The Mandalorian

Ne znam ime :D Nešto digitalno animirano...ništa od toga nisam :) Mada planiram ovo novo što treba da izadje,što bi trebalo da nastavi Rogue One film,ali kao igrana serija,kao Mandalorian fazon...mislim da se zove Star Wars Andor...sad,dal je nastavak ili prequel od Rogue..ne sećam se...mada može se proveri,izaći će sledece godine.

Zaboravio da postoji jos jedna animirana serija.
 
A možda zato što samo supe i čorbe možeš i da dobiješ :D
Prosto obožavam kako yoda uvek šmugne i pojavi se tek tako neočekivano. I uvek pravi problem, kao neko štene. Ali je previše cute. Baš me interesuje druga sezona (počinjem da gledam danas). Verujem da će serija imati puno sezona jer ima dosta fanova zvezdanih ratova ali i činjenica da se pojavljuje Yodica je intrigantna.
 
Prosto obožavam kako yoda uvek šmugne i pojavi se tek tako neočekivano. I uvek pravi problem, kao neko štene. Ali je previše cute. Baš me interesuje druga sezona (počinjem da gledam danas). Verujem da će serija imati puno sezona jer ima dosta fanova zvezdanih ratova ali i činjenica da se pojavljuje Yodica je intrigantna.

Ne znam kako da ti kazem ali... Yoda umire pre desavanja u seriji.
Mali je njegove vrste ali nije Yoda.
 
Odgledao sam prvu sezonu, i prvu epizodu druge sezone, imam samo reči hvale. Prva epizoda od druge sezone baš podsećala na Dune,zbog čudovišta, ili na Tremors, jako mi se svidela. Posle ovog posta,pustam drugu epizodu. :)
Star Wars Salute GIF
 

Back
Top