TRPIMO TEROR KORONA-MANIJAKA

Da li treba uvesti policijski čas od 29 decembra 2020 god. do 4 januara 2021 godine?

  • da

    glasova: 9 50,0%
  • ne

    glasova: 9 50,0%
  • ne zanima me

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    18
crni petak namje doneo ovaj porast zaraženih, od kojih su preko 60% žene...
a to je bio samo jedan dan, šta će biti nakon desetak dana slava, nove godine i božića?
Pa koliko ja znam za 30% srba Bozic je nekolektivan nego porodican....e sad , ja necu posetiti svoje, jer sam iz BG, sto znaci necu da radim kao terminator...
Nova godina ce biti rizik zato sto je devojkama malo zasusilo a nova godina, valentin i osmi mart su praznici za zaprasivanje...i za lov na paznju muskaraca u bilo kom smislu...

Slave su kriticne kod kupovine...znaci prodavnice, taj deo je kriticniji nego okupljanje....

Plus sto imamo jos ovog rezidentnog covida, tj ovih sto su zakacili svesno ili nesvesno pa su virulentni jos 20 dana...plus imamo masu virusa...koji nisu covid...
Ovi rezidentni nedaju da naglo padne broj novoregistrovanih...
Donece i neko povecanje, ali zavisno od koncentracije , kod slavskih kupovina...
Omladina je podeljena, polovina je vec nestala, tj po kucama su , polovina je u stilu brze od zivota...

Stanje u BG prevozu nije bas sjajno iako bi se po onome sto se zvanicno objavljuje, kao pad, trebalo zakljuciti...
Beda je ono sto ce uz sebicnost zakucati Srbe posteno ako bude masovnog talasa...
Jer ovaj sto sastavlja kraj sa krajem prvo ce obici puno prodavnica, drugo ako je bolestan, vozice se prevozom, jok platice taksi, pazi da nece..jer logika srba je, ja, ja ja moram negde da stignem, a imam isto pravo da se vozim kao i ti...sto i jeste dosledno ponasanje...

Imamo vlast koja razmislja o ublazavanju mera sad pred novu godinu....moja reakcija iako sam ja protiv ovog izdr...kavanja, na takvo razmisljanje je kao na sprdnju...
Kecanje naroda u mozak...pod jedan, a pod dva nema osim zarade privatnika nikakvog razloga za ublazavanje vikend mera....niti ovog skracenja do 17 ili 18, nisam u toku..iako me pogadja, ebes sebicno , kad narod ignorise, svi lavovi i tigrovi..

Ja se nadam da nece nista menjati, osim za novu godinu sto mogu da odrade zatvaranje centra grada ili gradova...mislim da ce tesko da se desi da se ljudi grupisu van centra....za zatvaranje im ne treba policijski cas....kao i kad su demonstracije ili kad je docek sto su zatvarali pa kontrolisali ko ulazi i sta unosi..
Ogradis siri deo trosarine, banovac trgovacku , bivsi bioskop slavija ili bese slavica na karaburmi , fontanu na nbg i sava centar, zemun na tri mesta, slaviju , parkove u centru i to bi bilo dovoljno ......jeste posao , ali ako vec gledaju pravno...nek razvuku one zute trake za mesto zlocina ili telekomove, ne mora bas metalna ograda...to je ionako od 22.30 do 02.30...nece biti potrebno vise...tj duze..
To nije mnogo policije, vise bi trebalo da se stvarno radi docek...
 
drustvene mreze previse promovisu kovid19 ko nenormalne,zatim kriju sadrzaj koji govori protiv kovida. i cene maski su bolesno porasle i vrsi se pljacka u svim drzavama sveta. cela stvar izgleda tako da je namerno napravljena da se obogati odredjeni sloj pljackasa koji se bavi proizvodnjom maski i respiratora.
Pa jesu drasticno poskupele maske,sa 11 na 12 dinara...A i platnene za 200 uzmes i nosis dve ako treba godinu,dok se jedna pere drugu nosis...
Znas kakva zarada,ima one babe sto prodaju platnene maske na ulici da zarade za stan u BG na vodi...
 
zasto druze pricas takve stvari. cak i ove okupatorske novine napisale istinu,iako im se to retko dogadja. dalje,u Americi je jos gore:

Ljajić je, gostujući na RTS-u, naglasio da zaštitne maske nisu najtraženija roba samo u Srbiji već i u svetu, navodeći da je cena maske u SAD sa početnih 60 centi skočila na 7 dolara.


https://www.danas.rs/ekonomija/maska-skoro-deset-puta-skuplja-iako-je-vanredno-stanje/
To je bilo za vreme vanrednog stanja i tu su kajmak uzimali zvoncica i brat mu,a ne satanisti i Gejts.
Sve ostalo sam ti naveo iz licnog uskustva...

Kod nas je od nekih 10 (pa cak i manje) skocila na 115-120.
Gde je to kod vas?

Ja sam maske kupovao pocetkom februara,kad kod nas jos nije bila proglasena epidemija,trebala su mi zbog putovanja,i bile su 11 din.
Krajem oktobra takodje sam kupovao,iz istog razloga,zato sto platnenu ne mogu da nosim predugo a iskreno mi se nije dalo da kupujem 5 platnenih koje mi posle i ne trebaju nekoliko meseci.U svim apotekama u Novom Sadu su bile po 12 din.Standardne hirurske maske,neke su bile u bojama po 15.
 

Nova korona žurka: Više od 100 gostiju u beogradskom lokalu​

Večeras je u kontroli poštovanja radnog vremena konstatovano da je u jednom lokalu u Kneza Višeslava okupljeno preko 100 ljudi.
IZVOR: TANJUG SUBOTA, 27.03.2021. | 23:48



Epa/Sascha Steinbach

Epa/Sascha Steinbach​
Uz asistenciju interventne jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova inspektori su ušli u lokal, napisali prekrsajni naloge i naložili pražnjenje lokala, rečeno je Tanjugu iz Sekretarijata za inspekcijske poslove Grada Beograda.
 
BEOGRAD

RASTURENA KORONA ŽURKA U BEOGRADU: Više od 100 ljudi zatečeno u lokalu! Vlasnik odbio da otvori vrata​



27.03.2021. / 23:3623:38

Odmah su napisani prekršajni nalozi i objekat je ispražnjen. Vlasnik objekta je priveden.
Komunalna-policija-splavovi.jpg
IZVOR: ATA IMAGES /ANTONIO AHEL
Turistička inspekcija Sekretarijata za inspekcijske poslove večeras je u kontroli poštovanja radnog vremena konstatovala da je u jednom lokalu u Kneza Višeslava okupljeno više od 100 ljudi, iako je na snazi mera o zabrani rada ugostiteljskih objekata.


  • Uz asistenciju interventne jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova inspektori su ušli u lokal, napisali prekršajne naloge i naložili pražnjenje lokala, rečeno je Tanjugu iz Sekretarijata za inspekcijske poslove Grada Beograda.Pojedini beogradski mediji preneli su da prilikom kontrole vlasnik ugostiteljskog objekta nije hteo da otvori vrata policajcima, pa je dežurni tužilac odobrio nasilan upad.Nadležni su svima napisali kazne za nenošenje maski, koje su 5.000 dinara, a odgovorno lice iz lokala je privedeno u policijsku stanicu Čukarica.

  • Uprkos zabrani okupljana, ljudi koji su se tamo nalazili su svirali, pevali i pili. U Srbiji je za poslednjih 24 časa registrovano još 4.497 novih slučajeva infekcije, dok je broj preminulih nažalost 37. Broj pacijenata na respiratorima je 254. To je blago poboljšanje u odnosu na prethodni dan kada je novozaraženih bilo više od 5.200 a broj umrlih bio je 39.
 

Back
Top