Quantcast

TERORIZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uzrok jucerasnje tragedije, u fabrici "Prvi Partizan", u Uzicu, JE????

• AKT TERORIZMA!!!!

• Ljudski faktor.

• Verovacu istraznim organima i cekati njihov izvestaj

• Nista od navedenog!

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
E, ovako, dosao sam do jednog zakljucka u vezi sa jucerasnjoj tragedijom u Uzicu :

Postavicu anketu, sa jasnim pitanjima, a voleo bih da ovde forumasi iznesu svoje argumentovano misljenje i diskutuju na pravi nacin o ovome, naravno, i da sto vise glasaju. :) Doslo je do EKSPLOZIJE u fabrici, u kojoj ne moze nista da eksplodira!

Dakle, tu ima samo baruta, od kojeg se proizvodi municija i naoruzanje, i to se moze ZAPALITI SAMO, A NE EKSPLODIRATI!!!!! :rtfm: Ja necu cekati da ovo rese "istrazni organi", ne znam da li su u nekoj "teroiji zavere" ili slicno tome, ali znam da su nesposobni za takve stvari, a u drugom slucaju, MI NIKADA NECEMO OTKRITI PRAVU ISTINU, AKO NE POCNEMO SAMI TRAGATI ZA NJOM!!!!!!! :rtfm: Teroristicki akt, to je moje misljenje, sa argumentima koje sam izneo u prvom delu posta. Direktor "Prvog Partizana", rekao je da ce traziti hitnu istragu i odbranio radnike u fabrici, koji su odmah optuzeni od strane medija(TJ. B92!!!! ), da su ONI SAMI izazvali nesrecu, dok je Direktor izjavio da su njegovi radnici obuceni i uvek dobri, u to nema sumnje! :rtfm: Mora se istraziti, detaljno, ali ne samo na nivou Vlasti, kojoj NE MOGU VEROVATI(jace je od mene..), moramo je i MI, istraziti, ima dovoljno razloga za ovaj naziv teme!!!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
5 podtema na istu temu
O.... :roll:

NE, ovakva tema i pitanje o uzroku nesrece do sada nije otvarana, a sa ovim mojim argumentima, mislim da se moze stvoriti diskusija, posebno sa ovim delom:
Doslo je do EKSPLOZIJE u fabrici, u kojoj ne moze nista da eksplodira!!!!!!!

Dakle, tu ima samo baruta, od kojeg se proizvodi municija i naoruzanje, i to se moze ZAPALITI SAMO, A NE EKSPLODIRATI!!!!! Ja necu cekati da ovo rese "istrazni organi", ne znam da li su u nekoj "teroiji zavere" ili slicno tome, ali znam da su nesposobni za takve stvari, a u drugom slucaju, MI NIKADA NECEMO OTKRITI PRAVU ISTINU, AKO NE POCNEMO SAMI TRAGATI ZA NJOM!!!!!!!
!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Poslednja izmena:

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
То је терористички акт или конкуренција.

Чим су оптужили "раднике" то је већ знак да је могуће "конкуренција", да медији прикажу како су "фабрике муниције зреле за продају".

У последње 2 године то се често дешава: експлозије, падови авиона, губитак тенкова, муниција, прешево, одвртање шрафова са ЈАТ-овог авиона итд....

Свака нормална земља би одмах прогласила ову експлозију за терористички акт - све док се супротно не докаже.

Мислим да је држава у опасности и да је ово чист ТЕРОРИСТИЧКИ АКТ.

Некоме је у интересу да уруши ову земљу ВОЈНО и ЕКОНОМСКИ. Са свих страна.

Мислим да је био терористички акт и убиство премијера, само што глухи и слепи не желе ни да чују и верују да можда стране групе вршљају по Србији.

Али ето, гледајте сада оног натогуза Шутановца који ће да вам испира мозак и прича како је "противпожарни систем заказао". Ко жели нека верује у ту причу, ко је наиван и повероваће.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Ihh, zaboravio sam postaviti JAVNO GLASANJE.... :(

Vidi, Iionida, ne bih sada da se bavimo Sutanovcevom ostavkom, a kamoli Dacicevom(Najbolji ministar, najmanje odgovoran za ovo i najborbeniji za otkrivanje faktora tragedije, nadam se bar.... ), bavimo se OVIM: da u fabrici NIJE MOGLO NISTA EKSLODIRATI, OSIM AKO NEKO NIJE NABACIO MALO TNT-A!!!!!!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:

_isidora_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
315
То је терористички акт или конкуренција.

Чим су оптужили "раднике" то је већ знак да је могуће "конкуренција", да медији прикажу како су "фабрике муниције зреле за продају".

У последње 2 године то се често дешава: експлозије, падови авиона, губитак тенкова, муниција, прешево, одвртање шрафова са ЈАТ-овог авиона итд....

Свака нормална земља би одмах прогласила ову експлозију за терористички акт - све док се супротно не докаже.

Мислим да је држава у опасности и да је ово чист ТЕРОРИСТИЧКИ АКТ.

Некоме је у интересу да уруши ову земљу ВОЈНО и ЕКОНОМСКИ. Са свих страна.

Мислим да је био терористички акт и убиство премијера, само што глухи и слепи не желе ни да чују и верују да можда стране групе вршљају по Србији.

Али ето, гледајте сада оног натогуза Шутановца који ће да вам испира мозак и прича како је "противпожарни систем заказао". Ко жели нека верује у ту причу, ко је наиван и повероваће.
au :eek:

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.089
Jović:
-Zasto su te zvali, jel' su te zvali zbog...?
-Zbog cega?
-Pa rekao si da mozda proveravaju...
-U grob ces ti mene oterati, u grob! Jel' onaj kod kuce?
-K'o?
-Moj pokojni caca.... pa podstanar!!!!
-Nije.
-Pa gdje je?
-Odkud ja znam, sta je bilo tamo Jovicu?
-Nista tek ce biti...
Kazem ja: 'Druze sumnjate li vi u mene? Vi znate' reko' 'da sam ja odlez'o dve godine.
'Ne znam verujte', kaze on, a , na stolu mu ovakva (pokazuje rukama) , plava fascikla , sa kruzicima od soljice kafe. MOOOOOJ slucaj sigurno!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.