Trailers and music from video games

markoca:
Knjiga debila je zatvorena, tako da ne brini.

Najbolje napisane kompozicije za neku igru su iz Silent Hill serijala, na najbolje su Theme of Laura iz Silent Hill 2 glavna tema iz Silent Hill 4. GW ima dobru muziku :D
Ovde se mogu skinuti soundtrackovi iz SVIH igara.....

uff, napokon da i ja uradim nesto pametno :D
u vecini tih horora, za muziku su bili zaduzeni `kosooki` ljudi, i po mom misljenju su dobro obavili posao, posebno u SH
meni se posebno svidja sound track iz svih THPS igara
 
labo:
bllade ova tema je bila, doduse davno, al je bila. pozz

pretrazio sam i samo sam nasao Temu od mikija koja sadrzi objasnjenje gdje se u folderu igre nalazi muzika, ja mislim da je ovo sastim druga tema......

@tomy
daj ne pravi se pametniji nego sto jesi(ovo nije uvreda :lol: )
ako su Shuman, Strauz, Betoven i dr. komponovali muzike za igre kao Akira Yamaoka e onda si jedino upravu :D
 
Meni se muzike iz vecine dobrih RPG-ova jako svidjaju! Bas su opustajuce, ali ne i dosadne!
A sto se tice ovih drugih- obavezno treba obratiti paznju na Painkiller! Ono je bas jako!
Ima li neko KONKRETNU preporuku? Sigurno na tom pomenutom sajtu imas u okviru iste igre vise razlicitih MP3a za download.
 
Ja sam skino iz
Deus ex-a "Unatco(part1)"...Na sintisajzeru odsvirano, vrlo jednostavno, ali iz nekog razloga muzikica mi je usla u uvo tako da mi se desavalo da lutam prostorijama unatcoa samo zbog nje :)
I iz Homeworlda "Adagio for strings" -fenomenalno. Horsko pjevanje, ozbiljna muzika, savrseno je legla homeworldu i doprinijela vrh atmosferi...Koliko li sam samo sati proveo uz nju lutajuci svemirskim pronstranstvima, sad me hvata nostalgija......
 

Back
Top