TRG SLAVIJA ZAVRSETAK RADOVA 16 NOVEMBAR !

Vec su mi stvarno isli na zivce,gradjani koji stalno nesto ne veruju,nesto zakeraju,nesto im uvek nije pravo.

Danas 31 Oktobra tg.na TVB Beogradska hronika,gostovao je Gradonacelnik Sinisa Mali.Dakle,unatoc svim

onim nevernim "Tomama",kojih na zalost ima i previse,potvrdio je ranije zadatu rec:"Radovi na uredjenju Trga

Slavija,definitivno ce biti zavrseni 16 Novembra,a mozda i ranije" ! To su reci Gradonacelnika.I sta sad kazete Vi,

koji ste tvrdili,kako Trg Slavija,nece biti uredjen ni do kraja ove godine??? A.Sada cutite.I jos je rekao G.Mali,

da ce dvesta fasada u Beogradu biti obnovljeno o troku grada,u iducoj 2O18 godini.I ne samo tih dvesta,nego

svake godine po dvesta.Zamislite kako ce nas Beograd izgledati,kako cemo biti ponosni.I jos nesto je obecao,

.Gradnja Metroa,pocece vec 2O2O ! Dakle,sve sto je obecano gradjanima,vec je ispunjeno,ili ce biti uskoro.

Iz ovoga primera,iz ovih ogromnih uspeha i dostignuca,gradjani beograda,treba da izvuku pouku,da konacno

veruju kada gradski Celnici nesto gradjanima obecaju,da to nikada nece ostati obecanje.Svako obecanje,uvek

ce kao i do sada,biti izvrseno,na najbolji po gradjane nacin.:worth::worth::worth:
 
Da li ce ikada doci to vreme,kada cemo mi beogradjani ostaviti iza sebe,zlobu sujetu i netrpeljivost, u odnosu na uspehe koje postigne
neko,a da to nismo mi.Ne priznati Draganu Djilasu,veliki licni uspeh oko podizanja mosta na Adi,kao i ne priznati NIKAKAV uspeh Sinisi Malom
Gradonacelniku beograda,u najmanju ruku je bezobrazluk i zavist.! Mi Srbi,to je vec poznato,ne podnosimo bukvalno nikoga,ko postize vece
uspehe u privredi,sportu,nauci idr.od nas.Mi nipodastavmo Rumuniju koja je bila na samom privrednom dnu.! A gde je danas ??? Zasto se ne
ugledamo na bolje,zasto se ne trudimo da ih stignemo - nego im zavidimo kroz mrznju.!!! To nije dobro,to nije zdravo! Ja Sanja ne trolam
kako ti kazes,bespucima Krste,ja samo priznajem svakom,pa i onom ko mi nije politicki prijatelj,ako je nacinio neki uspeh.Gradonacelnik Sinisa
Mali,ucinio je za beograd OGROMNO MNOGO.! Mogu svi da se mrste na njegaa,da pricaju ovo i ono.Ali,on ce ostati upamcen,kao Gadonacelnik
koji je za beograd od 1945 god.do danas,ucinio vise,nego svi dosadanji Gradonacelnici ZAJEDNO !!!
 
Lord Gledston;bt305159:
Da li ce ikada doci to vreme,kada cemo mi beogradjani ostaviti iza sebe,zlobu sujetu i netrpeljivost, u odnosu na uspehe koje postigne
neko,a da to nismo mi.Ne priznati Draganu Djilasu,veliki licni uspeh oko podizanja mosta na Adi,kao i ne priznati NIKAKAV uspeh Sinisi Malom
Gradonacelniku beograda,u najmanju ruku je bezobrazluk i zavist.! Mi Srbi,to je vec poznato,ne podnosimo bukvalno nikoga,ko postize vece
uspehe u privredi,sportu,nauci idr.od nas.Mi nipodastavmo Rumuniju koja je bila na samom privrednom dnu.! A gde je danas ??? Zasto se ne
ugledamo na bolje,zasto se ne trudimo da ih stignemo - nego im zavidimo kroz mrznju.!!! To nije dobro,to nije zdravo! Ja Sanja ne trolam
kako ti kazes,bespucima Krste,ja samo priznajem svakom,pa i onom ko mi nije politicki prijatelj,ako je nacinio neki uspeh.Gradonacelnik Sinisa
Mali,ucinio je za beograd OGROMNO MNOGO.! Mogu svi da se mrste na njegaa,da pricaju ovo i ono.Ali,on ce ostati upamcen,kao Gadonacelnik
koji je za beograd od 1945 god.do danas,ucinio vise,nego svi dosadanji Gradonacelnici ZAJEDNO !!!

E, baš ga lupi i ostade živ!
 

Back
Top