Quantcast

TURSHIJA

kambodza

Elita
Poruka
15.726
........da li ste primetili kako zene zrache u prvim mesecima trudnoce ,meni koleginica na poslu trudna drugi mesec ,sva se neshto raznezila i sve druge koleginice sad sve kao fine ,slushaju neku laganu muziku a do pre dve nedelje sve bile drkosh zene ,jel i vi primecujete kako blazeno stanje utiche pozitivno na sve ljude i kako se od namcora pretvaraju u pozitivce .............:lol::lol::lol:

D

divlja

Gost
Ja cu onda da dobijem oreol oko glave i ima da sijam kao andjeo. :-P
Zene se prolepsaju u trudnoci, pokrece se neki proces obnove organizma, prestane starenje ili tako nesto...
Sredi se i hormoni, valjda....

C

chika_doktor

Gost
........da li ste primetili kako zene zrache u prvim mesecima trudnoce ,meni koleginica na poslu trudna drugi mesec ,sva se neshto raznezila i sve druge koleginice sad sve kao fine ,slushaju neku laganu muziku a do pre dve nedelje sve bile drkosh zene ,jel i vi primecujete kako blazeno stanje utiche pozitivno na sve ljude i kako se od namcora pretvaraju u pozitivce .............:lol::lol::lol:

gore su od svih sektashica i svemiraca zajedno!:x

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.612
ne znam ja izbegavam trudnice,izgledaju mi strasno sa onim stomacima a i stalno pricaju kako ih nesto boli.
to isto i moj stari reko,al ja mislim da je to vise stanje duha i sto svi nesto kao vole decu pa se zato razneze nego nesto...stvarno...

kambodza

Elita
Poruka
15.726
........mislim na prve mesece ,kad stomak josh se ni ne primecuje a da kum mi rekao da mu se zena u tim mesecima strashno palila ,kaze postala je tako sex-ualno ugrozena da se jadnik (inache opterecen sexom ) po prvi put izvlachio na to kako ga glava boli ........a kuma blistala kao kraljica ,energiju je imala za troje ........

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.