Терористички напад у Москви: Три маскиране особе отвориле ватру у концертној дворани

Ko stoji iza napada?


  • Ukupno glasova
    74
Коме користи злочин?
Ко је довољно луд да изврши терористичке нападе у Русији?
Ко нема шта да изгуби?
Ко је очајан?
Ко је раније радио терористичке нападе у Русији?
Ко има довољно интелигенције и подршке за терористичке акције у Русији?
Ко је рекао да ће ударити дубоко у Русију?
Ко је близу Брјанска где су се стрелци упутили?
Украјина увек заврши на првом месту могућег починиоца.
Затим у оквиру украјинске команде, специјализован за те врсте тајних операција је БУДАНОВне заборавимо да иза тога вероватно стоји и подршка МИ6 и ЦИА, на крају крајева, они су украјински господари.
GJmQ1M2bwAAD5K3
Ja mislio Viktorija Nuland

Pa sto si napisao 3 kilometra proseravanja sto odma nisi rekao Budanov je Kiril Al Bagdadi el Ukraini
 
:klap:
Масовна депортација илегалних миграната на аеродрому Пулково у Санкт Петербургу
A gde su bili do sada
Sta su Ruske vlasti radile do sada?
Tek kad je dogorelo do noktiju, ajde malo i da rade svoj posao

Isto je u Srbiji, droga se prodaje ko bombonice

A policija maltretira neke babe i dede koji prodaju cvece i neko povrce iz svoje baste da prezive

Klosari su bili, to ce i ostati.
 
Jedan moj kontakt napisa na Telegramu možda najbolje mišljenje o trenutno situaciji:
Rusi ne treba mnogo vremena da troše na istraživanje ko je tačno šta uradio.
Treba da se ugledaju na civilizovani Zapad, pobiju ih sve i prepuste Bogu da izabere svoje. :namcor:
 
Hoću da kažem da će Putin lagati kad god može.
Sada nije mogao, samo je probao.
Nego, jel rekao ko je srušio Prigožina?
Da nisu Ukri?
zna se da nato nije jer su i zvanicno izjavili saucesce, sucut, a sto se tice avganistana, "k", badava se nadate, operacija je "Z". a to znaci na zapad, terorizam se desio jer ocekujemo pomeranje linije fronta dalje na zapad, prosta logika, nema sta tu mnogo da se razmislja, oni cak idu i dalje

Запад припрема нову антируску платформу на Балкану због неуспешне војне кампање у Украјини, пише Љубан Каран, бивши официр Контраобавештајне службе (КОС), у ауторском чланку у листу Печат.​

https://srbin.info/politika/nato-sprema-rat-na-balkanu-znakovi-su-ocigledni/
 
Poslednja izmena:
zna se da nato nije jer su i zvanicno izjavili saucesce, sucut, a sto se tice avganistana, "k", badava se nadate, operacija je "Z". a to znaci na zapad, terorizam se desio jer ocekujemo pomeranje linije fronta dalje na zapad, prosta logika, nema sta tu mnogo da se razmislja, oni cak idu i dalje

Запад припрема нову антируску платформу на Балкану због неуспешне војне кампање у Украјини, пише Љубан Каран, бивши официр Контраобавештајне службе (КОС), у ауторском чланку у листу Печат.​

https://srbin.info/politika/nato-sprema-rat-na-balkanu-znakovi-su-ocigledni/
Antiruska platforma je danas civilizacijska tekovina
 
Antiruska platforma je danas civilizacijska tekovina
tako su mislili i za vreme napoleona, i hitlera, pa im je ruja usao u pariz i berlin posle, na kraju njihovih platformi
ne znam na bazi cega sada mislite da mozete da pobedite rusiju, ako je istorijski gledano SADA najjaca, kao nukl. sila? nekad je jos i bilo sansi, ali danas, sanse su NULA

bolje bi vam bilo da ste bilo sta drugo "anti", umesto sto vam je jedina platforma antirusijasenje, sta znam antivakser, antipusac, antiglobalista, antirat, ... bilo sta drugo, jer antirusijasenje dovodi samo do izbijenih zuba i branja usiju
 
Poslednja izmena:
tako su mislili i za vreme napoleona, i hitlera, pa im je ruja usao u pariz i berlin posle, na kraju njihovih platformi
ne znam na bazi cega sada mislite da mozete da pobedite rusiju, ako je istorijski gledano SADA najjaca, kao nukl. sila? nekad je jos i bilo sansi, ali danas, sanse su NULA

bolje bi vam bilo da ste bilo sta drugo "anti", umesto sto vam je jedina platforma antirusijasenje, sta znam antivakser, antipusac, antiglobalista, antirat, ... bilo sta drugo, jer antirusijasenje dovodi samo do izbijenih zuba i branja usiju
Rusija je danas dno dna. Totalitarni odron, agresor, okupator a ljudska prava su misaona imenica. Da se sutra probudiš i da Rusija ne postoji, što bi ti točno nedostajalo u životu? Okej, ova tema. Dalje? Boljšoj teatar?
 
Rusija je danas dno dna. Totalitarni odron, agresor, okupator a ljudska prava su misaona imenica. Da se sutra probudiš i da Rusija ne postoji, što bi ti točno nedostajalo u životu? Okej, ova tema. Dalje? Boljšoj teatar?
neka si ti sve u pravu, ali pola sveta vec gleda u rusiju, a ne slusa zapadna naredjenja za sankcionisanje rusije

moras da prihvatis fakat da se danas rusija sve vise pita, a zapad sve manje pocev od 1999, kada je zapad bio na vrhuncu

zamisli 2099 godinu samo, rusija, kina, indija, juzna amerika, afrika, a zapad skoro i da ne postoji kao svetski faktor, samo amerika/kanada
 
neka si ti sve u pravu, ali pola sveta vec gleda u rusiju, a ne slusa zapadna naredjenja za sankcionisanje rusije

moras da prihvatis fakat da se danas rusija sve vise pita, a zapad sve manje pocev od 1999, kada je zapad bio na vrhuncu

zamisli 2099 godinu samo, rusija, kina, indija, juzna amerika, afrika, a zapad skoro i da ne postoji kao svetski faktor, samo amerika/kanada
Zadnje što je iz tih krajeva korisno stiglo je bio papirus
 
Zadnje što je iz tih krajeva korisno stiglo je bio papirus
rusi sa kinezima najavili nuklearku na mesecu, pa ti vidi, a sa indijom vec imaju svemirski program

od vremena kada smo mi srbi bili gadjani sa krstarecim sve se promenilo - prvo su ruje sa kaspijskog mora gadjale u siriji teroriste, a sada ukrajince, i to sa hipersonicnim, iskanderom ih dokrajce, dok marija zeza poljake sto ne oborise onu raketu ako prelece poljsku! - "izasli iz natoa"?

u medjuvremenu zagnoji marcak iznenadnom smrcu, da nije fajzerovan, u podzemlju, ej probili 6 nivoa u podzemlje? rusi ce da budu svetski policajac umesto amera, za manje od 10 godina, pazi sta ti kazem, anglosasi samo presrecu neke hutske dronove, mrka kapa od njih. aj presretni hipersoniscnu rusku! pa ne mozes ni raketu od debelog kima da presretnes! o cemu bi ti onda?

Руси уништили подземни бункер код Часовог Јара – убијен и пољски генерал Марчак?

 
Frćo, šta si se uzjogunio, jel ti dobro?

Ajde ti lepo pokupi svoje prnje sa foruma "nazadnog sveta" pa idi na neki zapadni forum.
na primer. ja u americi porucujem gume za auto i gledam sta bih od jeftinijih:
oli bi ukrajinske, oli kineske, i na kraju porucim neke iz indonezije, malezije, uopse nisu lose, srednja neka klasa, a odustao od najjeftinijih

i on sada kaze azija nije nista, tj. kina [papirus], a ovamo kazu nuklearku sa rusima na mesecu ce da prave!

pa ako nije kina nista zasto kreditiraju srbiju, zasto bre kinezi kupuju zemlju po americi, ako mi ne zavisimo od njih, zasto im dozvoljavamo?
pa samo antibiotike da nam zavrnu, sta mi da radimo? mos' se slikamo, komunistiocka partija kine drzi bajdenove na kratkom povocu, jedino ako tramp dodje da zaostravamo sa carinama, nema nam druge, pa onda u se i u svoje kljuse, a inace mogu da nam naude i te kako
 
Poslednja izmena od moderatora:
na primer. ja u americi porucujem gume za auto i gledam sta bih:
oli bi ukrajinske, oli kineske, i na kraju porucim neke iz indonezije, malezije, uopse nisu lose

i on sada kaze azija nije nista, tj. kina [papirus], a ovamo kazu nuklearku sa rusima na mesecu ce da prave!

pa ako nije kina nista zasto kreditiraju srbiju, zasto bre kinezi kupuju zemlju po americi, ako mi ne zavisimo od njih, zasto im dozvovoljamo?
pa samo antibiotike da nam zavrnu, sta mi da radimo? mos' se slikamo, komunistiocka partije kine drzi bajdenove na kratkom povocu, jedino ako tramp dodje da zaostravamo sa carinama, nema nam druge
Ne mogu oni da se pomire da je zapadni svet, čiji deo tako žele da budu, krenuo da ubrzano tone baš u trenutku kada su oni upali u to elitno društvo.

Sada gledaju sa strane i konačno im postaje jasno da smo mi opet na pravoj strani, ali nisu sposobni da to prihvate, previše je bolno, pa su krenuli da vređaju i ujedaju, pokazujući svoje pravo lice, lice rasiste i mrzitelja.

Mnogo ih boli što više nemaju osnova da sebe i svoje gazde postave iznad nas ostalih, koji odbijamo ono što su oni tako rado prihvatili, servilnost i poniznost.
 
Ne mogu oni da se pomire da je zapadni svet, čiji deo tako žele da budu, krenuo da ubrzano tone baš u trenutku kada su oni upali u to elitno društvo.

Sada gledaju sa strane i konačno im postaje jasno da smo mi opet na pravoj strani, ali nisu sposobni da to prihvate, previše je bolno, pa su krenuli da vređaju i ujedaju, pokazujući svoje pravo lice, lice rasiste i mrzitelja.

Mnogo ih boli što više nemaju osnova da sebe i svoje gazde postave iznad nas ostalih, koji odbijamo ono što su oni tako rado prihvatili, servilnost i poniznost.
upravo je tako, 100% se slazemo
 
glupi evropljani ne mogu da shvate da je dovoljno da rusi opet postave rakete na kubi, pa da ih ameri predaju rusima nagodivsi se sa njima

tramp je vec najavio izlazak iz natoa, a onda ce ruje da raskantaju ratoborne evropljane, osim ako makron ne preuzme euro vojsku, ili uprkos njegovom preuzimanju cak!

ciklus eskalacije i deeskalacije u rusko-americkim odnosima se nece poklopiti sa evro--ruskim odnosima, CIKLUSI SE NECE POKLOPITI, logika
 

Back
Top