Terrorblade

kupis mu dagon i kraj igre.
ovako strategija,veoma prosta:

1.Kupis Dagon.
2.Obavezno zadnju .

E sada kad imas zadnju i kad imas dagon,odes peglas se sa nekim,kad ti ostane 200 hp , bacis zadnju( zamenis helte) , odmah dagon, i on je mrtav. tacno kad zamenis helte on ima onda 200 hp i tvoj dagon koliko radi damage ... 300-400 dunno.KRAJ.
 
uzmes silencera i kraj price,
ali ajd evo i drugih opcija protiv tog vaseg UBER terrora>> avatar,hex,(6.49b item sa silencom), da ne pricamo o iluzijama i tako tim stvarima, veruj mi za sve postoji vrlo lako resenje.

Istina je da je terror jedan od najboljih lategame heroja, ali evo ja se nudim da igram sa bilo kim 1 vs 1 protiv terrora.
Taktika je vrlo bitna stvar i menja se sa svakom promenom kako svog tako i protivnickog heroja, cak i sa build-om protivnika.
A ako znate taktiku protivnika (terror+dagon) jos ste u boljem polozaju.
Imam hamachi i ggclient(ggclient nisam bas provalio do kraja kako radi) al nije problem, ako neko oce 1 vs 1 dotu u bilo kom modu samo neka se javi.
 
uzmes silencera i kraj price,
ali ajd evo i drugih opcija protiv tog vaseg UBER terrora>> avatar,hex,(6.49b item sa silencom), da ne pricamo o iluzijama i tako tim stvarima, veruj mi za sve postoji vrlo lako resenje.

Istina je da je terror jedan od najboljih lategame heroja, ali evo ja se nudim da igram sa bilo kim 1 vs 1 protiv terrora.
Taktika je vrlo bitna stvar i menja se sa svakom promenom kako svog tako i protivnickog heroja, cak i sa build-om protivnika.
A ako znate taktiku protivnika (terror+dagon) jos ste u boljem polozaju.
Imam hamachi i ggclient(ggclient nisam bas provalio do kraja kako radi) al nije problem, ako neko oce 1 vs 1 dotu u bilo kom modu samo neka se javi.

U pravu si za taktiku ali nije tolio lako 1v1 protiv illidana.A sta ti nije jasno u vezi gg-a?
 
Terror je extra posle 6 lvla
tada postaje na neki nacin naj jaci heroj samo mu je jako bitna mana a nemu je inteligencija slaba tacka
ZAsto posle 6 lvl-a
zato sto dobija 4 moc a ta moc menja helte sto je extra 1 na 1 tako da bi najverovatnije izgubio 1 na 1

Hvala za iteme
 
Best heroes VS Terror blade su (po meni):
1.Skeleton (ima reinkarnaciju pa ti mozes da menjas helt koliko oces)
2.Anti-mage sa basherom
3.Bane mozda (zavisi od levela)
 

Back
Top