Тихо инсталирање програма...

Кажем ти први пут је прошло без проблема, а онда је скрипта почела да ми прави пиздарије па сам прибегао некој алтернативи.... Још ништа нисам пробао са ALT+Key... Ал ако ради посао не видим зашто да га не убациш ;)
 
Помоћу команде WinWaitActive нема шансе... А још нисам прочачкао довољно онај хелп да видим има ли друга могућност прослеђивања команде.... Скинуо сам ја тутро како с овим и још нечим то направити ал нисам још свукао тај други програм.... Ма до циља се мора доћи важно је да се креће ка њему ако не може да се трчи онда нек се пуже...
 
Ево решења :D
Људи су стално говорили потребни су вам свичеви за апликације за тихо инсталирање а ја нисам слушао... Ев ти команда а кликћи где хоћеш до миле воље док се он инсталира... Ништа не пита... Неће мoћи за све програме али за њих ћемо направити ауто скрипту па нек сама кликће :D
П.С. Рекох ја да мора доћи до решења, а решење је баш просто...
За сад сам пробао само Free download Manager... Ево кода...
Kod:
Run("fdminst3.exe /silent")

И то завршава цео посао :D Све време пред носoм а ја то не видим ц ц ц ц ц....
ЈЕсам ли опет заслужио хело? :)
Не будем лењ правац библиотека и ево и DVD Shrinka без икаквих питања :D О јеа :p
Kod:
Run ("dvdshrink32setup.exe /silent")
А ево и AIMP-a...
Kod:
Run ("aimp_2.10.exe /S")

Pidgin

Kod:
Run ("pidgin-2.3.1.exe /S")

Људи оне списе од кодова што смо куцали то је све била мала зајебанција и вежба :D.
Молим модератора да стави ову тему за лепљиву и овде куцкајте свичеве које знате за разне апликације да убрзамо размену да не би много лутали по нету.... Толико за сад...
И као што каже Шкабо:"И да ли знаш све кад урадиш сам да се осећеш ко цар..." :D
 
Poslednja izmena:
7zip

Kod:
Run ("7z442.exe /S")

Audacity

Kod:
Run ("audacity.exe /VERYSILENT")

BitTorrente

Kod:
Run ("BitTorrent-6.0.exe /S")

OpenOfficeorg

Kod:
Run ( "./OO/OpenOfficeOrg 2.2.exe /S" )

Овде сам намерно ставио
Kod:
 ./OO/blabla
да се види да може да се стави било која путања...

Scribus

Kod:
Run ("scribus-1.3.3.8-win32-install.exe /S")

VLC

Kod:
Run ("vlc-0.8.6f-win32.exe /S")

Winamp

Kod:
Run ("winamp55_full_emusic-7plus_en-us.exe /S")

Е сад једна напомена: Не знам колико меже бити корисно али програм и компајлирана скрипта се могу спојити у један фајл командом из CMD-a
Kod:
 copy /b Skripta.exe + Program.exe Naziv_programa.exe
... Е сад ако се споји у једно програм може да се позива само командом
Kod:
 Run ("Ime programa.exe")
. По мени исплати се спојити у једно програм и скрипту због програма који не могу тихо да се инсталирају и да се напише посебна скрипта која ће те програме да позива...
Ја планирам следеће да разврстам програме у неке групе грубо да захватим више програма... После тога да направим аутоматско покретање цда са меније нпр. инсталирајте пакет офис програма... И на крају скрипте за офис програме додати само да искоци прозор кад заврши инсталацију "Инсталација завршена", а за програме који не могу тихо да се инсталирају да одмах по притискању инсталирајте пакет програма нпр. за нет да искочи прозор који обавештава да се не кликће около јер то може прекинути инсталацију... То није тешко урадити... Ја сам тако нешто замислио... А ви па будите креативни :D
 
Zna li možda neko serial number i Activation/ Authentication Code za Sony Sound Forge? Skinuo sam ga ali ne mogu naći nikako te brojeve....ako neko nađe molim da napiše...pravim parodiju pa mi treba program za obradu zvuka.... i još-ako nema tih kodova može preporuka za program za obradu zvuka....Hvala :D

Ako ti treba nešto ovako javi se preko pp

Naravno tu je serial i za 10 verziju...
 

Prilozi

  • Picture1.jpg
    Picture1.jpg
    29,9 KB · Pregleda: 16

Back
Top