Tužna priča bivšeg NBA igrača bi mogla da ima srećan kraj zahvaljujući sjajnom vlasniku Dalasa!

Smartanabil

Buduća legenda
Poruka
29.391
Delonte Vest proživljava horor, bivši košarkaš Bostona, Sijetla, Klivlenda i Dalasa je završio na ulici.

On je početkom godine uhapšen nakon što je bio u jednoj tuči, brojni NBA asovi su priskočili u pomoć, najviše su uradili Boston Seltiksi, koji su mu dali ulogu skauta.

Ipak, nije dugo izdržao, vratio se na ulicu, nedavno je uhvaćen i kako prosi po semaforima.

Sada su stigle i dobre vesti, Vestu je u pomoć priskočio prvi čovek Dalas Maveriksa Mark Kjuban.

On je kontaktirao bivšeg košarkaša svoje franšize, sastali su se na jednoj benzinskoj stanici, gde ga je Kjuban ubedio da pođe sa njim u hotel, gde su ga čekali članovi porodice.

Bivši košarkaš koji ima bipolarni poremećaj i problem sa drogom je na kraju navodno pristao da ide na rehabilitaciju, koju će upravo Kjuban platiti.

Zaista sjajan potez prvog čoveka Dalasa, nadamo se da je ovo početak Vestovog povratka na pravi put.

https://www.sportske.net/vest/kosar...valjujuci-sjajnom-vlasniku-dalasa-419977.html
 
nisi procitao da ima bipolarni poremecaj
radi se o bolesnoj osobi
verovatno je zato i spucao pare.
Osoba koja ima bipolarni poremecaj i ne zna sta se desava
Zalosno je sta mu se desava

Propao skroz covek

1601400455494.png


https://www.tmz.com/2020/09/28/mark-cuban-dallas-mavericks-delonte-west-gas-station-video/
 
Ako je previse zabrazdio u droge nema tu pomoci.
Nema to veze s drogama, drogiram se i ja pa sam funkcionalan i psihicki stabilan, droga mi je tek vid (isprazne) razonode.
Pisemo o psihicki oboljeloj osobi, to je daleko ozbiljnija stvar.

Mogu mu dusebriznici uplaiti milijarde dolara na racun, taj ce i dalje izbezumljeno stajati na semaforu i prositi.
 
Poslednja izmena:
Nema to veze s drogama, drogiram se i ja pa sam funkcionalan i psihicki stabilan, droga mi je tek vid (isprazne) razonode.
Pisemo o psihicki oboljeloj osobi, to je daleko ozbiljnija stvar.

Mogu mu dusebriznici uplaiti milijarde dolara na racun, taj ce i dalje izbezumljeno stajati na semaforu i prositi.
Drugo je to , kada budes radio krek godinu dana , javi se na ovu temu da nam pricas o razonodi.
 
Drugo je to , kada budes radio krek godinu dana , javi se na ovu temu da nam pricas o razonodi.
Ne mislim raditi crack ni u snu, to mi je isto kao ubosti se iglom.

Roy Batty vidio je stvari, o kojima ja na drogama ne bi mogao ni sanjati.
Gledao je zvijezde kako blistaju, disu i zive, ja to ni na najludjem tripu nisam osjetio.
Tako i psihicki oboljela osoba samim svojim postojanjem uranja u kaos, kakvom se ja ne usudjujem ni prismrditi.
Nemoj olako suditi.
Po defaultu je takav.
Taj novinski clanak, degutantno je lesinarenje.
 
Poslednja izmena:
Ne mislim raditi crack ni u snu, to mi je isto kao ubosti se iglom.

Roy Batty vidio je stvari, o kojima ja na drogama ne bi mogao ni sanjati.
Gledao je zvijezde kako blistaju, disu i zive, ja to ni na najludjem tripu nisam osjetio.
Tako i psihicki oboljela osoba samim svojim postojanjem uranja u kaos, kakvom se ja ne usudjujem ni prismrditi.
Nemoj olako suditi.
Po defaultu je takav.
Taj novinski clanak, degutantno je lesinarenje.
Ne sudim olako , samo sam realan.
On nije samo narkoman, nego je jos i bipolarni beskucnik, narkoman....
Ima sanse ali su vrlo male.
 

Back
Top