Tri tipa žene

Antihejter

Iskusan
Poruka
5.984
E, ovako:
Mislim da skratim uvod pa ću svesti na 3 tipa i muškarce i žene:
-Seksualno dopisivanje kao nešto što rade sa svakim
- Seksualno dopisivanje koje rade sa određenim osobama ili sa jednom
- Ljudi koji preziru takav vid komunikacije

Hajde ako može ujedno i muškarci i žene.
Zamislio sam se kada sam pročitao sledeći sadržaj, stvarno sam se zamislio...

Uglavnom su muškarci ti koji ženama nemaju šta da ponude, "sem kuuurtza i seljačkih fora" kako reče jedan kolega jednom, pa sam pronašao taj post od jedne žene/devojke koji mi baš deluje iskreno...zavist prema muškarcima, pa još na sve da ti neko "maše pred nosem" nešto što nemaš? Mislite li da su ovakve žene u većini ili manjini?

(Ova reče da nije u pitanju moral...nego zavist koja joj se "nabija na nos", uglavnom, evo kopiraću pa analizirajte. Šta mislite?)
Evo:

"Malo psihologije, nisam odavno.
Ovako, tema je takozvani sindrom ZZP (zavist zbog penisa), mislim da je negde ZPP (zavist prema penisu).

Bukvalno ceo život mi kojekakvi (počev od rodbine) nabijaju kompleks niže vrednosti jer sam u ženskom rodu, osim očiglednih prednosti koje muški pol ima, moram da trpim i uvrede, znači?
E, pa ne mogu. Više ne mogu. Dosta je bilo, ceo život!

Samo da vam objasnim zašto žene reaguju tako što blokiraju muškarce kad dobiju sliku penisa u inboxu.
Da objasnim, jer vidim da ne shvatate.
Nije u pitanju moral niti lažni moral, u pitanju je to što sam ja itekako svesna da muško nisam, i jednostavno- ljubomorna sam, zašto morate da se hvalite i stalno me podsećate da sam slabiji pol?
Nosite se u piz.zdu materinu. (Jel' sad jasnije?)"



Koji ste "tip"?
Ja sam ovde odbio ponudu da mi se šalju fotografije delova tela, sreća da sam prvo pitan hoću li...a na Facebooku niko ne pita, samo vidim poruku, meni to nije prijatno, eto.

Pitao sam ženu svoju da li ima zavist prema penisu, rekla je "Samo kad moram u javni toalet" 😂
Znači, normalna :)


Zanima me ovo...
 
E, ovako:
Mislim da skratim uvod pa ću svesti na 3 tipa i muškarce i žene:
-Seksualno dopisivanje kao nešto što rade sa svakim
- Seksualno dopisivanje koje rade sa određenim osobama ili sa jednom
- Ljudi koji preziru takav vid komunikacije

Hajde ako može ujedno i muškarci i žene.
Zamislio sam se kada sam pročitao sledeći sadržaj, stvarno sam se zamislio...

Uglavnom su muškarci ti koji ženama nemaju šta da ponude, "sem kuuurtza i seljačkih fora" kako reče jedan kolega jednom, pa sam pronašao taj post od jedne žene/devojke koji mi baš deluje iskreno...zavist prema muškarcima, pa još na sve da ti neko "maše pred nosem" nešto što nemaš? Mislite li da su ovakve žene u većini ili manjini?

(Ova reče da nije u pitanju moral...nego zavist koja joj se "nabija na nos", uglavnom, evo kopiraću pa analizirajte. Šta mislite?)
Evo:

"Malo psihologije, nisam odavno.
Ovako, tema je takozvani sindrom ZZP (zavist zbog penisa), mislim da je negde ZPP (zavist prema penisu).

Bukvalno ceo život mi kojekakvi (počev od rodbine) nabijaju kompleks niže vrednosti jer sam u ženskom rodu, osim očiglednih prednosti koje muški pol ima, moram da trpim i uvrede, znači?
E, pa ne mogu. Više ne mogu. Dosta je bilo, ceo život!

Samo da vam objasnim zašto žene reaguju tako što blokiraju muškarce kad dobiju sliku penisa u inboxu.
Da objasnim, jer vidim da ne shvatate.
Nije u pitanju moral niti lažni moral, u pitanju je to što sam ja itekako svesna da muško nisam, i jednostavno- ljubomorna sam, zašto morate da se hvalite i stalno me podsećate da sam slabiji pol?
Nosite se u piz.zdu materinu. (Jel' sad jasnije?)"



Koji ste "tip"?
Ja sam ovde odbio ponudu da mi se šalju fotografije delova tela, sreća da sam prvo pitan hoću li...a na Facebooku niko ne pita, samo vidim poruku, meni to nije prijatno, eto.

Pitao sam ženu svoju da li ima zavist prema penisu, rekla je "Samo kad moram u javni toalet" 😂
Znači, normalna :)


Zanima me ovo...
postoji 6 tipova žena.alfa žena,opuštena žena,žene koje ne mogu bez zabave,šašave,prava prijateljica i neprikladna žena pa ti sad vidi
 
postoji 6 tipova žena.alfa žena,opuštena žena,žene koje ne mogu bez zabave,šašave,prava prijateljica i neprikladna žena pa ti sad vidi
Postoji 6 tipova žene u jednom danu :lol:
Ali muškarci koji šalju takve fotke očekuju da napale žene. Međutim, bivaju blokirani. A ne shvataju zašto i meni je ovaj post što je devojka napisala nešto sa čim bih se složio.
Zanimaju me mišljenja drugih. Naročito žena, ali bez podhebavanja. Ozbiljna priča. Ako može.
 
Ja ovaj tip
Ljudi koji preziru takav vid komunikacije
Misim ako ne računam zajebanciju sa svojim frajerom, ne hotovanja i te gluposti već ono baš zez

Inače zavidim muškarcima na alatki samo i isključivo u slučaju kad se naroljamo pivom negde na otvorenom, u parkiću il tako neka bleya, pa bešika krene me cima na svakih pola sata dok ga ovi lepo izbace kod prvog žbuna i proklinjem ih najstrašnjije ja se gegam do gajbe moje il nekog od njih zavisno od toga kojoj smo najbliži u momentu mog neizdrža
 
Ja ovaj tip

Misim ako ne računam zajebanciju sa svojim frajerom, ne hotovanja i te gluposti već ono baš zez

Inače zavidim muškarcima na alatki samo i isključivo u slučaju kad se naroljamo pivom negde na otvorenom, u parkiću il tako neka bleya, pa bešika krene me cima na svakih pola sata dok ga ovi lepo izbace kod prvog žbuna i proklinjem ih najstrašnjije ja se gegam do gajbe moje il nekog od njih zavisno od toga kojoj smo najbliži u momentu mog neizdrža
Hvala, vidi se da je iskreno napisano. A isti smo tip.
 
Рекао бих да је мало нервозна госпођица из текста.
Hm. Pa jeste. Ali razumem kad se neprijatne situacije ponavljaju godinama. I tako nastanu "kučke".
Ti si bio blaži "nervozna", da mojoj kćerki koja sad ima skoro 15 godina neko šalje takve poruke a da su pri tome neželjene, ja bih ga našao, fizički, ne po DM.
 
Hm. Pa jeste. Ali razumem kad se neprijatne situacije ponavljaju godinama. I tako nastanu "kučke".
Ti si bio blaži "nervozna", da mojoj kćerki koja sad ima skoro 15 godina neko šalje takve poruke a da su pri tome neželjene, ja bih ga našao, fizički, ne po DM.
Има нас разних, никада нисам разумео такве типове. Шта имаш о од тога да шаљеш слике..
 
Има нас разних, никада нисам разумео такве типове. Шта имаш о од тога да шаљеш слике..
Takođe. Ne razumem ni ja.
Mada je tema o ženskoj reakciji kada dobijaju takve slike, doduše možemo i o muškoj reakciji na isto, samo mene zanima sad ta "zavist prema penisu".
Eto i na to imam do sada 2 odgovora (i to identična) od moje žene i od @srebrna kraljica
 
Takođe. Ne razumem ni ja.
Mada je tema o ženskoj reakciji kada dobijaju takve slike, doduše možemo i o muškoj reakciji na isto, samo mene zanima sad ta "zavist prema penisu".
Eto i na to imam do sada 2 odgovora (i to identična) od moje žene i od @srebrna kraljica


Nisam siguran da je ZZP, možda je ZPP.
Kada govorim o hotovanju, ne pominjem fotke. Ovi što šalju dick pick su čudaci. :thumbdown:
 
Ne može razume ko nije u tom trulom fazonu..
A ženska reakcija je uglavnom blok, šta drugo s takvim pacijentom.. Ko da ima nešto što već nismo videle jbt pa sve i da ima kako reagovati..uau drago mi zbog tebe sad to isto šalji mami svojoj
Ja ne kapiram šta to ima da se vidi na dic pic. Pa brate to je manje više sve isto. Hahahaha. El ou el.
 
Ma nije bitno, skapirao sam na šta misliš kroz uvodni post. Šta god da je, čudna je ta likuša sa sindromom :D
Ne znam. Da bi nekoga svrstao pod "čudan" prvenstveno treba da je u ekstremnoj manjini.
Meni ona ne deluje "čudno". Agresivno-možda (ali odgovorih @Војвода šta i o tome mislim.)

Realno mi je ovo za piškenje mada sam upoznao žene koje su bukvalno ogorčene što su žene, pa sad, da li je to ZZP ili ko zna šta... štaviše, dok sam bio klinac poštovao sam ogorčene žene, delovale su mi pametnije (koji sam ja kreten 😂), kasnije sam shvatio da su vesele žene one koje se smeju životu u lice i da nije sve na svetu muško- žensko ni crno ili belo.
 
Takođe. Ne razumem ni ja.
Mada je tema o ženskoj reakciji kada dobijaju takve slike, doduše možemo i o muškoj reakciji na isto, samo mene zanima sad ta "zavist prema penisu".
Eto i na to imam do sada 2 odgovora (i to identična) od moje žene i od @srebrna kraljica
Zavist prema penisu te zanima?
Onda nisam skontala pitanje ..
Pa , ja bih volela da sam muško , mislim da je muškarcima bolje uopšteno ,
Ali ne bih to nazvala "zavist prema penisu"..
Ne znam..Više "Zavist prema polu "

Takve fotke sam dobila par puta..
Ništa..Dobro osobu osolim i ispljujem , pošaljem ga u tri lepe...
i blok.
 
Zavist prema penisu te zanima?
Onda nisam skontala pitanje ..
Pa , ja bih volela da sam muško , mislim da je muškarcima bolje uopšteno ,
Ali ne bih to nazvala "zavist prema penisu"..
Ne znam..Više "Zavist prema polu "

Takve fotke sam dobila par puta..
Ništa..Dobro osobu osolim i ispljujem , pošaljem ga u tri lepe...
i blok.
Razumeo sam, pa mislim da je to-to...zavist prema polu, može i tako. Isto je, valjda. Nisam siguran.
 

Back
Top