"the system cannot find the path specified"

Pokušavam da instaliram Lotro igru, kad skinem Fajl sa ovog linka ne mogu da ga instaliram, kao ni bilo koji drugi program. Uvek mi izbaci poruku "the system cannot find the path specified"
Kako da povratim mogućnost za ponovno instaliranje programa..itd.
Molim detaljna objašnjenja, jer sam amater za te kompjuterske termine .
Proveriš da li nemaš Specijalnih karaktera u path-u.

Na primer ako ti stoji: C:/documents/ležim/fajl.exe

Onda je to slovo Ž ono koje treba da promeniš.
 
Pokušavam da instaliram Lotro igru, kad skinem Fajl sa ovog linka ne mogu da ga instaliram, kao ni bilo koji drugi program. Uvek mi izbaci poruku "the system cannot find the path specified"
Kako da povratim mogućnost za ponovno instaliranje programa..itd.
Molim detaljna objašnjenja, jer sam amater za te kompjuterske termine .
Jesi li kreirao svoj 'akaunt'/račun?
 
jel ti se to dešava kada hoćeš da download installer? U tom slučaju ti je sistem podešen da stavi svaki download u odredjeni directory koji ne postoji na tvom sistemu. Negde u browseru može da se podesi da li da te pita gde da stavlja download fajlove. Stavi desktop jer to sigurno ima
 
Pokušavam da instaliram Lotro igru, kad skinem Fajl sa ovog linka ne mogu da ga instaliram, kao ni bilo koji drugi program. Uvek mi izbaci poruku "the system cannot find the path specified"
Kako da povratim mogućnost za ponovno instaliranje programa..itd.
Molim detaljna objašnjenja, jer sam amater za te kompjuterske termine .
Подели са нама фотку како то изгледа.
 
Skinuo sam ovo i pokrenuo instalaciju... radi normalno. To je problem u tvom sistemu.

Screenshot_35.png
 
У ком ли веку појединци живе... Или пак, које то оперативне системе користите кад имате толику аверзију на коришћење локализован их оперативних система и програма?
Још од икспеа СП2 не постоје озбиљни проблеми са локализованим програмима...
 
У ком ли веку појединци живе... Или пак, које то оперативне системе користите кад имате толику аверзију на коришћење локализован их оперативних система и програма?
Још од икспеа СП2 не постоје озбиљни проблеми са локализованим програмима...
Od kako je instalacija programa postala gnjavaža koja ti često uz to uvali i još neko smeće.....
 
Koristim Mozilu Fajerfox, nije Srpska verzija, lokacija downloada je "Downloads".
Probao sam sve opcije sa Googla i nije rešeno. A porukica izgleda identično ovoj.
Fotka poruke.
Probaj promeni lokaciju u podesavanjima, ako je i dalje problem onda reinstaliraj browser. Desavalo mi se davno nesto slicno ali se ne secam kako sam to resio verovatno reinstalacijom.
 

Back
Top