Tottenham Hotspur FC

Bem ti i Totenhem ima ovde fanove!
Dal' se seca neko Rebrova o kako su mu pevali momci iz Istochnog Londona

Oh Mr Sergei Rebrov,
We got him on a free,
Before he played for Tottenham,
He was better than Henry,
His last club was a shambles,
They treated him like shite,
But now he plays for West Ham,
He's fuckin' dynamite!
 
Sacekacemo da vidimo kako ce sve da izgleda...po meni je on izvanredan igrac...
Transfer vrijedi 33 miliona eura...18 Dinamu...15 Luki...
On je do sada bio genije...nadam se da ce se snaci u Totenhemu...zao mi je sto nije dosao u Celzi...
 
A yebeš ove Engleze :thumbdown:...doslovno se secira svaki Modrićev potez...čim izgubi loptu ili ga neko faulira kreće priča "ne može on u Engleskoj" i "on je prosječan igrač" itd....preveliki je pritisak pa dečko ima ipak 22 godine treba ga malo pustiti da se privikne...pa ko vas yebe Englezi nek igraju oni vaši drvosječe, antitalenti...imaju bijeda repku, a čim im krene liga odma su bahati...pa naravno kad im stranci nose kvalitetu...ne daj se Luka ti si doktor nogometa za njih....
 
2 boda u 7 kola. Strava i užas, najgori start kluba od 1912!!!:eek:

Naravno meni je posebno žao radi Ćorluke i Modrića koji su naravno, kao skupo plaćeni stranci, prvi na udaru medija i navijača. Činjenica je da igraju daleko ispod svoje optimalne razine, naročito Modrić, ali pritisak koji se oko njih stvara je gotovo neizdrživ.

Gledao sam malo taj Tottenham pa to je sramota, Modrić od 5 lopti koje treba primiti u sredini ne dobije nijednu jer mu suigrači forsiraju neke nelogične poteze, a onda ga kolju loptama kad ne znaju kaj bi s njom.

I čudi me da čak i u Hrvatskoj postoje ljudi koji su sretni zbog ovakvog Modrićevog katastrofalnog starta, kao da je on sam forsirao priče da je ponajbolji vezist svijeta. To su radili mediji, a Modrić je jedan tako šutljiv i skroman dečko da ga ne možete ne voljeti.

Iz tjedna u tjedan pratim na B92 koliko se vi (Srbi) naslađujete neuspjesima Spursa i koliko se pljuje i vrijeđa Modrić, ali za mene ostaje kralj jer način na koji je predvodio Hrvatsku repku do 5. mjesta u Europi i način na koji je igrao Dinamove tekme u Europi pokazuje da zna i može puno više no što prikazuje.:worth:

Stoga drži se Luka doći će tvoje vrijeme, ako ne u šabloniziranom i nabildanom engleskom nogometu prepunom domaćih napuhanih veličina antitalenata, onda u Španjolskoj ili "našoj" Njemačkoj.:super:
 
Znam da nam ovoj temi razgovaram sam sa sobom ali neka...dakle gledo sam tekmu danas sa Stokeom...ljudi moji to je strašno kak ovaj Tottenham igra:roll:...Modrić je potpuno izgubljen, u strahu totalnom, bez inicijative, drugi čovjek u odnosu na repku....onaj Jenas pa Bentley pa i onaj Zokora kaj mi se svidio na SP užas živi...pa ovi obrambeni brutalci :confused:---ispast će iz lige yebo me pas....
 
care ja ne znam kojeg ti Modrica gledas...ali ovaj sto igra u pijetlovima najbolji je njihov igrac...mozda jedino Bentli moze da mu pridje...i pravo je uzivanje gledati ono sto radi Modric u svakoj utakmici...
E sad veliki je problem sto ona rupetina od igraca kakav je Pavlicenko ne razumije nijedan Modricev pas...i mislim da je najgori potez Totenhema upravo njegov dolazak...
I ne moras da brines...jer dok je Corluke, Modrica, Benta, Bejla, Bentlija, Lenona, Zokore i Hadlstona...Totenhem ne mora da brine o ispadanju...
 
Totenhem gradi novi stadion

Uprava Totenhema potvrdila je nameru da izgradi novi stadion kapaciteta 60.000 mesta blizu sadašnjeg doma, Vajt Hart Lejna.


Istovremeno, londonski klub objavio je razvojni projekat kao i finansijske rezultate do juna 2008. Zahvaljujući pozitivnom poslovanju kluba, očekuje se da gradnja novog trening centra počne sledeće godine. Predsednik kluba Danijel Levi rekao je da je glavni razlog izgradnje novog stadiona veliko interesovanje navijača za utakmice Totenhema.

''Više od 22.000 ljudi nalazi se na listi čekanja za sezonske karte i imamo više od 70.000 članova kluba, tako da je potreba za povećanjem kapaciteta stadiona jasna već neko vreme'', izjavio je Levi.

Pored stadiona, u kompleksu Totenhema nalaziće se i klupski muzej, prodavnice, restorani i prostorije uprave.

Vajt Hart Lejn izgrađen je 1899. godine što ga čini najstarijim stadionom u Premijer ligi, a kapacitet stadiona je 36.244 mesta.

25315597490992c3892a4374325512_big.jpg
 
care ja ne znam kojeg ti Modrica gledas...ali ovaj sto igra u pijetlovima najbolji je njihov igrac...mozda jedino Bentli moze da mu pridje...i pravo je uzivanje gledati ono sto radi Modric u svakoj utakmici...
E sad veliki je problem sto ona rupetina od igraca kakav je Pavlicenko ne razumije nijedan Modricev pas...i mislim da je najgori potez Totenhema upravo njegov dolazak...
I ne moras da brines...jer dok je Corluke, Modrica, Benta, Bejla, Bentlija, Lenona, Zokore i Hadlstona...Totenhem ne mora da brine o ispadanju...

Dobro dobro evo popravlja se;)...ma imam ja veća očekivanja od njega zato ja to tako...da si ga gledao protiv Arsenala u dresu Dinama u Zagrebu (iako smo razbijeni 0:3) ili protiv Rusa u Zagrebu znao bi o čemu pričam...
 
U subotu u 18 i 30 cu navijati za Totenhem jer ovog puta nam je potrebna pomoc nasih komsija s kojima se nikad nijesmo voljeli...ali ipak smo blizi jedni drugima...nego sto nam je to Liverpul:D

Gledajte danas kako ce da pospremi Liverpul...

E morao sam da dođem na ovu temu jer kada sam video zadnji post da si ga ti ispisao,pomislio sam da mora da je neka glupost :thumbdown:
 

Back
Top