TUC TUC ... TUC MUC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
batka_mija:
ma shvatam ja to, ali je stvarno ispalo bzvz... kapiram ja odlicno da ti uopste nemas tu foru da si zao prema ljudima, ali ne znam da li i ona oseca isto to... ispalo je stvarno ruzno... e, ozbiljno, a jel si njoj reko to ili si rek'o onako, iz zezanja?


daj bre......nemoj vishe da ga palish umreh od smeha
c045.gif
 
ne znam... mada sam siguran da ti ona nece bas zameriti... ne znam... mozda ako joj posaljes pp i kazes da si se zezao... cisto da se ne bi pokvarila zaebancija koju imamo ovde... znas, kad nema dobrog odnosa, nema ni dobrih fora... a posle bude dosadno... nemamo gde da izgubimo vreme... mada, ti znas najbolje, sigurno...
 
nema veze, sredice on to, siguran sam... super je on lik... nije uopste u topm losem tripu...
milance, sram te bilo!!! ti si mali i trebalo bi sa postovanjem da se odnosis prema ljudima ovde... da ti ne pustim barabu sad!!! ljudi, jel vama dosadno? ja bas volim kad mi dodje ovaj petak... nekako se osecam bolje... jeo sam sendvic sad... mozda je zbog toga...
 
kako vi sve to znate? ja ne znam nista... mozda je to i zbog toga sto me ne zanima... a mozda se ja jednostavno ne druzim dovoljno... jos kao mali sam pokazivao sklonosti ka izdvajanju iz drustva... u stvari, da budem iskren, uvek su me drugi izdvajali... nemojte vise, molim vas, neke rane nikada nece zarasti... idem ja sad, ne morate vi da mi kazete da trebam da odem... ima jedna super igrica... da pronalazis parove... ne, shvatili ste pogresno... kockice sa istim oznakama, ne zaljubljene parove...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top