa cuvenim kraljevima Rock'n'rolla; Jim Morrison je umro u pariskom hotelu ali niko jos ne zna kako(prica za javnot je infrakt ccc...),Jimi Hendrih je takodje umro cudno...prica je da je popio pravise pilula za spavanje i nije se ujutru probudio...
Zasto je to tako?Zato sto su uvek postojali ljudi koji su bili ljubomorni na njihovu slavu i morali su da ih uklone...A koje je vase misljenje o tome?
Pa,bas zbog te ljubomore.Nego,ostavi ti betovena i Mocarta,sta je sa hip-hop legendom 2Pac Amaru Shakurom?To je prava tragedija.Ali,ja ponavljam :on je ziv!!! :oops:
 
Cisto da dodam da nikada nije dokazano da li je Jim ustvari ubijen.Kazu da je Pamela ta koja mu je dala preveliku dozu koju je on uzeo misleci da je kokain a u pitanju je bio heroin
 
Nema tu neke velike filozofije, opste je poznato da su svi oni bili dzankeri, ceo zivot su ziveli na porocima i onda je cudno kada umru mladi...nije cudno, to tako ide. E sad, naravno da ce tu da bude milion verzija bas zato sto se radi o poznatoj licnosti...da umre neki seljak u njivi, niko nece praviti teorije zavere. Propaganda cista...
Evo primera Sida Viciousa, on je posle smrti postao veca zvezda nego sto je bio za zivota...jer je otisao pravo u legendu, mnogi su zaradili na njemu posle njegove smrti, od obicnog overdoziranja su napravili 10000 teorija i prica koje su punile naslovne strane i prodavale se sirom sveta...
Kao sto rekoh, nema tu misterija i ubistava, samo propagande! ;)
 

Back
Top