Torbica od naylona

mizaca

Poznat
Poruka
8.690
Dragi moji Krstashi i Krstashice!!!!

Imam jednu lepu torbicu koju sam onomad kupila i nije bila bas jeftina.....
Materijal :naylon.....:roll:,bez boje.....
Nosila je jedno kratko vreme i onda se naravno isprljala......
Ne sme se prati i kvasiti vodom......
Mnogo je lepa i moderna i sada i nezelim da je bacim....
Pomagajte........:think:
Ne zelim da je bacim..........
Kako je ocistiti???????
 
ja sam belu koznu tasnu oprala u masini za ves, na 30 stepeni, sa centrifugom, i apsolutno joj nista nije falilo
nisam je nosila, pa sam rizikovala, htela da vidim sta ce se desiti. Osusiila se na sobnoj temperaturi, i posle je namazah kremom za kozu.
 
20201023_000308[1].jpg
 
Мени се чини да је сасвим безбедно то пажљиво опрати... верујем да је катрон између слојева такнког синтетичког материјала убачен као структурна основа, да да чврстину и форму и да је због тога написано да се не излаже води... тек да се картон не би расквасио и распао...
слободно ти то благо навлажи и насапуњај, па влагом и испери... не мораш да натапаш баш, али мокар пешкир, мокар сапуњав пешкир, па мокар пешкир и добро истрљавање... постави руку испод дела који переш да га не сломиш кад овлажи и суши постепено и полако, на собној температури... ако се појаве гуке или се искриви, опет благо навлажи и зароби између нечег равног, да се исправи и осуши тако...
ја бих бар тако пробао... шта знам... погледај лепо, какав је осећај? личи ли да је лепенка испод материјала?
 
Ako je to ta famozna torbica, koja se od česte upotrebe, kao i sve ostale torbice isprljaju i zamaste predložio bih ovo genijalno univerzalno sredstvo za čišćenje.
https://forum.krstarica.com/threads/kupatila.411780/post-41090227

Sprej poprskati po spužvici i površinski očistiti sve naslage, mrlje i nečistoće sa nje.. e sad, možda je problem kako da nabaviš sprej? ..nešto najbliže njemu je MR Muscle sa limunom.
Puno hvala Neno!!!.......Mislim da ce ovo sredstvo bas biti efikasno.........
 

Back
Top