Tomislav Nikolić: Šešelj naredio da me ubiju snajperom!

Brate ako je 90.-tih bilo poštenih likova u državnim strukturama nije ih bilo u DB...To su bili pravi krupni kriminalci sa imunitetom.
Ovo za stranke si više manje u pravu,u dikataturi je bilo nužno povezivanje i sa ''sumnjivim likovima'',jer je država u svakom trenutku držala prst na obaraču nad opozicionim liderima recimo.Čist državni terorizam.
 
Ja vec mislio da ovde nema normalnih ljudi. Svaka cast, imas rep. od mene. Cinjenica je da pozicija i opozicija moraju da saradjuju, jer to je jedini nacin da drzava funkcionise.

Takodje je cinjenica da SNS rusi DS na parlamentarnim izborima 2011. a te price o koaliciji SNS i DS su cista glupost, jer su to dve stranke sa razlicitim politickim programima.

Sad i ti imaš repku od mene, ali ne zato da ti se odužim, nego se sasvim slažem sa ovim što si napisao.
 
Изгледа да се цела ова прича око наводног планирања ликвидације Томислава Николића лепо примила у народу,чак има добар број оних који су и поверовали у целу ствар.
Не разумем шта би Војислав Шешељ и СРС добили тиме ? Рејтинг странке им је лош како год окренеш и питање је да ли ће на следећим изборима прећи цензус елиминацијом Томислава Николића ништа се не би променило и кренуло у позитивном смеру тако је цела прича бесмислена.

Ni ja ne verujem da je crveni vojvoda iz Haga naredio njegovu likvidaciju, ali da postoji neko ko hoće da ga makne, u to sam ubeđen.
 
Da citiram naseg cuvenog epskog pesnika Krstana:

Гробар Тома своје шљиве суши
Борис Тадић њему кару пуши
Кару пуши и дупе му њуши
Своме јари овако певуши:
„Еј, Гробаре, мој брате Мурате,
Своје Србе изд`о си на рате
Потурице све гласаће зате
Они воле јаране курате
Али Срби када те до`вате,
Шта ће тада бидне*, мој Мурате ?
Срби увек с каматама врате
Жао ми те, Гробару, мој брате.“

hahahahaha ovaj Krstan je moj idol :mrgreen:
 
Meni nije jasno otkuda sad taj Simovic toliki covek od poverenja?

I sta sad,

cela Srbija ceka da Simovic iz tzv. zatvora, upre prstom na neki drugi slucaj?!

Правилно запажање.
Колико се сећам и друге политичаре су помињали припадници појединих кланова али су њихови наводи у старту одбацивани и нико се није потрудио да их истражи,тако да је логично питање које се сада намеће,откуд то да се наједном верује криминалцу ?
 
Pazi kad ima Botu u telefonu, odma je znao od koga je poruka

I to mu Bota licno javlja da ima operativna saznanja... haha

da bre pa kazem ja da su njih dvojica na "prst u bulju"

jer pazi sta kaze toma - tadic mu salje poruku ko ortaku iz kraja "e matori mora da se vidimo" z:D

znaci nista onio, gospodine nikolicu ovde predsednik boris tadic, potrebno je da se ja i vi hitno vidimo radi stvari vezanih za vasu licnu sigurnost i tako to znaci zvanicno nema nista svi su na TI :mrgreen:
 
Jedan detaljcic iz Tominog intervjua Press-u





http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ć:+Šešelj+naredio+da+me+ubiju+snajperom!.html

------------

ovo je degutantnije od onih ljubavnih raskida i mirenja u TV novelama poput ljovisne kasandre esmeralde i seherazde :hahaha:

Vi se lozite da su oni kao vlast i opozicija a oni se svi sem radikala medju sobom druze dopisuju smsovima i tale ....

a narod izlazi na izbore , glasa za jedne ili za druge.

sad je jasno zasto je seselj u hagu - pa nije u dilu sa ostalima....

jer svi sem radikala na politickoj sceni srbije - prde u istu tikvu


tacno
ko poznaje ekipu koja danas pravi cirkus u zemlji zna da u kafani obicno sede svi zajedno i uvek im ruka ruku mije ne retko sprdajuci se sa gluposcu ljudi koji im sve veruju
a ovo nije ni spanska serija
idem na miting da te rusim, a dobio lovu od ds-a da razbije srs :hahaha:
 
da bre pa kazem ja da su njih dvojica na "prst u bulju"

jer pazi sta kaze toma - tadic mu salje poruku ko ortaku iz kraja "e matori mora da se vidimo" z:D

znaci nista onio, gospodine nikolicu ovde predsednik boris tadic, potrebno je da se ja i vi hitno vidimo radi stvari vezanih za vasu licnu sigurnost i tako to znaci zvanicno nema nista svi su na TI :mrgreen:

А друго,откуда то да председник државе јавља некоме да му је безбедност угрожена ? ваљда постоје службе које се тиме баве.Ову причу о смс поруци боље да нису пласирали у јавност јер на целу ствар баца сенку сумље.
 
Sta ima predsednik da mu javlja?

Jel nema srpska policija odsek zaduzen za zastitu javnih licnosti? Reklo bi se da ima, hapse te njihove pripadnike povremeno u drustvu sa mafijasima. Jel nemaju oni komandanta?

A kako je Tadic principijelan covek, to je tek za pricu. Zove grobara da mu javi da je njegov dragoceni mladi zivot ugrozen, a grobar ga zeza, kao, gotov si, unisticu te! I umesto da napise, "e, pogresan broj, matori :)" on istrajava i upozorava Tomu.

I Toma je spasen.
 
da bre pa kazem ja da su njih dvojica na "prst u bulju"

jer pazi sta kaze toma - tadic mu salje poruku ko ortaku iz kraja "e matori mora da se vidimo" z:D

znaci nista onio, gospodine nikolicu ovde predsednik boris tadic, potrebno je da se ja i vi hitno vidimo radi stvari vezanih za vasu licnu sigurnost i tako to znaci zvanicno nema nista svi su na TI :mrgreen:

ko tab i ja
kaze sad moram da te banujem stvarno si prekardasio
a ja mu kazem no problem bro, a ja cu ti hebem sve po spisku sa klonom a ti se pravi da nis' znao
i svi ovde veruju
 
Sta ima predsednik da mu javlja?

Jel nema srpska policija odsek zaduzen za zastitu javnih licnosti? Reklo bi se da ima, hapse te njihove pripadnike povremeno u drustvu sa mafijasima. Jel nemaju oni komandanta?

A kako je Tadic principijelan covek, to je tek za pricu. Zove grobara da mu javi da je njegov dragoceni mladi zivot ugrozen, a grobar ga zeza, kao, gotov si, unisticu te! I umesto da napise, "e, pogresan broj, matori :)" on istrajava i upozorava Tomu.

I Toma je spasen.

al paz biser
naredio snajperom da ga ubije
svako zna da samo paceri i sise ubijaju snajperom
ako zeli da ostavi musku poruku da srbija zapamti kako prolaze izdajnici rade kao oni asasini
noz pa po vratu i obavezno na javnom mestu
cirkus sta rade
 
Citat:
Ko je vama javio da se priprema atentat?

- Predsednik Boris Tadić. U nedelju mi je prvo pustio SMS poruku: „Treba da se vidimo." Kad nisam odgovorio, poslao je još jednu poruku. Zatim sam ga pozvao i rekao: „Izvini, nemam vremena za viđanje, spremam se za miting u Kruševcu na kome ću da te rušim!" Tadić mi je odgovorio, nemoj da se zezaš, moramo da se vidimo što pre, radi se o tebi! Tražio je da se odmah vidimo, u ponedeljak. Sastali smo se u ponedeljak kad mi je rekao o čemu je reč i da je stvar jako ozbiljna. Rekao mi je i da će policija da obezbeđuje naš miting u Kruševcu. Ja sam sve to rekao samo Aleksandru Vučiću, niko drugi nije znao. Miting u Kruševcu bio je prvi u istoriji opozicije koji je bio potpuno obezbeđen.
sve i da je ovo istina...ali sto tadic da obavestava tomu..??? zar nema sluzba koja je zaduzena za to..?? da tadic nije preuzeo i posao tajne sluzbe..??
i od kada se ovakve stvari iznose u javnost ako su istina,..?? zar tajna sluzba ne treba da dopusti razvoj akcije ...obezbedi objekat maksimalno i uhvati pocinioca..??? zar ovo nije cist amaterizam ili samoreklama..???
 
А друго,откуда то да председник државе јавља некоме да му је безбедност угрожена ? ваљда постоје службе које се тиме баве.Ову причу о смс поруци боље да нису пласирали у јавност јер на целу ствар баца сенку сумље.

A, otkud da predsednik države brine o zlostavljanim kučićima? Jednostavno, čovek se ponaša kao poglavica. U sve mora da gurne svoj napuderisani nosić.
 
Poslednja izmena:
A, otkud da predsednik države brine o zlostavljanim kučićima? Jednostavno, čovek se ponaša kao poglavica.

То са кучетом је чисто маркетиншки потез да разнежи тврда срца грађана или барем оног дела који поседују кућне љубимце.
Међутим ова стар са атентатом је другачије природе.
 
sve i da je ovo istina...ali sto tadic da obavestava tomu..??? zar nema sluzba koja je zaduzena za to..?? da tadic nije preuzeo i posao tajne sluzbe..??
i od kada se ovakve stvari iznose u javnost ako su istina,..?? zar tajna sluzba ne treba da dopusti razvoj akcije ...obezbedi objekat maksimalno i uhvati pocinioca..??? zar ovo nije cist amaterizam ili samoreklama..???
U ''njihovo''vreme su zabranjivali mitinge i ubijali pristalice opozicije i na njima i posle njih a ovi opoziciju OBEZBEĐUJU.I posle Vučić tupi o ''pokvarenosti'' vlasti...:neutral:
 

Back
Top