тренутна дешавања

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako to misliš samo prozore? Pa svi znaju da se prvo skinu zavese, pa ubace u mašinu, program "sintetika sa predpranjem na 600 obrtaja", dva praška, omekšivač... Za to vreme, prvo usisivač ako ima paučine slučajno, pa onda krpom sa sredstvom za drvo se briše drvo, pa tek onda prozori, onim za prozore, ne za drvo. Za to vreme, zavese gotove ili sedneš malo da odmoriš. Onda peglaš mokre zavese, osim ako imaš sreće da su one što se ne peglaju, pa kačiš. Eto! To ti je pranje prozora, kolega @Trust no one , pa gde sve ja da te učim...
 
Kako to misliš samo prozore? Pa svi znaju da se prvo skinu zavese, pa ubace u mašinu, program "sintetika sa predpranjem na 600 obrtaja", dva praška, omekšivač... Za to vreme, prvo usisivač ako ima paučine slučajno, pa onda krpom sa sredstvom za drvo se briše drvo, pa tek onda prozori, onim za prozore, ne za drvo. Za to vreme, zavese gotove ili sedneš malo da odmoriš. Onda peglaš mokre zavese, osim ako imaš sreće da su one što se ne peglaju, pa kačiš. Eto! To ti je pranje prozora, kolega @Trust no one , pa gde sve ja da te učim...
Cuj pegla zavese, budi Bog
 
Jamb je za pitchkitze.. domine su za prave muskarce... evo pre neki dan odem ja u staracki dom da vidim jel ima neka baba da se zaljubi i prepise nesto kad ono tamo samo ciceganje neke.. kazem ja ko je ovde najpametniji medju vama.. i svi mi pokazu jednog cicu u kolicima.. jeli cica ti si pametan covek sa iskustvom.. da te pitam.. od svih igara na svetu koja je igra najbolja? Kaze cica nikako jamb samo domine. I jos ako mozes da hranis golubove.. to je posao..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top