Trach

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Da li i kako utice trach i ogovaranje na Vas ljubavni zivot,...kako ga ignorisati i da li umete da se izborite protiv zlih jezika....??
Da li Vi tracharate i ogovarate druge parove i da li ste nekad svojim zlim jezicima uspeli da pokvarite neciju vezu?
 
Na moj ljubavni zivot nikako...Moj dechko i ja kad krenemo da pletemo po ostalima...:twisted: Al smo dovoljno zreli da ne dozvoljavamo da trachevi sa strane utichu na nas,ako ih i ima uopste,aj dont nou.
Nasi komentari su samo nasi;) Ne,nikad nisam pokusavala da unistim bilo chiju vezu,komentarima ili bilo chim...
 
meni bi dobro dosaho mozda, mi smo potpuno izolovani... aposto nikad nisi potpuno.. pa ne znam... u stvari ne znam kako bi glasio trach meni su sve gluposti u nashem odnosu jasne ja ne znam sta bi moglo da me zacudi.
 
Mrzim ta ogovaranja tipa: 100% je trudna...
Prevarila ga je vecj sa chitavim drushtvom...
Ja sam u vezi vishe od 3 god i bash sam se naslushala svega i svachega..
Ali, ja ne dozvoljavam da me to uznemirava, samo ignorishem...
Takvi ljudi verovatno nemaju pametnijeg posla :D
 
Pitam ja Nemanju za jednu njegovu drugaricu: "A jel se ona procula kao tvoja drugarica ili nije?" a on se smeje i kaze, "Sad si se ti procula!", i ja se smejem, znam da sam se procula, kaze "Za kol'ko, za 3 dana si se procula, svi su saznali, ja ne znam ko jos nije saznao"

O tome se radi. Price su super. Ne radi se tu uvek o tome da ih treba ignorisati, i da se treba izboriti protiv njih kao sto pise u uvodnom postu u ovoj temi.
 
Da li i kako utice trach i ogovaranje na Vas ljubavni zivot,...kako ga ignorisati i da li umete da se izborite protiv zlih jezika....??
Da li Vi tracharate i ogovarate druge parove i da li ste nekad svojim zlim jezicima uspeli da pokvarite neciju vezu?

ne utiche uopshte... ne bi se moglo bash reci da ga ignorishem jer koristim svaku mogucu priliku da onima koji trachaju to nabacim... verovatno su mi zato retko prenoshena ogovaranja... ne, ne volim da ogovaram, niti da se na bilo koji nachin mesham u nechiju vezu...
 
Da li i kako utice trach i ogovaranje na Vas ljubavni zivot,...kako ga ignorisati i da li umete da se izborite protiv zlih jezika....??
Da li Vi tracharate i ogovarate druge parove i da li ste nekad svojim zlim jezicima uspeli da pokvarite neciju vezu?

ne tracarim. ljudi iz mog okruzenja ne tracare.
 
U pravu si. :) Ali, ovde se brze cuje. :)

U velikoj sredini imas bar vremena da smislis kontra pricu dok trac dodje do onog do kog ne treba. :)

Stvarno bih dosta rasrpavljala o ovoj temi, bas je interesantna, ali mora da idem da spavam, cao, cao! :)
 
trach nikad nije uticao na moje veze ali su neki znali da me uvuku u traceve i da mi naprave problema....suvise sma otvorena i nagla i bas neznam da drzim jezik za zubima pa nekad i dobijem po njima :D....
 
Uticalo nekada...sada me bas nesto zabole da ne kazem sta..."pas laje, vetar nosi"..."za dobrim konjem, prasina se dize"...:mrgreen: Ako neko/a pokusa ozbiljno da se umuva u moj ljubavno-sexualni zivot, ne biram sredstva...nego mi samo padne mrak na oci...:twisted:
 
Da li i kako utice trach i ogovaranje na Vas ljubavni zivot,...kako ga ignorisati i da li umete da se izborite protiv zlih jezika....??
Da li Vi tracharate i ogovarate druge parove i da li ste nekad svojim zlim jezicima uspeli da pokvarite neciju vezu?

Trac je nesto cega se vise zene groze.Trebe znati kako prepoznati kada je trac istinit a kada ne.

Ja mislim da su tracevi vise istiniti nego sto nisu, po mom iskustvu.

Od bar 10 razlicitih ljudi,koji nemaju nikakve veze jedan sa drugim, sam cuo kako pricaju da su spavali se jednom Sladjom, i znate sta kaze Sladja?

-"Ma to su samo tracevi"
 
Da li i kako utice trach i ogovaranje na Vas ljubavni zivot,...kako ga ignorisati i da li umete da se izborite protiv zlih jezika....??
Da li Vi tracharate i ogovarate druge parove i da li ste nekad svojim zlim jezicima uspeli da pokvarite neciju vezu?

Pa trach....sta ja znam ne tracham druge....ali ipak...glupo je nervira me, sad sve zavisi ko sta voli neka izvoli!

Nekada ljude bolje stimulise trach...nego istina...:D
 

Back
Top