Убијен Ненад Опачић

Ako je dobio 14 godina trebao je da izađe 2017.
Tako je i onaj Medić škorpion što je poginuo u saobraćajci dobio višegodišnju kaznu a već posle par godina je izlazio na vikende ono ode u petak uveče vrati se u ponedeljak ujutro itd. kakva je to robija?

To je u redu za neka lakša krivična dela ali za ubistvo,pokušaj ubistva,trgovina narkoticima na veliko...smešno.

Демократска.
 
+ ako imaš vezu bez obzira na težinu krivičnog dela i visinu kazne stave te u poluotvoreni paviljon gde imaju sve privilegije,može i žena da ti dolazi ja mislim na svaka 3 meseca u tzv."ljubavnu sobu" na nekoliko sati znači praviš decu,igraš sony,vikendom izlaziš...zaebancija.
 
Dobra vest je sto jedan narko-diler nece vise da diluje.

Losa vest je sto ga je verovatno ubio drugi narko-diler koji ce da preuzme njegovu teritoriju.

Snadbevanje sa drogom nece prestati, samo se menjaju igraci

- - - - - - - - - -

tako je, ja sam to videla u mom Zajecaru. Likovi voze neke dzipove, onako zatamljena stakla, od skole dva razreda i veliki odmor,
svako zna da zive od droge, znaju i roditelji, sihira porodica, ljudi ih postuju, klanjaju im se. Ja cak ne mislim da oni daju lovu policiji
nego je to u Srbalja tako. Mi smo isti kao i Shiptari, klanjamo se lopinama, mafijashima u nadi da cemo neku mrvicu dobiti ili da
nas nece ubiti.
Srbi nikada ne mogu biti isti kao siptari, sve lopine su uvezane nekim semama sa ljudima bliskim vlastima i tu je kljuc svih problema u ovoj drzavi. Srbi su Srbi, ostali me ne interesuju
 
Ubistvo opacica je peto u proteklih dva meseca! Ljudi se plase na ulicu da izadju! Vlast SNS pretvara Novi Sad u narko grad!

Opacic je kriminalac veceg kalibra,pitanje je zbog cega nije gulio decenijsku robiju umesto da je bio na slobodi .Cenis da je to zasluga SNS ili svih politickih garnitura od uvodjenja prlamentarizma do danas ?
U Moskvi je ubijen Nemcov,Moskovljani se prosto plase da izadju na ulice,kupuju zalihe hrane i izilaze iz stanova samo po dnevnom svetlu.Ima neka tajna veze izmedju ove dve likvidacije,to Putin unosi nemir u Srbiju i rusi Vucica:lol:
 
Poslednja izmena:
Opacic je kriminalac veceg kalibra,pitanje je zbog cega nije gulio decenijsku robiju umesto da je bio na slobodi .Cenis da je to zasluga SNS ili svih politickih garnitura od uvodjenja prlamentarizma do danas ?
U Moskvi je ubijen Nemcov,Moskovljani se prosto plase da izadju na ulice,kupuju zalihe hrane i izilaze iz stanova samo po dnevnom svetlu.Ima neka tajna veze izmedju ove dve likvidacije,to Putin unosi nemir u Srbiju i rusi Vucica:lol:

Naravno da tu ima svega... Ja krivim trenutno SNS jer ima apsolutrnu vlast u NS i u republici! SNS ne moze da prosledi 200 policajaca u NS da patroliraju ulicama danju i nocu i da tako rese ili bar ublaze problem kriminala u gradu? Gde su pozornici? Danas mozes proci ceo grad da ne vidis ni jednog policajca, siptarske pekare su cuvali citavih mesec dana i sve po starom. Ima toliko mladih ne zaposlenih, nek odaberu ljude i posalju na kurs pa ce imati patroldzije, a ljudi ce biti srecni sto imaju platu.. Nesposobna i nezainteresovana vlast SNS za bezbednost gradjana!
 
Prosto mi je neprijatno kako im dobro ide.

- - - - - - - - - -

Svako ubistvo je tragedija za sebe, ali ovi obracuni mafijasa nisu uopste tako losi...nek se medjusobno samoistrebe ako je ikako moguce, nemam problem sa tim. Samo nek ostave normalne gradjane na miru.

Pre neki dan je bas na Bulevru Oslobodjenja metak zavrsio u prozoru stana na prvom spratu dok su se medjusonbo istrebljivali.... Ne jednog odstreljenog dodje njih 10 novih krimosa! U NS ima ljudi ima ko da kupi drogu, to privlaci ove sto prodaju koji onda medjusobno ratuju za trziste... eto otkud sav taj kriminal u NS! Ima narko dilera u samom vrhu policije u NS koje ni jedna vlast ne sme da dira!
Vucic ako je hrabar i ako je sposoban nek resi kriminal u NS i dacu mu glas na izborima!
 
Naravno da tu ima svega... Ja krivim trenutno SNS jer ima apsolutrnu vlast u NS i u republici! SNS ne moze da prosledi 200 policajaca u NS da patroliraju ulicama danju i nocu i da tako rese ili bar ublaze problem kriminala u gradu? Gde su pozornici? Danas mozes proci ceo grad da ne vidis ni jednog policajca, siptarske pekare su cuvali citavih mesec dana i sve po starom. Ima toliko mladih ne zaposlenih, nek odaberu ljude i posalju na kurs pa ce imati patroldzije, a ljudi ce biti srecni sto imaju platu.. Nesposobna i nezainteresovana vlast SNS za bezbednost gradjana!

zar je moguce da si toliko naivan ? Problem je u tuzilastvu sudstvu i vrhu policije,veci broj cipelica nece nista promeniti.
 
Овога је било увек. Није ништа ново. Нови Сад је, за разлику од Београда, прилично миран град. Мада, пљачке и насиље јесу порасли. То је последица политике на нивоу целе државе која се води. То је последица лоших еуропских закона, лошег еуропског школства, монструозних еуропских медија и генерално лошег еуропског уређења државе.

Све је мање људи, бежање из земље(због еуропске политике) и морталитет су сваке године све интезивнији, и логично је очекивати да ће се све теже живети јер се смањује тржиште у Србији, односно потребе.
Услед тога, нема сумње да ће криминал да буја, укључујући и наркоманију. Па напредњаци иду на легализацију наркоманије(марихуане). Доносе законе уништења - за разбијање породице. Свако легализовано зло од стране њихових претходника су аминвали и настављају још горим темпом по налогу ЕУ и Вашингтона, па се не може чудити кад се почну рефлектовати последице.
 
hebes vise taj Detroit, znala sam da je tvoj post ispod mog :hahaha:
Да допринесем суштини.
Мораћу чешће да помињем Детроит на ПДФ Жене Пивце као и сваки провинцијалац увек откачи, сиромашак је умислио да је Детрит исто што и Бел Ер.
Ускоро ће, бар од милонских градова ту доћи у обзир и Атланта, Балтимор, Филаделфија, Њу Орлијенз... све градови с црЊачком већином.
 
Ovo je jos jedan u nizu ubistava u krimi krugovima u NS. Ocigledno je da Opacic koji je pri kraju izdrzavanja kazne i uskoro je trebao da izadje je smetao onima koji trenutno vladaju podzemljem u NS . Gledajuci rukopise ubistava gde su ubijene i dve zene u poslednjih mesec dana, jasno je da su ovi novi neuporedivo brutalniji i suroviji.
Kod te stare garde kojoj je pripadao i Opacic se znao neki kodeks i nikada nisu dirane porodice, deca ovde sada je neuporedivo gore nego 90-tih.

Prvo je roknut onaj u Gondoli, pa ono resetanje u Sremskoj Kamenici i sad ovo..... I kazu kriminal je u opadanju u NS!

- - - - - - - - - -

zar je moguce da si toliko naivan ? Problem je u tuzilastvu sudstvu i vrhu policije,veci broj cipelica nece nista promeniti.

Hoce promenice! Kad imas pozornika na ulici nemas pucacine kao danas! Danas svaki krembil ima pistolj i puca kad hoce, nema policije, nema kamera nema tragova...
 
...
Како време пролази, све сам више уверен да је Стаљин био не само геније, него и натчовек.

Nije tako, druže !

Ponelo te,
pa prenagljuješ !

Staljin je sa jednim pravim negativcem,
ubijao stotine i hiljade običnih, malih, vrednih, pametnih ...

Mada nisam ni za onaj fazon,
Brejvik dobio 20 godina ???!!! :eek:

Kad bi postojao neki stvarno pravedan sudija .. :think:
 

Back
Top