TV Pink

Наравно да постоји. Али ово је лиценцирани квиз, који има своја правила, која као таква не крше ни један закон. Потписивањем пријаве за квиз, учесник прихвата горе наведена правила. Телевизија је означила да је програм није препоручљив за млађе од 18 година и то је то :)
 
Dobro to je jasno da je sekunda najskuplja jer im se moze..bk je bila kulturnija pa su je reznuli..ne vredi sad pricati ko zivi u beogradu i kakvu muziku slusa..tesko da se mozemo izboriti i iskoreniti tu seljariju..mene je sramota cemu se mi smejemo i kakav nam je humor
 
Ali znate šta je zanimljivo? Što će vam malo ko priznati da gleda TV Pink. Evo primera radi na ovom forumu ja mesecno vidim bar po dve ankete tipa ,,koji tv program pratite redovno'', ,,Koju televiziju smatrate najboljom a koji najgorom'' ? I znate šta je odgovor? Pink je s*anje, Pink je najgori, Pink najmanje kvalitetana, a Pink je druga ili treća televizija po gledanosti. Treba se osvrnuti na čovekovu prirodu koja voli ono što ne valja, ali se toga stidi da kaže.
 
Znam, ali mi je prosto neverovatno da ih ni na koji nacin ne mogu kazniti ili ograniciti u vrsti pitanja, koja postavljaju =(

Ама због чега да их кажњавају? Учесник сам одлучује да ли ће одговорити на питање. А квиз је такав какав је. Учесник бира хоће ли или неће. (тј прво гледаоци, који постају учесници)
 
Pink nije kriv, pink je privatna televizija i oni rade da zarade maksimalno...
Nema tu nekog moralisanja, sta prolazi kod gledaoca to ce i biti emitovano.
Lepo je rekao ovaj korisnik gore, gledaoci su odgovorni za trenutak istine i ostalo. jer da to niko ne gleda, logicno ej da se ne bi ni pustalo.

..bravo, braco, slazem se..

Ali znate šta je zanimljivo? Što će vam malo ko priznati da gleda TV Pink. Evo primera radi na ovom forumu ja mesecno vidim bar po dve ankete tipa ,,koji tv program pratite redovno'', ,,Koju televiziju smatrate najboljom a koji najgorom'' ? I znate šta je odgovor? Pink je s*anje, Pink je najgori, Pink najmanje kvalitetana, a Pink je druga ili treća televizija po gledanosti. Treba se osvrnuti na čovekovu prirodu koja voli ono što ne valja, ali se toga stidi da kaže.

..mozda oni koji gledaju pink nisu na forumima?
 
Ne gledam Pink uopste...Sto iz principa,sto zbog toga jer stvarno nema nista sto bi mene zanimalo,niti sto bi deca trebala da gledaju.Ne bi trebali ni odrasli po meni,ali...to je neizvodljivo.:(:evil:...UAAAAAAA PINK!!!:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
ajoj kako me nervirate! svi kao nesto zgrazavate se, mrzite pink bla bla, a tacno znate sta se desava tamo! eto, ja do ove teme nisam pojma imala kako se zove voditeljka 'trenutka istine' a ovde vidim svi to znaju a niko ne gleda.... uostalom idite gledajte Tijanica i njegov retardirani program!...
 
Naravno da je pink kriv nema nijednu jedinu edukativnu emisiju za decu..cak i onaj city kids je ruglo decjeg foliranja i kopije starijih..zasto druge televizije ne idu tom linijom manjeg otvora..sad smo mi krivi sto unutrasnjost koja pocinje na 10ak km od beograda daje % gledanosti pinka..bas me nesto zabole uvce

Dal stvarno mislite da se Pink ne gleda u Beogradu već u "unutrašnjosti" koja počinje na 10 km od "spoljašnjosti". Beograd ključa od intelektualizma, u njemu se sluša samo Bah i Šopen, a tamo negde po Srbiji još nisu izašli iz opanaka. Ma daj.:dash: Pink je komercijalna televizija, zna gde se vrti najveći novac i sigurno ne bi pravila program za Babušnicu i Surdulicu. Pink se gleda SVUDA. Ne gledaju ga svi, ali on ima svoju gledanost u Beogradu. I ne razlikuje se mnogo od drugih svetskih komercijalnih televizija.Eno npr. Zone Reality...oni su kao bolji?
 
ja sam naučila da ne gledam ništa strašno, čak ni da ne čitam.. neću ni da slušam
ebeš ga, užasno me potrese ili se iznerviram i zato stvarno mogu da se iskontrolišem da ne dovedem sebe do toga
 
Све телевизије прво праве програм за Београд, па тек онда за остатак Србије. Посебно национални емитери, прво да се задовољи Београд, за остатак Србије нико ни мари...

Дакле, Пинк уопште не осуђујем што производи(купује) такав програм, већ оне који их помно прате.
 
Иначе, чињеница је да је увек било људи које је привлачила крв, прљавштина, туђа несређа, туђ прљав веш...
Шта мислиш да људи нису уживали у борбама гладијатора на смрт, у јавним спаљивањима, черечењима и каменовањима? Јесу! То јесте једна врста перверзног уживања коју ја зовем лешинарством!

Лешинарство је када новине на првој страни објаве слику раскомаданог тела младића којег су медведи појели у зоо врту!
Лешинарство је када тинејџерски ''Браво'' објави репортажу у сликама о сахрани Мајкла Џексона на целе 4 стране са све детаљима колико тужно изгледа које дете, колико је Ла Тоја уцвељена и да ли су родитељи плакали....
Лешинарство је када Политика објави на насловној страни слику мајке у црнини на сахрани сина који је погинуо, слику на којој она урличе од бола са страшном гримасом на лицу!

Зар не може бити нимало достојанства и поштовања према нечијем болу, нечијој патњи и нечијој смрти?
Не може, јер нам је више стало до нашег узбуђења него до њихове патње!
Из тог разлога је толика гледаност тих перверзних идотских емисија и читаност таблоида!

Лешинарство је и ''Велики брат'', и ''Мењам жену'', и ''Све за љубав'' и све остале гадарије...па и ова емисија о којој је реч. Јер људи ВОЛЕ да гледају и слушају такве ствари (не сви, само лешинари), јер ПОСТОЈИ једна врста уживања - задовољење радозналости, поређење са собом (у своју корист), срећа што ниси ти на месту те особе, материјал за препричавање и згражавање над животима других, доживљај среће због сопствене моралности и исправности, адреналин који те подиже када видиш крв, смрт, патњу....ма, има разлога за уживање много....:roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top