Trudnoca u natalnoj karti

Da, ali Neptun, tj. izolacija donosi i najveće nagrade. Mnogi pisci su svoja najveća dela napisali u izolaciji. Mnoge teorije su otkrivene u izolaciji. Nije to sve samo negativno, već je više bolno za život kako je koncipiran u ovoj civilizaciji. Mi smo naučeni da treba da živimo tako i tako, i čim neke od tih stvari fale, mi mislimo da sa nama nešto nije u redu. A to nije tako, to je samo u našoj glavi. Ako neko nauči da ceni ono što mu Neptun pruža kroz ta odricanja, onda on ne pati toliko zbog izgubljenih svetovnih stvari, jer na drugoj strani dobija mnogo na polju svog podsvesnog rada.

Naravno, telo pati, ali duša/energija dobija.

Naravno potrebna su oba, jedno bez drugog ne mogu. Tako da ipak ne treba ići fanatično (opet Neptun) do telesnog samouništenja zarad nekog duhovnog prosvetljenja, ali ga treba inkorporirati u ideju zdravog, celovitog života.
 
Mislim da je Saturn za to zaslužniji, postizanje nečega jer tada se bira izolacija kako bi se pobeglo od ljudi (Mesec suprotan Saturnu). Gasiti ono ljudsko (i često prizemno) da bi se postiglo nadljudsko. Tipičan imidž nekog maga koji se zatvori u kulu i ne izlazi 20 godina, oronuo jarac, zasmrdeo se :lol:

Neptun i generalno RIbe ne vole nešto ta priznanja i veličanje ega.
 
Nema trudnoće bez ispravno postavljenog Neptuna.

Jesi li ti ovaj arhetip? : P

e0f.jpg
 
Ja jesam fanatik, imam naglašene Ribe i Neptun da to i dokažem. :hahaha: Imam i dovoljnu dozu Škorpije da to zabiberim, i ne vidim to kao loše, jer to ima svoje prednosti. Naravno uvek kao i svaki lek, jedno leči, drugo uništava, pa tako i to, ne dolazi bez svoje negativne strane. Ali dobro, to je normalno, svi imamo sve znake, i svi znaci dolaze u crno-belom paketu, tako da svi imaju svoje probleme, kao i mi fanatici svoje.
 
Kako to misliš, meduse ne offuj? Šta je sa osobom iznad? A, da jasno, nije problem kad drugi pišu, nego je lične prirode. Ja sam samo odgovrala na prozivku iz gornje poruke. Off sam prekinula sinoć posle opomene. Ali pošto sam videla da je ofidiji dozvoljena prozivka, onda sam smatrala da je i odgovor dozvoljen.
I ta prva opomena nije došla dok ja i N3W nismo pisali. Izgleda da je problem samo kad mi offujemo, ostalima je dozvoljeno, iz poznatih razloga.
 
Nema trudnoće bez ispravno postavljenog Neptuna.

Kakve veze ima generacijska, transsaturnovska i daleka planeta sa necim toliko intimnim i licnim kao sto je trudnoca zene?

Bdv, jedino ako mislis da covek nije pri zdravoj svesti ili pameti pa mu se omakne, s obzirom da je taj Neptun i lazov, i alkos, i glumac i vila Ravijojla, takoreci, sve i svja...ono, kad ne znamo sta bi drugo, mora da je Neptun, ako nije slucajno Pluton.
 
Kakve veze ima generacijska, transsaturnovska i daleka planeta sa necim toliko intimnim i licnim kao sto je trudnoca zene?

Bdv, jedino ako mislis da covek nije pri zdravoj svesti ili pameti pa mu se omakne, s obzirom da je taj Neptun i lazov, i alkos, i glumac i vila Ravijojla, takoreci, sve i svja...ono, kad ne znamo sta bi drugo, mora da je Neptun, ako nije slucajno Pluton.
Pluton nije planeta, njegov uticaj se ne računa od 2006-te. Međutim, Neptun je jako masivan i njegov uticaj se ne može ignorisati, naročito na trudnoću.
 
U istom su rangu, to su generacijske planete.
U kom kontekstu i sta to moze da poveze trudnocu sa Neptunom?
Varaš se, statistika jasno dokazuje ovo. Od 1979-te do 1999-te Pluton je bio bliži Zemlji nego Neptun, time blokiravši njegov uticaj. Rezultat je porazan, tokom tih 20 godina fertilitet je maltene prepolovljen, sa 3.8 na 2.6 dece po ženskoj osobi u proseku. Kako je 1999-te prestala blokada Neptunovog uticaja, fertilitet se stabilizovao i sad je manje više ravna linija.
 
Varaš se, statistika jasno dokazuje ovo. Od 1979-te do 1999-te Pluton je bio bliži Zemlji nego Neptun, time blokiravši njegov uticaj. Rezultat je porazan, tokom tih 20 godina fertilitet je maltene prepolovljen, sa 3.8 na 2.6 dece po ženskoj osobi u proseku. Kako je 1999-te prestala blokada Neptunovog uticaja, fertilitet se stabilizovao i sad je manje više ravna linija.

Gde to pise, koja statistika?
Ne verujem da Kina ili Africke zemlje, imaju problem sa fertilitetom zbog Neptuna ili Plutona.

Osim toga, postoji i nesto sto se naziva "planiranje porodice".
 
Poslednja izmena:
@Sizif Koji su najbolji aspekti sa Neptunom za trudnocu ?
Verovala ili ne, Mesec! Za trudnoću je jako je povoljan i trigon a i opozicija meseca sa Neptunom, dok se kod kvadranta mora biti jako oprezan, mnogo je veća šansa za probleme tokom trudnoće. Statistički gledano, preko 60% je verovatnoća da dete bude izuzetno nadareno ako je začeto u toku ovih razdoblja - stari Egipćani su namerno podešavali začeće da padne u ovom periodu da bi im deca bila zdrava i uspešna.
 
Verovala ili ne, Mesec! Za trudnoću je jako je povoljan i trigon a i opozicija meseca sa Neptunom, dok se kod kvadranta mora biti jako oprezan, mnogo je veća šansa za probleme tokom trudnoće. Statistički gledano, preko 60% je verovatnoća da dete bude izuzetno nadareno ako je začeto u toku ovih razdoblja - stari Egipćani su namerno podešavali začeće da padne u ovom periodu da bi im deca bila zdrava i uspešna.
Sizo....jel si to ti?
 

Back
Top