Tigre, dovidjenja prijatno !

Da li postoji neki deo ljudskog tela koji vam je narocito nesipmatican, i da li gadjenje prema tom delu ljudskog tela moze da vas odbije od partnera ?

moj primer :
Palac na nozi i nokat na istom. :sad2:
Odlazem trenutak kada cu se suochiti sa tim prizorom.

znaci
ja sam gadljiva ultra
i mnogo mi se gadi na ljude
al nekako unutrasnjost im izlazi spolja
pa to se sve izmesa
ima naravno
upravo prsti na nogama
 
Da li postoji neki deo ljudskog tela koji vam je narocito nesipmatican, i da li gadjenje prema tom delu ljudskog tela moze da vas odbije od partnera ?

moj primer :
Palac na nozi i nokat na istom. :sad2:
Odlazem trenutak kada cu se suochiti sa tim prizorom.

Na mom decku mi je sve simpaticno, ali uopste, kod muskarac mrzim dug nokat na malom prstu. To sam samo videla kod Mediteranaca, posebno kod Turaka i kod Srba, ostali i ne nose toliko.
 
Na mom decku mi je sve simpaticno, ali uopste, kod muskarac mrzim dug nokat na malom prstu. To sam samo videla kod Mediteranaca, posebno kod Turaka i kod Srba, ostali i ne nose toliko.

to je jedno vreme bilo zamrlo, dok su bili oni mobilni sa antenom, pa su imali cime da cackaju ushi.
sad sa ovom novom generacijom smartfonova se vraca i taj dugacak nokat.

zlo.
 
Cega se gnusam?
Neprijatnih mirisa koje sire neke ljudske individue (po autobusima ih srecem)... to zaokida... sto bi narod rekao.
Gnusam se prljavstine u svakom obliku, volim da je sve cisto, na svom mestu...
Ne volim da vidim da je nekome prljava kosa, izgrickani zubi... prema stopalima nemam nikakav odnos... samo da ne smrde, ufffff to je najgore.
 
Cega se gnusam?
Neprijatnih mirisa koje sire neke ljudske individue (po autobusima ih srecem)... to zaokida... sto bi narod rekao.
Gnusam se prljavstine u svakom obliku, volim da je sve cisto, na svom mestu...
Ne volim da vidim da je nekome prljava kosa, izgrickani zubi... prema stopalima nemam nikakav odnos... samo da ne smrde, ufffff to je najgore.


ajoj ajooj
 
Da li postoji neki deo ljudskog tela koji vam je narocito nesipmatican, i da li gadjenje prema tom delu ljudskog tela moze da vas odbije od partnera ?

moj primer :
Palac na nozi i nokat na istom. :sad2:
Odlazem trenutak kada cu se suochiti sa tim prizorom.

Joj, da. Neke sitne stvari..tipa hmm da, ruzni prsti na nogama, ili neki mladezi ili bradavice ili bubuljice po ledjima :sad2: uf al sam povrsna..
 

Back
Top