U Skupštini zakon o legalizaciji kanabisa u medicinske svrhe

Мултипа склероза, све врсте канцера, кронова болест, депресија, оштећења нерава...списак болести које лечи је подужи..

Али, здрав човек не би требало да има потребу за психо активном супстанцом која у великом броју случајева доводи до проблема са меморијом.
 
Леле, што се ложим на једну рибу из Крушевац. Овде код мене студирала, сад шљака тамо.

Отрес'о би је к'о циганче слину.


(извињавам се на дигресији која нема везе стему)

Pa ti je zovi, šta ti daleko Kruševac? :D
 
Али, здрав човек не би требало да има потребу за психо активном супстанцом која у великом броју случајева доводи до проблема са меморијом.

То су глупости, здрав човек неби требао онда ни пиво да попије пошто је то психоактивна супстанца, стим што алкохол разграђује мозак, а канабис га гради. Тако да ако неко има проблема са меморијом није до канабиса већ до неког отрова који конзумира на редовној бази, као што је алкохол рецимо..
 
Predlog zakona o izmenama i dopunama Zakona o psihoaktivnim kontrolisanim supstancama stigao je u Skupštinu Srbije, a njime je predviđena legalizacija upotrebe kanabisa u medicinske svrhe.

Poslanik Zelene strane Goran Čabradi, koji je predlagač zakona, naveo je da je cilj predloga zakona "zaštite osnovnih ljudskih prava bolesnih na lečenje i život, zagarantovanih Ustavom Srbije".

"Danas se u Srbiji kanabisom ilegalno leči više desetina hiljada pacijenata. Stavljanje njih u istu ravan sa kriminalcima je zločin protiv građana i predstavlja veliko kršenje osnovnih ljudskih prava", navodi se u saopštenju Zelene stranke.

Čabradi dodaje da je u "svetskim razmerama urađen veliki broj istraživanja, studija i eksperimenata koji ukazuju na medicinsku korist te bilјke koja ublažava bolove i usporava, zaustavlјa i leči veliki broj bolesti za koje klasična medicina do tih istraživanja nije imala lek".
http://rs.n1info.com/a278017/Vesti/...legalizaciji-kanabisa-u-medicinske-svrhe.html

Zemlje koje su legalizovale kanabis imaju pozitivna iskustva, kanabisovo ulje moze da olaksa zivot obolelih od kancera, ms....
Mene ne bi iznenadilo da travari pocnu da prosipaju kancerogene materije ne bi li se povecao broj obolelih od raka da bi zakon lakse prosao...

Malo li je lud ovaj narod....

Sad ce za sve da ulaze u dvorista, kao osnovana sumnja...ne mozes vise ni cherry da gajis...
 
То су глупости, здрав човек неби требао онда ни пиво да попије пошто је то психоактивна супстанца, стим што алкохол разграђује мозак, а канабис га гради. Тако да ако неко има проблема са меморијом није до канабиса већ до неког отрова који конзумира на редовној бази, као што је алкохол рецимо..

Пиво ( алкохол генерално) је једно од већих зала за мушкарце. Осим што прави шлауф појачава производњу естрогена.
Бавите се спортом, шетајте, пливајте, возите бајс.

 
То су глупости, здрав човек неби требао онда ни пиво да попије пошто је то психоактивна супстанца, стим што алкохол разграђује мозак, а канабис га гради. Тако да ако неко има проблема са меморијом није до канабиса већ до неког отрова који конзумира на редовној бази, као што је алкохол рецимо..

Ne vredi budali pricat.
Kad se legalizuje,Deda Mraz ce da vam donosi na kucnu adresu.Samo cime cete da platite kad kuce ne bude imalo za sta da vas ujede? U naturi?Siptari da vas karaju u bulju?
 
Poslednja izmena:
Пиво ( алкохол генерално) је једно од већих зала за мушкарце. Осим што прави шлауф појачава производњу естрогена.
Бавите се спортом, шетајте, пливајте, возите бајс.

Ja juče posle posla navaren otišao na basket, opušteno tri sata bez problema :D
 
Немам шта да мислим, тако је задњих 20так година. Шиптари нам преко црногораца продају албанкунза ненормалне паре..То је јавна тајна. А ове јаднике што праве лабараторије редовно хапсе, по новинама и даље је представљају као "опасну дрогу", она Грујичићка и даље преферира лекове базиране на опијуму и сл...нисам оптимиста, велике су паре у питању и мафијашке и фармацеутске..

Изоставио си лекаре који су (њих 99%) одустали од своје заклетве и раде ужасне ствари, почев од крађе беба, крађе и продаје људских органа, итд. А ОВО ЋЕ У ДИЛУ СА ФАРМАКОМАФИЈОМ СВИМА ЊИМА САМО БИТИ ДОДАТНИ ИЗВОР ПРИХОДА А НЕ БИЛО КАКВА УШТЕДА ЗА БОЛЕСНЕ ИЛИ ЗАВИСНЕ ЉУДЕ...
 
Nemam stav povodom toga.
Meni, ni iz džepa, ni u džep.
Kome se prohte, neka se kljuka !

Зато што си здрав и немаш потребу за леком. У случају да се разболиш ти или неко из твоје околине имаћеш став, поготово када крену да те лече методама које су настале као нузпродукт при првљењу бојних отрова..
 
To ovde niko ne zna.Niti ce to farmaceutska mafija da dozvoli da procuri u javnost.

Dezinformacije kao i za sve ostalo.
Javnost vise ni u cemu bitnom nije detaljno informisana, niti je ko sta pita.

А и кад је у прилици да се информише, боље да игнорише.

Информиши се.
 

Свака част, то је ретко. :)

Sve je do pojedinca i njegovih pogleda na svet. Ako te pojedine supstance ne sprečavaju da radiš druge stvari, onda nema razloga da se izbegavaju. Problem nastaje ako se dozvoli da ti to preuzme ceo dnevni raspored. Ja tako igram basket svaki dan, a imam drugara koji drži teretanu i vodi izuzetno zdrav život, a koji nakon treninga voli da sprži spravu jer tako opušta mišiće i postiže bolji efekat. Još jedan drugar vikendom ****** spravu pa onda ode na trčanje od dvadeset kilometara...
 
Али, здрав човек не би требало да има потребу за психо активном супстанцом која у великом броју случајева доводи до проблема са меморијом.

Па ово и није за здраве људе.

Добијало би се само уз рецепт лекара.
 
Изоставио си лекаре који су (њих 99%) одустали од своје заклетве и раде ужасне ствари, почев од крађе беба, крађе и продаје људских органа, итд. А ОВО ЋЕ У ДИЛУ СА ФАРМАКОМАФИЈОМ СВИМА ЊИМА САМО БИТИ ДОДАТНИ ИЗВОР ПРИХОДА А НЕ БИЛО КАКВА УШТЕДА ЗА БОЛЕСНЕ ИЛИ ЗАВИСНЕ ЉУДЕ...

Фармакомафија их плаћа да би продавали њихове отрове. Када се декриминализује та комбинација пада у воду јер фармакомафија не може да направи вештачки канабис. То што праве је опасно по живот. Није ни проблем да направиш сам уље, али је проблем у квалитету. Зато то треба да раде стручни људи, а не да купујеш на улици од криминалаца ко зна шта. Људима оболелим од канцера су продавали свашта користећи њихову несрећу. То мора да престане.
 

Back
Top