Truffle Butter

Nisam probao, ali nešto mi sad nije jasno... da bi recept za trafl bater bio uspešan, znači prvo mora analni seks, pa vaginalni? Tim redosledom? Ne može prvo vaginalni, pa analni, pa vaginalni opet? Ili može vaginalni koliko god puta pre analnog, sve dok posle analnog usledi još jedan vaginalni?
 
Nisam probao, ali nešto mi sad nije jasno... da bi recept za trafl bater bio uspešan, znači prvo mora analni seks, pa vaginalni? Tim redosledom? Ne može prvo vaginalni, pa analni, pa vaginalni opet? Ili može vaginalni koliko god puta pre analnog, sve dok posle analnog usledi još jedan vaginalni?
Pričekaj da konsultujem literaturu
 

:

According to the Urban Dictionary, the term ‘truffle butter’ refers to the tan substance (feces mixed with excretions) that accumulates around a woman’s vagina when a man removes his penis from a woman’s anus and then inserts his penis into her vagina to continue having sex.

Sauce: The truth behind ‘Truffle Butter’ referenced in Nicki Minaj song, ebony.com

Posle recite da vas ne volimo najviše na svetu i ne želimo da ovo propadne
 
:



Sauce: The truth behind ‘Truffle Butter’ referenced in Nicki Minaj song, ebony.com

Posle recite da vas ne volimo najviše na svetu i ne želimo da ovo propadne

:think:

Pa šta ovo znači, može vaginalni pre analnog onda? Jer mnoge žene ne mogu odma prvo analni, moraju da prvo imaju vaginalni seks bar na kratko, kao neku vrstu stimulacije, pripreme za analni.
 
ovo je degutantno, nehigijenski i potencijalna opasnost od dobijanja bakterija, fekalne zaraze i slicno
ne postoji ljubav prema muskarcu da bi mu zena dozvolila ovako nesto i ako dozvoli takva zena nema samopostovanje
da ga izvadi iz anusa sa svim izlucevinama i pravo u vaginu ..znaci :bljak:
Da li to znači da analni i vaginalni seks ne mogu da se imaju u istoj seks sesiji?
 
ne znaci , imas raznih varijanti koje se primenjuju i uvek bira higijenska opcija koliko je to uopste moguce
iako takve kombinacije nisu zdravstveno prihvatljive ..meni je Truffle Butter neprihvatljiv i u tom smislu je i moj post
 

Back
Top