Test Drive Unlimited

Је`л се овај проблем дешава код свих вас или само мени: Управљање је тол`ко глупо, да кад год покушам да скренем, закуцам се у нешто. Нисам ни ретард, а и одиграо сам све делове НФС-а и Миднајт клуба, и ни у једној игри нисам видео тако лоше управљање. Покушао сам да играм и на гејмпеду, тастатури и волану, али код и најмањег притиска дугмета, окретања волана или аналогног стика, ауто буквално прави окрет од 90 степени. Плиз хелп ми:worth:!
 
Је`л се овај проблем дешава код свих вас или само мени: Управљање је тол`ко глупо, да кад год покушам да скренем, закуцам се у нешто. Нисам ни ретард, а и одиграо сам све делове НФС-а и Миднајт клуба, и ни у једној игри нисам видео тако лоше управљање. Покушао сам да играм и на гејмпеду, тастатури и волану, али код и најмањег притиска дугмета, окретања волана или аналогног стика, ауто буквално прави окрет од 90 степени. Плиз хелп ми:worth:!

probaj da podesh steering sesitivity.....
 
sta ce ti dzojstik? Valjda mislis na volan....? I koj moj da trci, o cemu pricas ako to nije neka metafora? Ti si izgleda malo pobrkao loncice....


nisam pobrkao loncice..
naprotiv..
skontao sam kako da se igra preko dzojstika..
imam bolji osecaj preko dzojstika..
probao sam i preko volana..
nije lose..
al kad neko ceo zivot igra voznje preko dzojstika..
onda jednostavno naviknes..
a sto se tice reci TRCI u prevodu znaci..
radi..
uostalom..
sta se javljas ako nemozes da nekom pomognes
 

E nemogu da verujem pa do juce sam stalno isao na njihov sajt bez problema ali izgleda da sad moras prvo da se registrujes, http://tdu-rusmods.3dn.ru/load/ pokusaj sa ovim jeste da je na ruskom ali nije toliko tesko ja sam imao 2 iz ruskog ali opet mogu da se snadjem. srecno sa modifikacijama

P.S. imas poruku u inboxu, nadam se da sam sve razumno napisao, jer cesce pricam engleski nego srpski:(
 

Back
Top