Tripovi

Kad se vozim lifotm uvek mislim da će da se zaglavi
i dok se vozim liftom ,proveravam dal mi radi mobilni, da ako lift stane mogu da zovem nekog...
msm upomoć da zovem, a posle i da raspredam o vremenu, što da ne.
 
ja imam stalan trip da necu naci auto tamo gde sam ga ostavila iz raznoraznih razloga
sto to mrzim, uh
Ja nemam taj trip ali par puta mi se desilo da stvarno jedva nadjem svoja kola . Jednom sam imao baš neobičnu situaciju .
Dodjem do kola , otključam ih i kad sam sjeo u njih vidim da imam nove presvlake . Ne vjerujem u vradžbine i sjedim tako u kolima
i razmišljam . Hebote , ne znam o čemu se radi a nisam popio kap alkohola . Pogledam malo bolje unutrašnjost kola a ona čista kao
apoteka . Izadjem iz kola i pogledam registraciju . Brojevi su mi malo neuobičajeni ali je problem što ja ne znam nikada koja mi je tačna registracija .
Pogledam malo okolo i vidim moja kola dva auta iza ovoga u koji sam sjeo . I moj i ovaj auto su bili stojadini oker boje . Tada sam pretrnuo
i pomislio sam u koju sam se nevolju mogao uvaliti da je naišao vlasnik ovog drugog stojadina . I danas mi je misterija kako je moj ključ
mogao normalno otključati oba auta .
 
..jednom sam se zbog ringle vratila kući s pola puta, da proverim..dakle, trip ringla..
Bolje trip nego požar .
Moj kolega nije imao trip zbog sigurnosnog ventila na bojleru i otišao je bezbrižno na put .
Kad se vratio imao je šta da vidi . Bojler eksplodirao a kupatilo srušeno . Ostao mu je
čitav samo vanjski zid .
 
Koji su to dugotrajni tripovi koje ste imali?
Moj je na primer onaj sa imenom sto sam navela u temi.
Da necu doziveti dvadeset i petu, da cu umreti tako sto cu se udaviti.
Ima ih jos... ajte vi malo...
sad ih i nemam nesto...pre sam morala da proverim tacno sedam puta da li sam iskljucila bojler pre tusiranja, dok nisam shvatila da razvijam OCD il tako nesto, pa sam presekla tu gadnu naviku.
 
od kada nemam tripove, mene glava vise ne boli
trip nam je podsvesni strah koji nas inhibira
i najcesce ono sto nam je trip, se i desi
zato i kazu da lose misli vuku losu energiju
ako mislis da nesto ne mozes da uradis, neces ga uraditi sigurno
lepo je covek rekao - kakve su nam misli, takav ce biti i zivot
batalite lose misli iz glave :aaa:
 
Tripovao sam da cu pasti sa motora tako gadno da ce me skupljati po asfaltu..To me nije popustalo.A na pravce sam vozio sve brze i brze. Na kraju sam stvarno pao,zestoko,ali sam ostao samo ugruvan.
Toliko me je ometao taj trip,da sam na kraju prodao motor.
Ne mogu da funkcionisem sa tripovima :mrgreen:
 
Svi mi imamo neke tripove i strahove, msm onaj ko kaže da ih nema ili ih na taj način pokušava potisnuti ili ih stvarno nije ni svestan (što mi malo neverovatno).

Nije taj strah toliko loš. Zna nekada biti destruktivan, to jeste istina, ali opet zna i da čuva. Na šta bi to ličilo da niko nikakav strah nema? :confused:
 
Svi mi imamo neke tripove i strahove, msm onaj ko kaže da ih nema ili ih na taj način pokušava potisnuti ili ih stvarno nije ni svestan (što mi malo neverovatno).

Nije taj strah toliko loš. Zna nekada biti destruktivan, to jeste istina, ali opet zna i da čuva. Na šta bi to ličilo da niko nikakav strah nema? :confused:

pa cek bre xella, i ja se vratim u kuhinji i pogledam ringlu dal sam je ugasio nesto ostalo na njoj, dal sam pogasio sva svetla, al ne sto imam trip vec sto zaboravljam
a dal ja sad nisam svesan nekih tripova mozda al koji su i zasto je to trip?

jel trip sto zakljucavam vrata i proverim dal je zakljucana? pa ne zivim ja na selu gde nikad nismo zakljucali vrata, ovde ti komsija odnese stvari dik bacis dzubre ako ne zatvoris vrata
 
od kada nemam tripove, mene glava vise ne boli
trip nam je podsvesni strah koji nas inhibira
i najcesce ono sto nam je trip, se i desi
zato i kazu da lose misli vuku losu energiju
ako mislis da nesto ne mozes da uradis, neces ga uraditi sigurno
lepo je covek rekao - kakve su nam misli, takav ce biti i zivot
batalite lose misli iz glave :aaa:

Паметно! :ok:

Ја сам раније имала трип да ће ми нешто пасти на главу (део фасаде, балкон :mrgreen:) и на крају ми је стварно улетео повећи комад малтера.
 
pa cek bre xella, i ja se vratim u kuhinji i pogledam ringlu dal sam je ugasio nesto ostalo na njoj, dal sam pogasio sva svetla, al ne sto imam trip vec sto zaboravljam
a dal ja sad nisam svesan nekih tripova mozda al koji su i zasto je to trip?

jel trip sto zakljucavam vrata i proverim dal je zakljucana? pa ne zivim ja na selu gde nikad nismo zakljucali vrata, ovde ti komsija odnese stvari dik bacis dzubre ako ne zatvoris vrata

Ne razumem šta me pitaš. :confused:

Neko će reći da je to trip, da si paranoja, al ja ne mislim tako. To je sve normalno.

Evo ja sam pričala ovo za saobraćaj i za taj strah imam opravdane razloge (da ih ne navodim sada), al neko će se naći pametan pa mi reći: "Ćuti, ne tripuj se, navućeš neku bedu za vrat" msm van svake pameti.
 
pa cek bre xella, i ja se vratim u kuhinji i pogledam ringlu dal sam je ugasio nesto ostalo na njoj, dal sam pogasio sva svetla, al ne sto imam trip vec sto zaboravljam
a dal ja sad nisam svesan nekih tripova mozda al koji su i zasto je to trip?

jel trip sto zakljucavam vrata i proverim dal je zakljucana? pa ne zivim ja na selu gde nikad nismo zakljucali vrata, ovde ti komsija odnese stvari dik bacis dzubre ako ne zatvoris vrata
to je zaboravnost...
a trip je kad znaš da si zaključao ali te nešto unutra tera da se vratiš da ipak proveriš :lol:
 
Ne razumem šta me pitaš. :confused:

Neko će reći da je to trip, da si paranoja, al ja ne mislim tako. To je sve normalno.

Evo ja sam pričala ovo za saobraćaj i za taj strah imam opravdane razloge (da ih ne navodim sada), al neko će se naći pametan pa mi reći: "Ćuti, ne tripuj se, navućeš neku bedu za vrat" msm van svake pameti.

to sto mi koristimo rec tripuj ko dobar dan ne znaci da ona ima i to znacenje
mene nervira to kad preuzmemo neku rec, jer je moderna kul, a 20 g kasnije ona ispadne ko definicija karaktera

- - - - - - - - - -

to je zaboravnost...
a trip je kad znaš da si zaključao ali te nešto unutra tera da se vratiš da ipak proveriš :lol:

ne vracam se, vec kad sam zakljucao proverim dal je zakljucano, znas ono ne zatvoris vrata a zakljucas je, nije zakljucana, to mislim

inace priznajem da sam jako zaboravan
 

Back
Top