Ubio se ratni veteran

Strasno, Bog da mu dusu prosti :(

stalno su ga kritikovae razne Brankice i ostale NVO da zloupotrebljava decu sto ih vodi po mitinzima!!

Srbijo sramota!!!


107374627948be84b5be1c7055452087_450x309.jpg
 
Svako ko tako oblači decu i paradiranjem dokazuje svoje ''srpstvo'' nanosi veću štetu nego korist,i sebi i drugima...Verovatno je puko s mozgom a još verovatnije ništa nije konkretno dobio za svoj politički ''anagažman''...Ima dosta veterana koji se ne ubijaju snalaze se žive...
 
On je umesto macete izabrao kosu, to ce tek biti jezivo!!

Pa šta misliš, ko ga je pokosio...:rotf:



Strasno, Bog da mu dusu prosti :(

stalno su ga kritikovae razne Brankice i ostale NVO da zloupotrebljava decu sto ih vodi po mitinzima!!

Srbijo sramota!!!


107374627948be84b5be1c7055452087_450x309.jpg


Ma ja, srce moje, nemam ništa protiv da ti napraviš jedno 5 sinova i da ih dovodiš obučenih u ratne uniforme dok ti ja držim miting i serem o nacionalizmu…A sutra da svoju decu školujem na raznim Kembridžima, Oxfordima, Prisntonima i slično, pa da rade za najbolje svetske kompanije…. dok tvoja deca ostavljaju kosti u najboljim godinama za taj isti nacionalizam. To bi bilo extra..;) Dok je ćuraka, biće i podvaraka..;)
 
Drug poznaje coveka, sto kao i ovaj, ratni invalid, preko 90%. Ne vidi na jedno oko, nema saku, jedva se krece, nema zenu-decu... Pa se nije ubio. Praviti teorije kako se ubio jer se namucio na ratistima je sramota, video je isto (ili slicno ) sto su svi vidli koji su prosli kroz to. Takodje, decu oblaciti u uniforme, mesati ih u politiku i prezentovati ih kao simbol, ko zna cega, nije...

Strasno je sto se ubio, al njegovo samoubistvo nije nista vece nego samoubistvo bilo koga drugog, a to kazem jer su se u poslednje 3 godine ubile 3 osobe koje poznajem. Kum i drug prosle godine, i jos jedan kum 2007...
 
Cigo, pokazi malo postovanja prema onima koji su se borili za sve nas i za nasu slobodu...

Da su svi bili kao ti, danas bi Nis jos uvek bio u Turskoj....

Nego eto doslo vreme da fukara i sljam pljuje na heroje....



Umesto mene se nije borio... Ja sam se borio, pa to nisam naplatio stanom, nego nisam ni dnevnce izvuko...

Možda se borio umesto pišoplotonja kao što je ovo šiptarče i ovaj Drinja...

Ebote, još je decu oblačio u uniformu... Kakav bolesnik... Odvratno...
 

Back
Top