u mraku ili...

realni_snovi:
Da li vise volite sex uz priguseno svijetlo ili u totalnom mraku?Mislite li da ste tada opusteniji i slobodniji? 8)

vise sam za varijantu totalnog mraka. mislim da se partneri tada osjecaju slobodnije,nema onog :oops:
masta je veca...
ali ima i svojih drazi i prigusenost,to moze da pali jos vise partnere.
Pozdrav autora ove teme... :twisted:
 
realni_snovi:
Da li vise volite sex uz priguseno svijetlo ili u totalnom mraku?Mislite li da ste tada opusteniji i slobodniji? 8)

A jes' ti i izbor... :?
Zasto svjetlo mora biti priguseno...???
Kako bilo, totalni mrak je posljednje sto bih izabrala... Prije par mjeseci, uradila sam to, poslije dugo vremena... Elem, oboje smo poslije konstatovali da smo se osjecali kao slijepci...
Nedostaje pogled na tijelo, izraz lica, kontakt ocima...etc...
 
Potpun mrak je nesto sto ume da bude izuzetno uzbudljivo.
Probala sam vezanih ociju i to je za mene bio jedno od najboljih iskustava. U tom trenutku se sva paznja usredsredjuje na culo dodira i mirisa.
Fantasticno je i svakom bi savetovala da proba.
 
bubi:
Potpun mrak je nesto sto ume da bude izuzetno uzbudljivo.
Probala sam vezanih ociju i to je za mene bio jedno od najboljih iskustava. U tom trenutku se sva paznja usredsredjuje na culo dodira i mirisa.
Fantasticno je i svakom bi savetovala da proba.
E, sa vezanim ocima je vec neka druga dimenzija...
U tom slucaju samo jedno ne vidi sta se desava, vec moze samo naslucuje sljedeci potez, onog koji "vidi"... Naravno, ako mu ovaj to verbalno ne najavi...
 
realni_snovi:
Da li vise volite sex uz priguseno svijetlo ili u totalnom mraku?Mislite li da ste tada opusteniji i slobodniji? 8)

Pa meni ne odgovara svetlost, nikako...
Al ni potpun mrak... Vec onako, da se tek tek vidimo..moze da nas obasjava npr svetlost prigusene lapme. ili svece, ili monitora, hehehe..shto ti je fetish..
A to shto ne volim da 'se volim' pri svetlosti....pa, ukusi su razliciti :)
 
pa nekako mi je za vođenje ljubavi više romantičan mrak koji je možda malo osvetljen kaminom ili svečama možda samo sjajem meseca... mada ni jutarnji sex kad sunce viri u sobu nije loša stvar 8)
 

Back
Top