U Davosu iznet plan za rat sa Rusijom i šta traži Srbija, prve borbene redove?

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, Kameron je čak uporedio pozive na pregovore sa ustupcima tadašnjeg britanskog premijera Nevila Čemberlejna Adolfu Hitleru uoči Drugog svetskog rata.
Dakle naš zalutali predsednik koji je sve učinio da se Srbi osećaju u svakom smislu poniženi i nemoćni.Jedini cilj mu je da se dokopa malo investicija a po koju sebu slobode odlučivanja u Srbiji?
Što pre shvatimo da će pravi rat tek doći i da ne živimo u laži našeg predsednika kako Srbija neće da ratuje po bilu koju ćenu to najbolje znamo mi okupirani Srbi na Kosovu I Metohiji.
Sa ovakvim predsednikom mogu svi Srbi da dožive tu sudbinu.
 
AUTORSKA
Na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, Kameron je čak uporedio pozive na pregovore sa ustupcima tadašnjeg britanskog premijera Nevila Čemberlejna Adolfu Hitleru uoči Drugog svetskog rata.
Dakle naš zalutali predsednik koji je sve učinio da se Srbi osećaju u svakom smislu poniženi i nemoćni.Jedini cilj mu je da se dokopa malo investicija a po koju sebu slobode odlučivanja u Srbiji?
Što pre shvatimo da će pravi rat tek doći i da ne živimo u laži našeg predsednika kako Srbija neće da ratuje po bilu koju ćenu to najbolje znamo mi okupirani Srbi na Kosovu I Metohiji.
Sa ovakvim predsednikom mogu svi Srbi da dožive tu sudbinu.
jel bi mogao malo jasnije da pises, malo da pojasnis ovo nakaradno razbacano skretanje po vise tema razlicitih a ni tu nisi definisao sta hoces da kazes

sta je autor hteo da kaze, sta je tacno tema ovde
 
jel bi mogao malo jasnije da pises, malo da pojasnis ovo nakaradno razbacano skretanje po vise tema razlicitih a ni tu nisi definisao sta hoces da kazes

sta je autor hteo da kaze, sta je tacno tema ovde
Prvo što treba da naučiš kada mi se lično obraćaš je sledeća stvar.
Moje teme su isključivo za one koji prate necenzurisane medije.
Evo kreni od ovih vučićevih medija na ovu temu
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2467866
 
Prvo što treba da naučiš kada mi se lično obraćaš je sledeća stvar.
Moje teme su isključivo za one koji prate necenzurisane medije.
Evo kreni od ovih vučićevih medija na ovu temu
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2467866

Твоје теме су искључиво за оне који прате нецензурисане медије,

и као пример наводиш цензурисани У92?

Не разумем. :dontunderstand:
 
Кад смо код Давоса,

шта ли ради онај наш?

У почетку је правио Снешка, па после јео кромпир, онда јурио оног америчког дипломату по улици да се слика са њим и непријатно грлио Макрона.

Како ће данас да нас обрука?
 
Какав план за рат са Русијом? Зар се то не спроводи већ непуне две године? Не може се рећи да тај план има успеха.

Ми да заратимо? Мислим да нећемо. Пре могу да поверујем у промену устава и многе друге ствари.
То што ми желимо, другачији однос снага у свету, неће доћи сутра него за 20 година. У неким областима ће промена бити видљива врло брзо, али код нас неће баш.
 
Кад смо код Давоса,

шта ли ради онај наш?

У почетку је правио Снешка, па после јео кромпир, онда јурио оног америчког дипломату по улици да се слика са њим и непријатно грлио Макрона.

Како ће данас да нас обрука?
Представа за домаћу публику... Као да то некога осим нас нешто посебно занима.
 
Какав план за рат са Русијом? Зар се то не спроводи већ непуне две године? Не може се рећи да тај план има успеха.

Ми да заратимо? Мислим да нећемо. Пре могу да поверујем у промену устава и многе друге ствари.
То што ми желимо, другачији однос снага у свету, неће доћи сутра него за 20 година. У неким областима ће промена бити видљива врло брзо, али код нас неће баш.
Kao pesimista u ovoj priči šta si na korist Srbiji?
 
Шта мислите, јесу ли шетали или га је Вучић сачекао иза угла и тражио да се слика?


CkD47TO121z70Xg6FWksmC27n9h5I0AeFNaFf0YboTCLt56gC10UtWAs8MrFyQxMYwRSFKQCpqFiTsOjg0MGinU1SeyuQRJ9IDUYmRYf
 
Твоје теме су искључиво за оне који прате нецензурисане медије,

и као пример наводиш цензурисани У92?

Не разумем. :dontunderstand:
Kako ne razumeš.
Pa B92 se udvara hrvatima i objavljuje sve njihove komentare čak i fašističke a Srpske samo probrane posebno vučićevske i onda ne može biti skroz cenzurisan.
 
Poslednja izmena:
Ma vi ste dole Srbi specijalci, sami cete vi to.Da oslobodite kosovo.
Ne znam samo sta cekate?
cekaju nas sumadince da im pomognemo............cim nam zacele rane od batina koje smo od njih dobili 90-tih na Terazijama i Uscu, dok su vozovima dolazili sa Kosova da brane svog Milosevica od nas srba.
 
Jok ja sam onaj gmaz koji zeli da maltretira svoj narod kad god to moze.
Da te podsetim, mozda slabo pamtis, kad si pisao kako si maltretirao Srbe u vojsci.
Ti pošto pojma nemaš šta je vojska to se vidi iz aviona po onome što pišeš.
Nijedan vojnik na kraju nije mislio da je maltretiran i sa svima sam ostao u dobrom kontaktu na kraju jer imali su nagradno i išli su često kućama po zasluzi i uspešnoj obuci.Tada je vojska bila druže 12 meseci.
 
Кад смо код Давоса,

шта ли ради онај наш?

У почетку је правио Снешка, па после јео кромпир, онда јурио оног америчког дипломату по улици да се слика са њим и непријатно грлио Макрона.

Како ће данас да нас обрука?
dovoljno je sto se pojavio tamo

samo prodje kroz prostoriju, i oseti se smrad. i svi osete, pa se prekrste, evo one budale
 
cekaju nas sumadince da im pomognemo............cim nam zacele rane od batina koje smo od njih dobili 90-tih na Terazijama i Uscu, dok su vozovima dolazili sa Kosova da brane svog Milosevica od nas srba.
A tvoje Srba malim slovima kao njegovo Kosovo i Metohija isto sa sve malim slovima.
Kako se isti neuki nađete to nije normalno.
 
AUTORSKA
Na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, Kameron je čak uporedio pozive na pregovore sa ustupcima tadašnjeg britanskog premijera Nevila Čemberlejna Adolfu Hitleru uoči Drugog svetskog rata.
Dakle naš zalutali predsednik koji je sve učinio da se Srbi osećaju u svakom smislu poniženi i nemoćni.Jedini cilj mu je da se dokopa malo investicija a po koju sebu slobode odlučivanja u Srbiji?
Što pre shvatimo da će pravi rat tek doći i da ne živimo u laži našeg predsednika kako Srbija neće da ratuje po bilu koju ćenu to najbolje znamo mi okupirani Srbi na Kosovu I Metohiji.
Sa ovakvim predsednikom mogu svi Srbi da dožive tu sudbinu.
Nesko, vuciceva Srbija ce biti dio alijanse pobjednika nad Rusijom, Vucic ce dobiti okupacionu zonu oko Noriljska i tamo ce preseliti nezadovoljne Srbe sa Kosova. Time ce biti rijeseno kosovsko pitanje. O tome se prica u Davosu 😁😁😁
 
Nesko, vuciceva Srbija ce biti dio alijanse pobjednika nad Rusijom, Vucic ce dobiti okupacionu zonu oko Noriljska i tamo ce preseliti nezadovoljne Srbe sa Kosova. Time ce biti rijeseno kosovsko pitanje. O tome se prica u Davosu 😁😁😁
Za Srbe na Kosovu više se Vučić ne pita.Za to će lično Bog da mu sudi samo polako.
 
Nesko, vuciceva Srbija ce biti dio alijanse pobjednika nad Rusijom, Vucic ce dobiti okupacionu zonu oko Noriljska i tamo ce preseliti nezadovoljne Srbe sa Kosova. Time ce biti rijeseno kosovsko pitanje. O tome se prica u Davosu 😁😁😁
Русија ако буде поражена неће бити подјељена на окупационе зоне као Њемачка већ разбијена по унутрашњим границама федералних јединица и аутономних области као што су Југославију разбили по авнојевским границама
.Сви ти делови прогласиће независност и биће инсталирана демократија и демократски марионетски систем у свакој од ових федералних делова Русије који ће постати незавинсе државе
Једна по једна држава касније ће се прикључивати ЕУ
 
Русија ако буде поражена неће бити подјељена на окупационе зоне као Њемачка већ разбијена по унутрашњим границама федералних јединица и аутономних области као што су Југославију разбили по авнојевским границама
.Сви ти делови прогласиће независност и биће инсталирана демократија и демократски марионетски систем у свакој од ових федералних делова Русије који ће постати незавинсе државе
Једна по једна држава касније ће се прикључивати ЕУ
Pre ćeš se ti sine istopiti zajedno sa istomišljenicima od radijacije i gladi nego što ćeš gledati poraženu Rusiju.
Zapamtite dobro ovo svi vi koji tako razmišljate.
 

Back
Top