Quantcast

tipovi

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
To znaci da postoje ljudi na VISEM i na NIZEM nivou svesti, generalno, oni svesniji i oni manje svesni,
ljudi se samo ponasaju u skladu sa svojom prirodom (prirodom znaka i ostalih osobina) na nizem (primitivnijem) ILI visem (uzvisenijem) nivou, u zavisnosti od stepena svesnosti u njihovoj "glavi":))))

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.801
aman zaman AMAN ZAMAN, znaaaaaaaaam za to, hocu da mi neko kaze malo podrobnije astroloski...tipa zasto je ova osoba visi rak npr...el ima takvih stvari...da li to moze da se prepozna u karti, to me zanima...

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
Fixa:
aman zaman AMAN ZAMAN, znaaaaaaaaam za to, hocu da mi neko kaze malo podrobnije astroloski...tipa zasto je ova osoba visi rak npr...el ima takvih stvari...da li to moze da se prepozna u karti, to me zanima...
to sam bas htela da dodam , da to sigurno moze da se vidi u karti jer nije svako u jednom znaku isti....ja nisam strucnjak ali sigurno moze da se vidi:)))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.