Teretana

gost 391595

Buduća legenda
Poruka
35.177
Ne znam šta su tačno po strukturi polni organi spolja, tkiva, mišići, i ne interesuje me, iskreno, ja sam sam variokinja teških metala i ne pričam o stvarima u koje se ne razumem

Ali ono što znam da je da mogu da se preforsiraju isto kao mišići

Pa me zanima da li ste nekad preforsirali čku ili rac (ili rč), prvenstveno usled samomasturbativnih aktivnosti inspirisanih drugom osobom, i koju grupu lekova ste pili da prođe, da li pomaže čaj od hibiskusa?

Hvala unapred i sve najbolje vama i vašima kada im budete pričali svoje seksi dogovodovštine
 
tikve mogu da se koriste za razne stvari
na primer..
vrsta tikve koja se nedozrela
mlada sprema za jelo..punjena, pohovana i sl
osušen plod posebne vrste tikve koji služi kao sud iz koga se pije rakija
 
Ne znam šta su tačno po strukturi polni organi spolja, tkiva, mišići, i ne interesuje me, iskreno, ja sam sam variokinja teških metala i ne pričam o stvarima u koje se ne razumem

Ali ono što znam da je da mogu da se preforsiraju isto kao mišići

Pa me zanima da li ste nekad preforsirali čku ili rac (ili rč), prvenstveno usled samomasturbativnih aktivnosti inspirisanih drugom osobom, i koju grupu lekova ste pili da prođe, da li pomaže čaj od hibiskusa?

Hvala unapred i sve najbolje vama i vašima kada im budete pričali svoje seksi dogovodovštine
šta si isforsirala i da li rado to činiš i dalje
 
To je isto kao buba švabe samo gore
E'o, buba vojnik.

sparivanie-soldatikov.jpg
 
A što se teme tiče, ja sam htela da kažem da mi se nije desilo usled samozadovoljavanja, ali hoće od trenja da utrne. E sad, čaj od hibiskusa, pa ne, mislim da bi pre valjala žalfija, a može i Brufen od 400.
 

Back
Top