Tо је српски Патријарх -Чика Паја

A ko su ti ljudi i kakve veze imaju s njim?
Petar Lukovic je novinar
Петар Луковић — Википедија (wikipedia.org)
Petar_lukovic_gm.jpg

Rados Ljusic je istoricar
Радош Љушић — Википедија (wikipedia.org)
rados-ljusic-youtube-printscreen-640.jpg

Svako od njih dvojice je izneo svoje misljenje o Patrijahu Pavlu, gde je Lukovic imao negativan stav o njemu, a Ljusic pozitivan.
 
Petar Lukovic je novinar
Петар Луковић — Википедија (wikipedia.org)
Pogledajte prilog 807468
Rados Ljusic je istoricar
Радош Љушић — Википедија (wikipedia.org)
Pogledajte prilog 807470
Svako od njih dvojice je izneo svoje misljenje o Patrijahu Pavlu, gde je Lukovic imao negativan stav o njemu, a Ljusic pozitivan.
Smesno je znas sta? Sto se bilo koji takav lik, usudjuje da uopste polemise o patrijarhu Pavlu, kao da ce icije misljenje pa makar bilo i najbolje promeniti ista i onolike kolone ljudi koje su ga volele i prisustvovale sahrani. Ne kolone, nego milione istinski tuznih ljudi.

Sta li ti ljudi umisljaju, meni nije jasno, a nije mi jasno i sta ti umisljas ovim videom da ces da postignes, a taj Lukovic je jedan posebno odvratan stvor.
 
Smesno je znas sta? Sto se bilo koji takav lik, usudjuje da uopste polemise o patrijarhu Pavlu, kao da ce icije misljenje pa makar bilo i najbolje promeniti ista i onolike kolone ljudi koje su ga volele i prisustvovale sahrani. Ne kolone, nego milione istinski tuznih ljudi.

Sta li ti ljudi umisljaju, meni nije jasno, a nije mi jasno i sta ti umisljas ovim videom da ces da postignes, a taj Lukovic je jedan posebno odvratan stvor.
Lukovic i Ljusic su javne licnosti, ne treba sakrivati njihove izjave o Patrijahu Pavlu.
 
Zestoka rasprava izmedju Lukovica i Ljusica o Patrijahu Pavla
1.25
Жестока расправа је нешто друго, ово није расправа. Ово је свађа којој је место у Задрузи и не заслужује неки посебан коментар.
Расправа је један културан разговор људи који имају различите ставове, ово везе са расправом нема када саговорници гледају ко ће да прича гласније и како аутор текста каже да може да зове патријарха како хоће.
Очигледно да ту нема ни елементарне културе.
Значи да би Задруга била још појам васпитања за овакво неваспитање.
Ово је просеравање, а расправа је нешто много далеко од овог.
Када би Луковић схватио да њему нико не дира ни маму, ни тату, ни дете, јер су му оне светиња, да он као човек незаинтересован за религију, да не дира патријарха, јер је и он неком светиња. Као и Луковићу његова фамилија.
Ваљда је то елементарна култура.
Једно је критиковати било кога (политичара, свештеника или патријарха) а друго просеравати се.
Луковић не критикује, он сматра да је са својим просеравањем духовит, али то не иде баш тако.
 

Back
Top