Tokio Hotel

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ti summer girl nemoj sra*i toliko. Sad mi ti kao znas sta je kleptoman! Pa ajde kad si tako pametna napisi sta je taj pojam,po tvom misljenju...........

Ne znash shta znachi kleptoman?!?Haaaaaaaaaa, nemash pojma:rotf:Dobro, objasniću ti!
Kleptomanija je jedna bolest kradje, kada chovek nesvesno uzima ono shto mu se nadje na putu.Da li si me ukapirala:???:Tako sam negde prochitala, nadam se da sam u pravu;)OOOPS, zalutala sam negde van teme objashnjavajući tebi shta znachi kleptomanija.
 
a ne bunish se za "nemacka stoka" i "zaglupljuje"ccccccc

zato shto se ocigledno ne odupiresh.....cistoo sumnjam da bi volela to......tttto....shta god da je.umetnost nije,da slushash josh neshto shto valja...jednostavno si kao i vecina i prosecna tinejdzerka!eto zato!po mom mishljenju

sad cesh da mislish da sam ja neka zenturaca od iljadu godima koja seje pamet(:hahaha:)po forumu-a isto smo godishte......jedino

cini mi se da ljudi koji slushaju TO,i citaju svashta,i gledaju svashta jednostavno ne koriste svoj mozak dovoljno....a imaju slobodu izbora
 
a ne bunish se za "nemacka stoka" i "zaglupljuje"ccccccc

zato shto se ocigledno ne odupiresh.....cistoo sumnjam da bi volela to......tttto....shta god da je.umetnost nije,da slushash josh neshto shto valja...jednostavno si kao i vecina i prosecna tinejdzerka!eto zato!po mom mishljenju

sad cesh da mislish da sam ja neka zenturaca od iljadu godima koja seje pamet(:hahaha:)po forumu-a isto smo godishte......jedino

cini mi se da ljudi koji slushaju TO,i citaju svashta,i gledaju svashta jednostavno ne koriste svoj mozak dovoljno....a imaju slobodu izbora

Normalno da sam se vishe bunila za "nemachka stoka" i "zaglupljuje", nego kad si mislio da sam slabić samo zato shto se ne odupirem:evil:Chemu se nisam odupirala, izvini?:)Mozhda antifanovima TH-a?
 
Rekla sam da je ova tema rezervisana samo za fanove.Hej, ti mnogo pljujesh TOKIO HOTEL.Oladi malo!Shta te briga kakav je TH.Ja zaista ne znam zashto troshish snage zbog njih.Idi i dopisuj se o muzici koju ti volish.Dogovoreno?!?:)


Ne....... Jer ovako moze?:mrgreen: Pa nemoj biti tako iskljuciva,ja samo pisem istinu. To sto je on gay i sto voli bratovljev "kikiriki" to nije moj problem.
Sto bi reko Montana:"**** 'em all. I'll burn those cock-a-roaches"!
 
Normalno da sam se vishe bunila za "nemachka stoka" i "zaglupljuje", nego kad si mislio da sam slabić samo zato shto se ne odupirem:evil:Chemu se nisam odupirala, izvini?:)Mozhda antifanovima TH-a?

Again,you'r missing the wholle point. Sledeci put(jednom u svom zivotu) odgovori na bitan deo recenice,a ne bulazni gluposti ko sto u svakom postu radis. Veoma mi je nelogicno da si ti 93-ce. Po tvom "pozamasnom" intelektu se zakljucuje da nisi starija od 5 god.
 
Ne znash shta znachi kleptoman?!?Haaaaaaaaaa, nemash pojma:rotf:Dobro, objasniću ti!
Kleptomanija je jedna bolest kradje, kada chovek nesvesno uzima ono shto mu se nadje na putu.Da li si me ukapirala:???:Tako sam negde prochitala, nadam se da sam u pravu;)OOOPS, zalutala sam negde van teme objashnjavajući tebi shta znachi kleptomanija.
a radi wikipedia a?
E pa zato takvim ljudima ne treba dati slobodu......

svima treba dati slobodu
 
Again,you'r missing the wholle point. Sledeci put(jednom u svom zivotu) odgovori na bitan deo recenice,a ne bulazni gluposti ko sto u svakom postu radis. Veoma mi je nelogicno da si ti 93-ce. Po tvom "pozamasnom" intelektu se zakljucuje da nisi starija od 5 god.

Pa ja i jesam 93-će, to je istina, ma koliko nećesh da mi verujesh.I ti lupetash razne gluposti kad god se dopisujesh na strani tokio hotel.Ovo nije tema za raspravu oko toga ko je pametniji, koliko ja imam godina, već tema o TH-u.Nećesh ti da mi ispravljash postove, jel ti jasno?!?:otkacio:Dosta mi je vishe tvojih komentara o mojim postovima:thumbdown:Ne zanimash me!Go away, I don't want to listen to you!:azdaja:
 
Pa ja i jesam 93-će, to je istina, ma koliko nećesh da mi verujesh.I ti lupetash razne gluposti kad god se dopisujesh na strani tokio hotel.Ovo nije tema za raspravu oko toga ko je pametniji, koliko ja imam godina, već tema o TH-u.Nećesh ti da mi ispravljash postove, jel ti jasno?!?:otkacio:Dosta mi je vishe tvojih komentara o mojim postovima:thumbdown:Ne zanimash me!Go away, I don't want to listen to you!:azdaja:

jel znash da ti mene odushevljavash:lol::lol::lol::hahaha:
 
ali znate sta meni nije jasno.. kad bi neko (ne dali vam bogovi) krenuo da mi blati recimo Guardiane (znam da je nemoguce ali eto...) ja bih trpeo i trpeo i trpeo.. a onda bih krenuo da im pominjem sve redom sta mi na pamet padne

a ove mucene klinke samo kazu da je ovo tema za fanove Tokio Hotela :hahaha::hahaha:

a i ti Saro lepo da se ponasas ovde,dokle da crvenim zbog tebe :hahaha::lol:
 
Normalno da sam se vishe bunila za "nemachka stoka" i "zaglupljuje", nego ! da sam slabić samo zato shto se ne odupirem:evil:Chemu se nisam odupirala, izvini?:)Mozhda antifanovima TH-a?

Ccc.nekima ne vredi pricati!**** te!jel ti razumesh da je to...to neznam shta,ali ja to necu i nemogu da svrstam u muziku!Muzika je umetnost,i ma koliko ti metal i pank i hard rok zvucali surovo i "narkomanski"i kretenski-kladim se da vecina stvari(ne kazem ni ja da sve sem TH-a i Granda valja,naprotiv.....zna se shta[jos] je shit i kic i ostala govna)ima vise.....duse ili cega vec..Ovo su bre nezreli klinci koji pod tudjim uticajem prave svakakve gluposti zarad jebenme love:roll:

Kako moze onaj balvan-***** da izjavi da su mu uzori.....nisam sigurna......peppersi i metalika i jos nesto!ako ti je neko uzor(a ne treba ih imati.....ne kao "idole")valjda se trudis da podsecas na njega,msm stvaarno


I zensko sam-da koristis mozak shvatila bi to iz posta:lol:
 
Daj bre pustite tu decu na miru.Ovako samo stvarate kod njih samo jos vecu zelju da slusaju ta sranja.Znam iz iskustva,da sto vise pricas,i to argumentovano , da to ne valja i da nije muzika,oni se jos jace vezu za tu glupost(ja sam skoro rasplakala dete zbog RBD).A i mozda je to samo period koji ce da prerastu,sto se ja iskreno nadam.
 
Daj bre pustite tu decu na miru.Ovako samo stvarate kod njih samo jos vecu zelju da slusaju ta sranja.Znam iz iskustva,da sto vise pricas,i to argumentovano , da to ne valja i da nije muzika,oni se jos jace vezu za tu glupost(ja sam skoro rasplakala dete zbog RBD).A i mozda je to samo period koji ce da prerastu,sto se ja iskreno nadam.

pa brate mili.sestro mila....nisu neke klinke-*** ova "letnja cura"i ja smo isto godiste:roll:ne razumem ih brate....meni da neko pljuje po cepeninu i ljubicastim-ebala bi sve po spisku...al ebg.....neznam ikog ko ih bar ne postuje....ako vec ne voli to...naravno oni koji se razumeju!


o5 sam offtopic-**** me tokijo 'otel!!!!joce bre-shto crvenish,fina sam:rumenko:
 
pa brate mili.sestro mila....nisu neke klinke-*** ova "letnja cura"i ja smo isto godiste:roll:ne razumem ih brate....meni da neko pljuje po cepeninu i ljubicastim-ebala bi sve po spisku...al ebg.....neznam ikog ko ih bar ne postuje....ako vec ne voli to...naravno oni koji se razumeju!


o5 sam offtopic-**** me tokijo 'otel!!!!joce bre-shto crvenish,fina sam:rumenko:

ma zezam se breee :heart:
 
Pa 15 leta i nije bas mnogo..to je tek period nekog istrazivanja sebe,tako da nije kasno za njih.Za mene jesu devojcice,ja sam matora :) .E sad to sto sam ja otkad znam za sebe slusala hard rok i metal ne znaci da se ta muzika svidjala ljudima oko mene..Ne svidja im se ni sad,iskreno.Ne mogu svi biti isti..
A zamisli sutra ti slusas to sto slusas,a tvoje dete nesto kao taj TH,ili RBD..Sta bi ti radila??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top