Transferi u domaćem i inostranom fudbalu

Naravno da je razlika kad je neko ispred tebe na listi i ima dva tima u LS,a ti jednog.
Čitao sam na UEFA forumu da je Hrvatska to mjesto uhvatila u najgore moguće vrijeme. Ne znam zbog čega, dal se uvode neke promjene od ove, sljedeće il koje sezone, nisam upoznat. Btw, gledao malo te liste sad, i na svakoj koju sam našao je Srbija ispred Hrvatske (iskreno, otvorio sam 2 sajta, tako da si nisam baš dao truda). Nemam pojma o čemu se radi.
 
Od iduce sezone gubite to mesto i idete u novu konferencijsku ligu kao i Srbija. samo ce Dinamo igrati kvalifikacije za LS.
Znači gubimo to mjesto neovisno o rezultatima i koeficijentu koji Hr klubovi naprave ove sezone? Znam da se gleda period od 5 godina, ali nije m jasno zašto je baš ove sezone bilo loše uhvatiti to mjesto koje daje 2 predstavnika u CL. Btw, Lokomotiva koja je bila 2. prije kvalifikacija ostala bez svih glavnih igrača. Prodali šestoricu iz prvih 11. Uz to neki koji su ostali dobili koronu. Šteta. Ne bi ušli u skupine, ali bi vjerojatno prošli barem taj Rapid.
 
Kod hrvata je bolje sto imaju 12 klubova max kvalitet koncentraxija nemas ti sta igrari sa 16tim klubo....ono sto je tragicno da nemas drugog kluba pokraj Dinama...i to o ligi koeficijent to je sve dinamo izneo...Lokomotiva koja je bila prije par godina filijala dinama ajd sad nije vise...al pred evropu protiv dinama primi 5...jednom je bljesnula Rijeka i to je to...mi smo makar imali oba kluba u evropi...2put zaredom...il 3?....l
 
Kod hrvata je bolje sto imaju 12 klubova max kvalitet koncentraxija nemas ti sta igrari sa 16tim klubo....ono sto je tragicno da nemas drugog kluba pokraj Dinama...i to o ligi koeficijent to je sve dinamo izneo...Lokomotiva koja je bila prije par godina filijala dinama ajd sad nije vise...al pred evropu protiv dinama primi 5...jednom je bljesnula Rijeka i to je to...mi smo makar imali oba kluba u evropi...2put zaredom...il 3?....l

Mi smo 17 na 18 izgurali prolece u LE, a 18/19 i 19/20 dve Lige Sampiona.. Videcemo sad.
Partizan je 15e imao 9 bodova u grupi LE, 17e je imao 8 i prosao grupu, a 19e je mislim isto imao 8 ali nije prosao..
16e i 18e nisu ucestvovali....

To je ucinak srpskih klubova. A Mstisav lupeta, jer Hrvati imaju jaku repku a za nas su navikli da urlaju mafija mafija, pa onda ono ko veli po nekoj inerciji tera pricu kako je njiova liga avion za nasu, a uopste nije.. Jednakog kvaliteta su nam lige, sto pokazuje i uefina lista..

Ja se vec dugo zalazem da i mi uvedemo cetvorokruzni sistem sa 10 klubova... Tako je najbolje.
Imas isto tekmi ko Premier liga, a pazi ovo, Zvezda, Partizan, Vosa, Cuka, TSC su ti vec pola lige..
I kad tome dodas Radnicki, Spartak, to uopste nije lose...
 
Kod hrvata je bolje sto imaju 12 klubova max kvalitet koncentraxija nemas ti sta igrari sa 16tim klubo....ono sto je tragicno da nemas drugog kluba pokraj Dinama...i to o ligi koeficijent to je sve dinamo izneo...Lokomotiva koja je bila prije par godina filijala dinama ajd sad nije vise...al pred evropu protiv dinama primi 5...jednom je bljesnula Rijeka i to je to...mi smo makar imali oba kluba u evropi...2put zaredom...il 3?....l
10 klubova ima HNL, četverokružno i to je taman. Promijenili smo gro sustava, al ovo je def najbolji.
 
Darijan Males u Interu...Srbin iz svacjarske napadac ima 19 godina...4 miliona i ide negdje na pozajmicu...
A Lazar Samardzic ono najavljivano "cudo od deteta" je presao u Red Bull Lajpcig istico mu je ugovor sa Hertom nije htio da produzi...
Ovaj Males je dao dva gola u Svajcarskoj svega ali to je ono sto sam prico da golgeterski ucinak kod klinaca nije nikakav paramtear nego se gleda potencijal i sta moze dokle da dobaci...mislim svima bi to trebalo biti jasno svakako...
Ovoga Samardzica sto je kapiten Njemacke ispod 19 sam gledo 2put za Hertu...i za koga got odluci da igra sve najbolje ali u te dve utakmice sto je uso...ne da nije nista pokazo nego nije bii u stanju ni da primi loptu ni da se okrene licem prema golu...malo je reci da je zelen I da mu tek sledi rad...
 

Back
Top