To oko veza

Doslo je krajnje vreme, kad na ovom pdf treba pet trolova da drze citanost.:)

ne, ja sam iskreno stavio pjesmu da ne misli kako to sto je "pametan"... aj nema veze
REKO SAM JOJ DA SAM SIT
I PRINCEZA< I SVIH DRUGIH PREVARENIH ZENA< A I NJE
REKO SAM JOJ DA CU OTIC >> OTIC IZ OVOG SMJESNOG GRAAADA
I DA ME PUSTI DA SPAVAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hocu da skupim dovoljno hrabrosti da bez imalo kolebanja pridjem bilo kojoj devojci, bez razmisljanja sta ce reci, da li ce joj se pojaviti momak ili nece. Ma hocu jednostavno hbt devojku, ali strah me je!!! Dodjavola u tri pm!
..ovo je bilo iskreno,imaš na internetu saveta koliko voliš ali sve je to nekako izveštačeno...
...osećaj je odbijanja je odvratan ali probaj da to shvatiš kao šalu i kao izazov...
 
ne, ne i ne, vise se plasim da pridjem devojci nego ista, nego odbijanja nego svega, ih kada bih samo jednoj prisao, i to se pokazalo kao urodan (ili kako li se kaze) plod pa ja bih bio najsrecni covek na svetu,
urodan plod tj da nije neka alapaca bizmarkova... hehe nego jednostavno da je obicna
 
..ovo je bilo iskreno,imaš na internetu saveta koliko voliš ali sve je to nekako izveštačeno...
...osećaj je odbijanja je odvratan ali probaj da to shvatiš kao šalu i kao izazov...

Od previse iskrenosti moze svasta da se desi, recimo da urodi plod ili da se plod urodi da se dete rodi i tako.
Mozda da se neko porodi?
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

To ti se zove odabir, a ovo generalan odabir. Nego pazi vamo: Ako krenes da pljujes generalno optuzice te da si mizagon i sl. Nego ti pomno ticu u kaficu i gledaj sta se sve desava. A onda kada ti takve budu naletale posle 30-te i pricale kako su se umorile od pogresnih veza i da hoce nekog bla bla bla, tada znas sta da radis?
 
giphy.gif


Tako treba. :ok:
Sledeci put nemoj da stajes samo na imenu.
 
Devojke su predivne, sve te brojne devojke, od miliona miliona, ko da se sve smese i ocekuju isti odgovor da kazu, kao da samo cekaju mene, zamislite to!
ali istina je drugacija, ko pre devojci njegova devojka, tako dok ja ovde parlatam o postupcima neko je drugi zagovara... ili da izvinu devojke na izrazu neko je drugi hebe,
pa hahaha postoji milion devojaka!! :)
ali jbg sto sam jos sam, pa zato sto ne znam gde ih ima!!!! ovu sam sreo u prodavnici cveca, stajala na izlogu tj nije lutka nego devojka hehe lol!
lol stvarno je devojka mi je rekla ime sto je stajala u izlogu ne devojka tj ne lutka tj znate :)
 
Dzaba i pamet i lepota i dobra dusa i sta znam koji drugi kvalitet, ako je ne privlacis.
Nesto u poslednje vreme mnogo vidjam muskarce u fazonu "ove devojke samo sa kretenima nekim, a ja fin, dobar, normalan momak".

Dzaba sve ti kvaliteti ako nema samopouzdanja ili privlacnosti, hemije.
Sta znam, i meni je lakse da kazem da zene ne cene normalne i obicne muskarce, nego da budem brutalno iskren prema samom sebi i da kazem da ja ne valjam u nekim stvarima.

ocigledno da gore podvucenopodebljano one ne dozivljavaju kao kvalitet

- - - - - - - - - -

uostalom koja to majka ne zeli da joj sin bude "fin, dobar, normalan momak"? I naravno tako ga vaspitavaju id deteta I uniste mu zivot.
 
Da li treba da neocajavam jer po ko kozna put nisam preduzeo nista prema devojci jednoj koja radi u prodavnici, doduse ne vidjamo se cesto ali bih rekao da postoje simpatije, ali kazem vam opet, sigurno ima momka?
Tj hocu da kazem, da i one devojke koje znam iz vidjenja ili poznanstva, prf
 

Back
Top