Treninzi

:/ Hotjesh li nastavljati?
Na kojoj si poziciji?

Sumnjam,zatrpan sam školom,a i ispao sam iz forme....:|
Pa znaš kako,prvo sam bio primač,a posle kad sam porastao prebacili me na dizača,što mi svakako bolje stoji...:wink:
Nego odakle izroni ova tema,nije bila tu maločas,a ja je sigurno nisam postavio?:lol:
 
Oket...
Ja sam duduk za sport
Znam da radim samo dvokorak iz kosharke :lol:
I cekitj u odbojci :lol: :lol: :lol:
Ali trenirala sam ples jedno godinu dana... I nastavila bih sigurno josh, da se skola nije zatvorila...
Ples mi je stvarno u krvi, i obozavam da plesem...
Ali jbg, zivim u Nedodjiji...
 
Najvise nevolem kad se sportasi u skoli vade na stare trikove: te nisam stigo da naucim imali smo utakmicu,te nije to za mene ja imam obaveza.I kad to istrabunjaju profesoru on pokrene razgovor sa njima i da im po 2 ocene vise,dok ih bas boli k'urac za muzicare.
 
Ja sam dugo trenirao rukomet, povredio sam prednje ukrstene ligamente ma kolenu i morao sam da prestanem. Bio sam srednji bek, a kad sam usao u prvi tim prebacili su me na krilo. Sve je islo super i onda na fizickom, onako ne zagrejan podjem da zakucam...i tup...DIGNI ME PAO SAM! Bih dva meseca u gipsu, i sad me je to proslo ali ipak ne smem da se vratim mom omiljenom sportu. :(
U skijanju sam ipak postigao najvece rezultate, imam pregrst medalja sa raznih takmicenja i ove sezone ne silazim sa skija. Sramota me da kazem koliko sam platio svoju opremu...ali ne zalim ni dinara, zadovoljan sam! Da li jos neko ovde skija? Voleo bih da razmenimo iskustva o opremi, karving tehnici, Kopu...javite se skijasi :)
 
Ja sam dugo trenirao rukomet, povredio sam prednje ukrstene ligamente ma kolenu i morao sam da prestanem. Bio sam srednji bek, a kad sam usao u prvi tim prebacili su me na krilo. Sve je islo super i onda na fizickom, onako ne zagrejan podjem da zakucam...i tup...DIGNI ME PAO SAM! Bih dva meseca u gipsu, i sad me je to proslo ali ipak ne smem da se vratim mom omiljenom sportu. :(
U skijanju sam ipak postigao najvece rezultate, imam pregrst medalja sa raznih takmicenja i ove sezone ne silazim sa skija. Sramota me da kazem koliko sam platio svoju opremu...ali ne zalim ni dinara, zadovoljan sam! Da li jos neko ovde skija? Voleo bih da razmenimo iskustva o opremi, karving tehnici, Kopu...javite se skijasi :)

Pitaj gos'n Sriver-a,on voli da skija....uputiću ga na ovaj post da ti odgovori...:wink:
 
trenirala sam ples jedno 2 godine- pa mi to dosadi... trenirala sam košarku jedno pola godine, al kad sam viđela da su tamo sve đečurlija koja nemaju veze sa košarkom, što bi rekla moja drugarica- svi su oni ispod nivoa:lol: ispisala sam se.. al' baš volim košarku... ne mičem se sa terena kod moje zgrade... e.. šta sam ja psovki pretrpjela, zato što sam igrala u vrijeme ''odmaranja'' od 3 do 5... :lol:
 
Ja sam trenirala odbojku a pre toga kosarku. Kosarku sam prestala ne secam se zasto ali se secam da sam je volele vise od zivota a onda sam presla na odbojku zbog neke drugarice i nju sam prestala da treniram pre godinu dana jer sam zeznula koleno. Nikada nisam znala nesto odbojku ali sam je mnogo zavolela i sad mnogo kukam kad god ovi u skoli igraju jer ja ne mogu.

Inace Hristos se rodi!!!
 

Back
Top