Test 1,2,3

al viš svi ispadoše čiste duše i nevinašca...i nema šanse da provere...oni se brate prepuštaju vetrovima, pa kako bude biće...misim daaaaj...

pa valjda svi imaju neke nove ljude u okolini, posao prijatelji prijatelja poznanici, zadesi se neki zajednicki interes i krene neka veca komunikacija osim cao-cao i onda ti taj neko predstavlja nesto kao poznanik drug sta vec, kako se uopste ljudi pocnu druziti aman...
 
Pa jes', pala je na testu, neka davi nekog drugog...

:D

i-see-what-you-did-there.png


:lol:
 
Ja onog koga volim ili drzim za ptijatelja ne testiram...cekam da mi ga metne iz kornera,pa onda pokopam taj odnos i ciao...
msm,nemam pojma kako bih posle tog testa mogao da je pogledam u facu...bljutavo je to a i nista ne dokazuje...
 
pa kao sto rece plja ne volim da me testiraju pa nii volim da budem onaj koji testira,a u svakom slucaju pokazace svoje pravo lice u nekoj situaciji kad tad..mozda ranije dok sam bio mladji bilo je tu sitnih estica,ali sada ne..podjes od najgoreg pa ako bude ok dobro je,ako ne..nisi se razocarao..mi ljudi smo cudna i rdjava stvorenje..interesi su kljuc svega danas..svako je iz nekog interesa sa nekim...
 
Da li stavljate ljude na neki test?
Npr, ima neka situacija, zadesi se, i taj neko ne odreaguje onako da bi vi znali da je taj neko uz vas, znaci nije pitanje pravde, nego odanosti, odnosa postovanja i prijateljstva? (Nije fazon ko je u pravu)
Da li radite to partneru, koji vas naizgled voli ali vama nesto ne stima, prijateljima, koji vam se tako predstavljaju a lazu vas da bi sebe opravdali ili nesto sakrili (umesto da kaze "necu, ne mogu da ti kazem) itd...
Obicno se zadesi neka situacija, super ste prijatelji ili vam je skladna veza, i desi se neki kiks, onda se obicno ljudi ogradjuju i udaljavaju jedno od drugih, i lepe etikete, ona je ovakva on je onakav i tu se zavrsi prijateljstvo ili dodje do raskida...?
Не стављам.
Људе осетим и слушам.
Некад више верујем осећају па дајем шансу и кад причају другачије, а некад на основу реченог повлачим границе...
И не мерим свима истом мером.
Некоме опраштам и неколико пута кад ме изневери, не поштује и погази пријатељство, а пред неким после првог пута повучем ручну.
У сваком случају, кад се дистанцирам, то и кажем, да не буде забуне...
Само изговорене ствари су битне ствари за двоје људи.
Неизговорене су битне само за једног човека, оног који их је прећутао.

Не лепим етикете али и не кријем то како сам доживео нечија дела или речи.
Све кажем у очи.
 
Не стављам.
Људе осетим и слушам.
Некад више верујем осећају па дајем шансу и кад причају другачије, а некад на основу реченог повлачим границе...
И не мерим свима истом мером.
Некоме опраштам и неколико пута кад ме изневери, не поштује и погази пријатељство, а пред неким после првог пута повучем ручну.
У сваком случају, кад се дистанцирам, то и кажем, да не буде забуне...
Само изговорене ствари су битне ствари за двоје људи.
Неизговорене су битне само за једног човека, оног који их је прећутао.

Не лепим етикете али и не кријем то како сам доживео нечија дела или речи.
Све кажем у очи.

kako procenis da li je pametno nesto reci ili ne?
da li je bitna vaznost tvojih reci tom nekom, a mozda je badava pricati tom nekom?
 
kako procenis da li je pametno nesto reci ili ne?
da li je bitna vaznost tvojih reci tom nekom, a mozda je badava pricati tom nekom?

Па, кад проговорим то значи да говорим да бих констатовао чињенично стање и мислим да је то увек паметно рећи јер онда нема мувања "па ја то нисам мислио тако, погрешно си разумео" и не знам ни ја шта што се може појавити у будућности.

Мени је битно да сам рекао како ствари стоје с моје стане и никад није бадава речено јер ја не говорим то да бих поправио неког већ да бих, као што рекох, констатовао чињенице...
А да л ће тај неко да чује или не... До њега је...
 
Па, кад проговорим то значи да говорим да бих констатовао чињенично стање и мислим да је то увек паметно рећи јер онда нема мувања "па ја то нисам мислио тако, погрешно си разумео" и не знам ни ја шта што се може појавити у будућности.

Мени је битно да сам рекао како ствари стоје с моје стане и никад није бадава речено јер ја не говорим то да бих поправио неког већ да бих, као што рекох, констатовао чињенице...
А да л ће тај неко да чује или не... До њега је...

koje su onda situacije kada ne treba nista reci?
 
Da li stavljate ljude na neki test?
Npr, ima neka situacija, zadesi se, i taj neko ne odreaguje onako da bi vi znali da je taj neko uz vas, znaci nije pitanje pravde, nego odanosti, odnosa postovanja i prijateljstva? (Nije fazon ko je u pravu)
Da li radite to partneru, koji vas naizgled voli ali vama nesto ne stima, prijateljima, koji vam se tako predstavljaju a lazu vas da bi sebe opravdali ili nesto sakrili (umesto da kaze "necu, ne mogu da ti kazem) itd...
Obicno se zadesi neka situacija, super ste prijatelji ili vam je skladna veza, i desi se neki kiks, onda se obicno ljudi ogradjuju i udaljavaju jedno od drugih, i lepe etikete, ona je ovakva on je onakav i tu se zavrsi prijateljstvo ili dodje do raskida...?

Da. I obično ga padnu. A taj test se odnosi na to, da mi se uvek zadesi neka situacija, gde vidim koliko je nekome zapravo stalo. Odnosno, koliko nije. Kako me je jeftino "prodao", olako odbacio ili naprosto, gde ja ne pokazem sebe u najvecem sjaju koliko i sta mogu, da mogu sve pet puta bolje i tri puta više, čisto da vidim , koliko će tom nekome biti stalo, da li ce se naprosto okrenuti i ko veli, ko te je*e, ili će zaista biti čovek, pa kao karakter pitati u čemu je stvar. Ali, meni je život namestio sam prilike da vidim , da pogrešne ljude voleh...I to je meni bio test života, na kojem su u mojim očima naprosto "pali", jer kad god mi je bilo najteže u životu, nijedan nije bio tu. Svi se razbežali...Kao miševi. I to je ok. naučih da mogu da se pouzdam samo u sebe. da ne očekujem i ne nadam se previše. Jer kad god sam u životu se ponadala i poverovala, našao se neko da me samo šutne u tur....Izdajom. ♥
 
Da. I obično ga padnu. A taj test se odnosi na to, da mi se uvek zadesi neka situacija, gde vidim koliko je nekome zapravo stalo. Odnosno, koliko nije. Kako me je jeftino "prodao", olako odbacio ili naprosto, gde ja ne pokazem sebe u najvecem sjaju koliko i sta mogu, da mogu sve pet puta bolje i tri puta više, čisto da vidim , koliko će tom nekome biti stalo, da li ce se naprosto okrenuti i ko veli, ko te je*e, ili će zaista biti čovek, pa kao karakter pitati u čemu je stvar. Ali, meni je život namestio sam prilike da vidim , da pogrešne ljude voleh...I to je meni bio test života, na kojem su u mojim očima naprosto "pali", jer kad god mi je bilo najteže u životu, nijedan nije bio tu. Svi se razbežali...Kao miševi. I to je ok. naučih da mogu da se pouzdam samo u sebe. da ne očekujem i ne nadam se previše. Jer kad god sam u životu se ponadala i poverovala, našao se neko da me samo šutne u tur....Izdajom. ♥

ima li to veze mozda sa tim da ocekujemo mozda previse od ljudi?
sto kaze jedna meni draga osoba, i za prijateljstvo treba ljubavi, i potrebno je nekog da volis kao coveka da bi bili prijatelji
 
Da li stavljate ljude na neki test?
Npr, ima neka situacija, zadesi se, i taj neko ne odreaguje onako da bi vi znali da je taj neko uz vas, znaci nije pitanje pravde, nego odanosti, odnosa postovanja i prijateljstva? (Nije fazon ko je u pravu)
Da li radite to partneru, koji vas naizgled voli ali vama nesto ne stima, prijateljima, koji vam se tako predstavljaju a lazu vas da bi sebe opravdali ili nesto sakrili (umesto da kaze "necu, ne mogu da ti kazem) itd...
Obicno se zadesi neka situacija, super ste prijatelji ili vam je skladna veza, i desi se neki kiks, onda se obicno ljudi ogradjuju i udaljavaju jedno od drugih, i lepe etikete, ona je ovakva on je onakav i tu se zavrsi prijateljstvo ili dodje do raskida...?

Не тестирам, увек се само покаже какав је неко према реакцијама у одређеним ситуацијама које се спонтано створе,.:
 
Da li stavljate ljude na neki test?
Npr, ima neka situacija, zadesi se, i taj neko ne odreaguje onako da bi vi znali da je taj neko uz vas, znaci nije pitanje pravde, nego odanosti, odnosa postovanja i prijateljstva? (Nije fazon ko je u pravu)
Da li radite to partneru, koji vas naizgled voli ali vama nesto ne stima, prijateljima, koji vam se tako predstavljaju a lazu vas da bi sebe opravdali ili nesto sakrili (umesto da kaze "necu, ne mogu da ti kazem) itd...
Obicno se zadesi neka situacija, super ste prijatelji ili vam je skladna veza, i desi se neki kiks, onda se obicno ljudi ogradjuju i udaljavaju jedno od drugih, i lepe etikete, ona je ovakva on je onakav i tu se zavrsi prijateljstvo ili dodje do raskida...?

Ne stavljam ljude na testove,puno radim i ne opterecujem se ni oko cega.Jednostavno,nemam vremena da testiram bilo koga,opusten sam totalno.
Sto se manje covek bavi ljudsoj cudi,sve mu bolje ide.Say it right,hvataj:cmok:
 
Da li stavljate ljude na neki test?
Npr, ima neka situacija, zadesi se, i taj neko ne odreaguje onako da bi vi znali da je taj neko uz vas, znaci nije pitanje pravde, nego odanosti, odnosa postovanja i prijateljstva? (Nije fazon ko je u pravu)
Da li radite to partneru, koji vas naizgled voli ali vama nesto ne stima, prijateljima, koji vam se tako predstavljaju a lazu vas da bi sebe opravdali ili nesto sakrili (umesto da kaze "necu, ne mogu da ti kazem) itd...
Obicno se zadesi neka situacija, super ste prijatelji ili vam je skladna veza, i desi se neki kiks, onda se obicno ljudi ogradjuju i udaljavaju jedno od drugih, i lepe etikete, ona je ovakva on je onakav i tu se zavrsi prijateljstvo ili dodje do raskida...?

Ne. :cool:
 

Back
Top