Tračevi sa Twittera-a

Normalan_nestasan

Početnik
Poruka
50
Koiko sam primetio tema TVITER nije baš nešto pristuna na ovom forumu... na ovaj način možda je aktiviram... Evo, za početak... vezano za twitter... ko je Puyo Šotka... Lik se pojavio pre nekoliko dana...i na brzaka skupio blizu 4000 pratioca i onda sledi ban forever... i evo ga ponovo sa i dalje neverovatnim informacijama... očekujem da će dobiti nov ban za par dana....naravno, već ima preko 1000 pratioca...
 
Šta mislite o Mili Ristić? Svašta je predviđala, ne znam da li je išta pogodila... poslednji info je da Tramp mora da se povuče kako bi vojska preuzela vlast u USA i sve živo pohapsila, čak i medije koji iz drugih država izveštavaju o ustoličenju Bajdena u sredu... dodatak: trenutno traje invazija na Italiju od strane Američkih trupa....
 
Twitter je ugasio nalog Mile Ristić... očekuje se njen povratak pod drugim nickom... imala je preko 4 000 pratilaca... kako li će doći ponovo do te cifre... dodatak, twitter je omogućio opciju prijavljivanja što se tiče lažnih vesti... tako da ubuduće će dolaziti do ubrzanog gašenja naloga sa lažnim vestima...
 
Pojavila se grupacija twitteraša pod nazivom nju ejdž četnici... šuka se da su idejni tvorci tog pokreta Nato Radun i Stipe (programeri). Nato Radun AKA HalucinogeniS je prvi na našoj Srpskoj lajni uzimao slike i imena početna poznatih twitteraša i pravio dar-mar zbunjujući korisnike twittera. To je radio pre više godine. Naslednik i jeftina kopija, što se tiče toga, bio je Baltazar farbar iz Čačka (Balternativa)... u tome je bio sa tim lažnim slikama i imenima dok nije naišao na TVRDO. Uzeo je sliku Ane Brnabić i napisao početno njeno ime i objavio jedan ili dva tvita, neke budalaštine po običaju, dok mu sutradan nije došla policija, oduzela mu mob, komp, lap-top i zabranila korišćenje društvenih mreža... mesecima nije ušao na twitter, dok ga advokat iz Šapca Vladimir Terzić (koji je osnovao pre neko vremena svoj pokret) nije oslobio budalaste optužbe.
 
Ništa novo za pujo šotku. Postojao je on na fb-u odaaavno i mnogo klon naloga. Crni humor, svakako. Sećam se jednog comic-a kada je kao pozorište i princ leži kraj uspavane princeze koja je kao preminula, i glumac pita: "O šta sada učiniti kada te više nema". Dobacuje pujo šotka "Hebi dok je vruće". :mrgreen:
 
Aha, nisam lik sa fejsa pa nisam čuo za njega dok nije banuo na twitter. Drži me utisak da nalog Mlađan Đorđević na twitteru vodi lično njegov sin. On beše bio vođa pobune osmaka pre nekoliko godina. Ima ga na dosta slika sa ćaletom na društvenim mrežama prilikom raznih sastanaka... uz to daje baš iscrpan info o ocu i piše nekako klinački. Roćko (pošto njega najviše optužuju da stoji iza naloga) ne vodi nalog u to sam siguran... lik ima preko 2000e platu kod Amera putem neta (IT).
 

Back
Top