Top 10 odglumljenjih uloga svih vremena?

1.Jean Claude Van Damme-Bloodsport
2.Jean Claude Van Damme-Kickboxer
3.Jean Claude Van Damme-Universal Soldier
4.Monica Bellucci-Malena
5.Al Pacino-The Godfather
6.Robert DeNiro-Hide And Seek
7.Monica Bellucci-Under Suspicion
8.Jean Claude Van Damme-Hard Target
9.Monica Bellucci-The Brotherhood Of The Wolf
10.Jean Claude Van Damme-Wake Of Death
 
@Svetlana To sto je lep ne mora da znaci da je faantastican kao glumac. Licno, meni se njegovi filmovi svidjaju, ali ne mogu ni za jedan da kazem da je vanserijski i da je negde bio neponovljiv.
recimo uporedis li Al Pacina u Kumu ili u Mirisu zene , Harison Forda u Beguncu, K-19 i Svedoku i Van Dama u Univerzalnom vojniku, Teskoj meti i U paklu, primetices da ipak ne spada u top 10 odglumljenih uloga svih vremena. Po mom misljenju. ;-)
 
JekaiGeorge:
@Svetlana To sto je lep ne mora da znaci da je faantastican kao glumac. Licno, meni se njegovi filmovi svidjaju, ali ne mogu ni za jedan da kazem da je vanserijski i da je negde bio neponovljiv.
recimo uporedis li Al Pacina u Kumu ili u Mirisu zene , Harison Forda u Beguncu, K-19 i Svedoku i Van Dama u Univerzalnom vojniku, Teskoj meti i U paklu, primetices da ipak ne spada u top 10 odglumljenih uloga svih vremena. Po mom misljenju. ;-)

Meni licno je Jean Claude Van Damme najlepsi i najbolji glumac...I stvarno mi se svidjaju svi njegovi filmovi,i mislim da stvarno odlicno glumi...Sve uloge koje je do sada glumio bile su mu fantasticne...Izasao mu je jedan najnoviji film zove se "Wake Of Death" i stvarno je odglumio svaka mu cast...
Sto se tice Al Pacina i on mi je jako dobar glumac...A Harison Ford mi se uopste ne dopada ni kao glumac a nesvidjaju mi se ni njegove uloge ni njegovi filmovi...Po mom misljenju Jean Claude Van Damme spada u top 10 najodglumljenih uloga svih vremena... ;-) :)
pozz
 
Robert De Niro - Taksista
Marlon Brando - Na Dokovima Njujorka
Paul Newman - The Hustler
Robert Mitchum - Cape Fear
Robert Donat - Goodbuy Mr. Chips
Lord Laurence Olivier - Sleuth
James Stewart - It's a wonderful Life
Alec Guinness - Kind Hearts and Coronets
Victor Seastrom - Divlje jagode/Jack Nicholson - Let iznad Kukavicijeg gnezda
Sidney Poitier - In the Heat of the Night

Lista je data uz ogranicenje da je svaki glumac zastupljen maksimalno sa jednom ulogom
 
Svetlana_:
1.Jean Claude Van Damme-Bloodsport
2.Jean Claude Van Damme-Kickboxer
3.Jean Claude Van Damme-Universal Soldier
4.Monica Bellucci-Malena
5.Al Pacino-The Godfather
6.Robert DeNiro-Hide And Seek
7.Monica Bellucci-Under Suspicion
8.Jean Claude Van Damme-Hard Target
9.Monica Bellucci-The Brotherhood Of The Wolf
10.Jean Claude Van Damme-Wake Of Death

Hehehe.Dobra si :) Samo da nema malo previse Jean Claude Van Damme
 

Back
Top