Quantcast

The Forsaken

Elan Morin Tedronai

Zainteresovan član
Poruka
311
E, izgleda da su ovi ljudi na Tocku vremena malo skrenuli (sa puta) i prakticno vise ne pricaju o tome. A posto su najjaci likovi upravo the Forsaken ones, svi vi koji imate da kazete nesto o Izgubljenima (ili da pitate), ovo je mesto za to. Naravno, vi koji ste procitali makar jednu knjigu iz serijala. Dakle, koje prvo: the Male Forsaken ili the Female Forsaken?

markoimarijana

Zainteresovan član
Poruka
496
Ok.Postavio sam pitanje vec na drugoj stranici.Zavrsio sam Gospodara Haosa I i trazim dvojku,a dok trazim,molim da mi odgovorite ima li kakvih vesti iz Dve reke?Da li ce Perin osloboditi Moirainu jer je on vec posetio kulu Gendzei?Ko je Sajdar Haran?Odnosno,koga bi trebalo da on predstavlja?I ako se Izgubljeni mogu ubiti samo pomocu Kobne vatre,postoji li mogucnost da su zivi i Aginor i Isamael?I sta je Dzordan,kog djavola mislio kad je onoliko pisao o Elejni i Ninaevi?U Gospodaru HaosaI nema nikakve akcije,BUKVALNO! Smor!!!!!!!!! Usreci me i reci da su naredni delovi zanimljiviji i uzbudljiviji.please.Pozz:lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.