Quantcast

"Trostruka sansa/IvanGolusin"

Modesty Blaze

Početnik
Poruka
43
cvetak 6:
Golusin postade nacionalni heroj, ******! Da li ste videli koliko posetilaca ima ova njegova strana? Vise nego neki pisac, glumac... Covek vas ocarao. Svaka mu cast, a voditelelj je samo jednog kviza...
Pa naravno da je tako Cvetak,ovo je zemlja u kojoj se uspeh ne prasta.Cim je kviz krenuo i cim se voditelj ljudima dopao svi oni koji su osrednji po svemu u svom zivotu su krenuli da ga pljuju.To je ona tipicna srpska pakost.Cak su i mene napadali jer sam rekla da mi se dopada.Sva sreca pa ste se pojavile ti i Dana iz Panceva pa sad nisam usamljena u gajenju simpatija prema voditelju,i kvizu uopste! :)
Umalo me ne proglasise ludom jer sam rekla da me kviz jako zabavlja :)

larousse

Obećava
Poruka
62
:roll:
Modesty Blaze:
Pa naravno da je tako Cvetak,ovo je zemlja u kojoj se uspeh ne prasta.Cim je kviz krenuo i cim se voditelj ljudima dopao svi oni koji su osrednji po svemu u svom zivotu su krenuli da ga pljuju.To je ona tipicna srpska pakost.Cak su i mene napadali jer sam rekla da mi se dopada.Sva sreca pa ste se pojavile ti i Dana iz Panceva pa sad nisam usamljena u gajenju simpatija prema voditelju,i kvizu uopste! :)
Umalo me ne proglasise ludom jer sam rekla da me kviz jako zabavlja :)
:lol: mozete da registrujete udruzenje obozavalaca tog voditelja,eto ima vas vec tri,a ja bi onog Miskova sto ne cita pp:lol: :lol:

cvetak 6

Početnik
Poruka
4
Sinoc sam ga gledala. Moram priznati da je Golusin zaista drugaciji od ostalih voditelja. Ima ono sto vecina nema - dobru zvaku! A i sladak je. Hajde, drage moje, da zaista napravimo njegov fun-club, mi cemo biti predsednice, a mozda cemo ga tako i upoznati, pa znati da li je tacno to sto nagadjaju neke Muskarcine! A? Je l zna neko kako se to radi i kako da njega obavestimo o tome? E, super, ideja je cool! ;)

Modesty Blaze

Početnik
Poruka
43
Tom_cat:
Kad sam postavio ovu temu o tom p***** nisam ni sanjao da ce cak i on da dodje da ovde sam sebe brani!Cvetak zasto se ne predstavis ljudima koji si i sta si?I ako nisi derpe ne bi uzimao nick Cvetak 6!Malo prosaras po podacima i naletis na coveka glavom i bradom!Modesty i Dana_P jel i sad kad vi se omiljeni voditelj pojavi pod nickom Cvetak na ovom forumu i dalje mislite da nije p*****?Ili treba jos dokaza :lol: :lol: :lol: :lol:
Tome,ili da slobodno kazem,Tomislave,poslala sam ti jednu slatku privatnu poruku ;)

Tom_cat

Početnik
Poruka
3
Modesty Blaze:
Tome,ili da slobodno kazem,Tomislave,poslala sam ti jednu slatku privatnu poruku ;)
Modesti procitao sam tvoju "slatku privatnu poruku". :) Ne znam kako si to sve uspela ali skidam ti kapu.Ako nisi udata evo podji za mene!Al ozbiljno bre!
****** ko s filma si!Imas me u saci nema sta :) Bravo ribo!Imas muda a i znas kako!
ok,ja se izvinjavam na sve sto sam pricao o Golusinu i necu vise kenjati na temnu koju sam ja sam postavio.Golusinu bravo majstore sto imas ovakve ortake kao sto je modesti pa makar bili i samo sinterneta!!Ako stvarno nisi derpe idi i zeni je odma! ;)

Modesty Blaze

Početnik
Poruka
43
Tom_cat:
Modesti procitao sam tvoju "slatku privatnu poruku". :) Ne znam kako si to sve uspela ali skidam ti kapu.Ako nisi udata evo podji za mene!Al ozbiljno bre!
****** ko s filma si!Imas me u saci nema sta :) Bravo ribo!Imas muda a i znas kako!
ok,ja se izvinjavam na sve sto sam pricao o Golusinu i necu vise kenjati na temnu koju sam ja sam postavio.Golusinu bravo majstore sto imas ovakve ortake kao sto je modesti pa makar bili i samo sinterneta!!Ako stvarno nisi derpe idi i zeni je odma! ;)
Hmmm,Tome... :) Razmilsljam nesto....Mozda je trebalo i da ti ispricam i koju mi je kombinaciju garderobe Miskov preporucio na svojoj temi "SEX SHOPOVI" da kupim u nekom sexy shopu - crveni tesni korset,crvene mrezaste carape,i duboke lakovane crne cizme sa jaaako visokom potpeticom....pa da uz sve to dodam i jedan bic...i obecam da ces njime dobiti i po guzi...Mozda bih delovala jos opasnije? :twisted: Jer,ovo do sad je bilo jaaako lako Tomo,samo je trebalo umeti!
Kiss! :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.