Tri puta tražio da mi se obriše profil, i dalje ništa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta više treba da uradim da bi mi se obrisao ovaj profil....da kontaktiram vanzemaljce? :lol:

Pisao i dva puta preko one kontakt forme, i dalje ništa.
poslao si zahtev, nalog ce ti biti obrisan i ne moraš više da dolaziš na forum zbog toga osim ako si se predomislio sto bi i bilo najbolje :heart:
 
Pa ako pošalješ zahtjev za brisanjem, ne ulaziš, svaki ulazak nakon slanja smatra se odustajanjem od brisanja, ako se ne loguješ, izbrisaće ti se. To ti je već objašnjeno u kafani.
Ово није баш тачно. Многима су обрисани налози на основу захтева иако су до задњег момента били на форуму.
 
Ово није баш тачно. Многима су обрисани налози на основу захтева иако су до задњег момента били на форуму.
E ne znam, ja samo zapamtila kad je Tab jedne prilike objašnjavao vezano za te zahtjeve za brisanje. Izvinjavam se onda.
 
Administracija se nada da se član promišlja - hoću ali neću. Mogao bih ali... hm... kao na slavi u gostima - još jedno parče... ili bolje ne...
И тако док не одустане од захтева. Или само оде.
Искусно драги Пинокио, искусно 😁
 
Napravis lom ovde tj pises i radis sve protiv pravilnika foruma, pises sve ono najtoksicnije moguce i najodvratnije onda dobijes jak ban mozda i permanentan pa ugasis profil i tako ne mozes da udjes a i kad udjes stoji ti ban i na kraju i sam podsvesno odustanes i vremenom tvoj nalog ga vise nema...

Trm tm tm tm...
 
Napravis lom ovde tj pises i radis sve protiv pravilnika foruma, pises sve ono najtoksicnije moguce i najodvratnije onda dobijes jak ban mozda i permanentan pa ugasis profil i tako ne mozes da udjes a i kad udjes stoji ti ban i na kraju i sam podsvesno odustanes i vremenom tvoj nalog ga vise nema...

Trm tm tm tm...
Ne vredi to ima takvih ovde i nikada ih ne banuju :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top