U Grckoj opet napad na Srbe !

Ovo ti je Grcki OTPOR.
Kao Svet nije znao do prosle godine da je Grcka duzna 300 milijardi, vec odjednom saznali ili se ovi odjednom zaduzili preko noci pa puklo.
Sto meni neko ne da kredit 10 miliona :ok: ... nego kad su otkazali poslusnost, ovi se setili "dugova".
Imaju jaku vojsku, nek proglase bankrot i odyebu EU i sve redom. Mogli bi samo da im popuse, a strani faktor u drzavi povesati. :)

Мислим да ми уопште нисмо упознати са политичком ситуацијом у Грчкој... наши врло слабо извештавају о Грчкој... а онај Папандреу је Американац који уопште и не зна грчки језик, а уједно је и председник Социјалистичке интернационале... тако да не знам шта да мислим о Грчкој када је политика у питању...
 
Drinjaca pa ovi nisu komunisti vec vasi fasisti.:mrgreen:

0.jpg
Навијачи АЕК-а су Комунисти и одличним односима су са навијачима Ливорна и Марсеља.
Значи неких 90 посто су комунисти.
Као и у Италији свака група има обе опције.
Рецимо навијачи Роме су деценијама може се рећи били комунисти а сада су фашисти...једноставно подгрупа је ојачала и уз помоћ још неких преузела трибину.
Тако је било и у случају са Миланистима рецимо који су били комунисти и у лошим односима са Берлусконијем...годинама је овај давао паре,куповао кола једној под групи која је десничарска баш као и његова странка...година су расли и на крају преузели трибину а ове расформирали.
Делије и Капија 7 знате и сами ''православна браћа'' а минимум 60-70 посто њихову трибину чине анархисти...у слушају паок партизан је још горе...
 
Мислим да ми уопште нисмо упознати са политичком ситуацијом у Грчкој... наши врло слабо извештавају о Грчкој... а онај Папандреу је Американац који уопште и не зна грчки језик, а уједно је и председник Социјалистичке интернационале... тако да не знам шта да мислим о Грчкој када је политика у питању...

kako šta da misliš brate Srbinu... Grci su naša vekovna pravoslavna braća :rtfm: svaki pravi Srbin domoljub letuje u Grčkoj, a ne ko ove DOSove izdajice u ustashiji il radikalne u Rashiji:rtfm:
 
Мислим да ми уопште нисмо упознати са политичком ситуацијом у Грчкој... наши врло слабо извештавају о Грчкој... а онај Папандреу је Американац који уопште и не зна грчки језик, а уједно је и председник Социјалистичке интернационале... тако да не знам шта да мислим о Грчкој када је политика у питању...



Da li ti nekada napises i istinu u svojim postovima?:hahaha:
 

Back
Top