Tražim stan - HITNO !

Nije tacno da ne moze da se nadje za te novce.I ja sam trazila,trazila....uf koliko,i oglasi,i prijatelji,strinine tetke deda pa njegov stric i slicno...i ovde sam pitala....i nista.I,opet stari dobri oglasi,ali odmah cim izadju,ujutru,pa redom....I,***,usralo me :)
Stan mi je mali,malecki...ali bar mogu da ga platim,i imam sve sto mi je potrebno.
Probaj da zoves prvo oglase pod "satelit" i "telep",tu se uvek nadje nesto jeftinije(a ja srecom i volim te delove grada).
Sto se tice baba i soba,neka ti to bude poslednja varijanta....Navirile su mi se mnoge u serpe,novcanike i zivot,naslusala sam se prica o bolestima,protezama,deci i unucima,iskupala sam se ledenom vodom i najela salama i majoneza(moze kuvanje,al ponekad) ne samo za ovaj zivot,vec za dva zivota do sad.
Znam kako ti je,oglase,pa redom,meni je upalilo,nadam se da ce ti se posreciti :)
Ako nesto cujem,javicu ti.
Pozdrav od trece smene!
 
Sto se tice baba i soba,neka ti to bude poslednja varijanta....Navirile su mi se mnoge u serpe,novcanike i zivot,naslusala sam se prica o bolestima,protezama,deci i unucima,iskupala sam se ledenom vodom i najela salama i majoneza(moze kuvanje,al ponekad) ne samo za ovaj zivot,vec za dva zivota do sad.

:(

Joooj,kakav si .... ccc.
Ako cujem za neki stan,dam ti broj,pa si kao ti frajer se potrudio,nasao....:)
MoRe bit tu svasta... :)

Moze! :) :mrgreen:
 
Hmmm..ne znam da li si do sada vec pronasla odgovarajuci stan...ali putem oglasa sve povoljnije varijante odu pre nego sto Oglasi izadju...ali ne brini...posle junskog ispitnog roka mnogi studenti otkazuju...pronaci ces...don't worry...;)
 

Back
Top