Quantcast

Teorija prevare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Gryphon:
JA mislim da je bog hteo da zezne muskarce, kao oduzeo si joj nevinost pa sad moras da provedes ostatak zivota pored te osobe.
Izvini , ovo sam prvi put čuo od jednog svog poznanika i bio malo iznenadjen....
Ali vremenom , baš i nisam siguran da nije istina...

Njegova teorija je , poje.bi koliko god cura možeš , ako nije nevina, ali ako je nevina, onda je greh da joj skidaš mrak , a da ne želiš da je ženiš.....
Ima tu mnogo duboke logike, koja bi ovde bila ismejana, kako zbog lakog života, tako i zbog totalnog emotivnog neiskustva, a seksualnog veteranstva....

Srce drugačije kuca kad je prvi put iznenadjeno....To je sve što imam da kažem....

livija

Veoma poznat
Poruka
12.261
Lexa:
Ma jok, bre, Duško Dugouško, Tom & Džeri... Nindža Kornjače :lol:
Nije taj nešto ni trajao...
Nego, ondaK su nam Ameri ukinuli crtaće, ako se sećaš... :shock:
jeste, i petronije.... pa patak daca, paja patak........
eto sad mi se gledaju crtaci! recimo.... uh... ne mogu da se odlucim........ bilo koji od navadenih..... :roll:

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
Tuzni_patak:
Srce drugačije kuca kad je prvi put iznenadjeno....To je sve što imam da kažem....
Bas ti je fin taj prijatelj.

Reci naseg poznatog dirigenta, Bojana Sudjica:

“Orkestar je kao profesionalna kur.va. Da, ona izgleda savrseno i zna savrseno da odradi posao, ali ti znas da je imala 17-oricu pre tebe i da to nije to… Potpuno je druga stvar ako dotaknes nevinu devojku, a ona slatko zadrthi od tvog dodira…”

vracar

Zainteresovan član
Poruka
249
sinnke:
Zasto zene imaju himen?
Verovatno su one to dobile po prirodi ili bogu zato sto su sklonije prevarama od muskaraca.
Ne znam odgovor na tvoje pitanje,ali mislim da je ta prica o cuvanju nevinosti odavno prevazidena.Znam jednu devojku koja je kako ona kaze zaista nevina u 26oj.
A ja nikako da joj objasnim da ce kada izgubi nevinost imati mnogo bolji seks.Sve nesto mislim da ce,ako to uskoro ne bude uradila,imati traume zbog seksa.

Poruka
7.034
Snezna_kraljica:
“Orkestar je kao profesionalna kur.va. Da, ona izgleda savrseno i zna savrseno da odradi posao, ali ti znas da je imala 17-oricu pre tebe i da to nije to… Potpuno je druga stvar ako dotaknes nevinu devojku, a ona slatko zadrthi od tvog dodira…”
u tom sluchaju dajem kraljevstvo zemaljsko da mi dovedete tu nevinu koja se jebe kao da je imala 17oricu pre sebe :)

lara#1

Primećen član
Poruka
607
cLick - OR - Die:
u tom sluchaju dajem kraljevstvo zemaljsko da mi dovedete tu nevinu koja se jebe kao da je imala 17oricu pre sebe :)
Takva ne postoji.
A da li postoji nevin tip (godina iznad 20 npr) koji je siguran u sebe ko da je poj.ebo 17? Ne, taj bi bio isfrustriran i ne bi znao ni gde da ga "usmeri"...

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
cLick - OR - Die:
Pre SEBE zaista nije ni mogla da ih ima 17... Pravo kaze lara, takva ne postoji! :lol: :lol: :lol:
Ne moze se znati kako se yebe dok ne pocne da se yebe, a onda nije nevina, je l' tako? Tvoj predlog pada u vodu i ostade ti u zemaljskome kraljevstvu... :cry: :D

Da li ja ovde jedina mislim da kvalitet yebanja ne zavisi od iskustva u smislu broja TIPOVA, vec broja SEXOVA? Ako jesam jedina, bice da nisam u pravu. Ili ne? :?

Poruka
7.034
Snezna_kraljica:
Pre SEBE zaista nije ni mogla da ih ima 17... Pravo kaze lara, takva ne postoji! :lol: :lol: :lol:
Ne moze se znati kako se yebe dok ne pocne da se yebe, a onda nije nevina, je l' tako? Tvoj predlog pada u vodu i ostade ti u zemaljskome kraljevstvu... :cry: :D
Pa moze da bude tehnichki nevina ako je sa tih 17 'analizirala' i nauchila zanat kako treba :lol: Dupli cLick za mene :p xexe

Snezna_kraljica:
Da li ja ovde jedina mislim da kvalitet yebanja ne zavisi od iskustva u smislu broja TIPOVA, vec broja SEXOVA? Ako jesam jedina, bice da nisam u pravu. Ili ne? :?
Nije sve crno belo kao dirke na klaviru.. ima tu i polutonova. Sigurno je jedno, a to je da onaj ko je spavao sa puno njih sigurno ima dovoljan broj sexova da ispuni tvoj uslov, a uz to i isQstvo i prilagodljivost novim partnerima.
Ponovo dupli cLick :) hehe

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
cLick - OR - Die:
Pa moze da bude tehnichki nevina ako je sa tih 17 'analizirala' i nauchila zanat kako treba :lol: Dupli cLick za mene :p xexe

Nije sve crno belo kao dirke na klaviru.. ima tu i polutonova. Sigurno je jedno, a to je da onaj ko je spavao sa puno njih sigurno ima dovoljan broj sexova da ispuni tvoj uslov, a uz to i isQstvo i prilagodljivost novim partnerima.
Ponovo dupli cLick :) hehe
Ne znam ko ti je to rekao, ali ja nemam uslove te vrste :lol:
A ako je SAMO "tehnicki" nevina, onda nije nevina, bar ja tako mislim.

ps. polutonovi i jesu razmaci izmedju crnih i belih dirki! :P ajd sad meni trostruki clickic, na muzicko znanje. :P

McMillan

Poznat
Poruka
9.581
Snezna_kraljica:

Sasvim.
Riba sa kojom sam bio neko vreme je imala njih ... pa... recimo da je jos uvek ispod trocifrenog broja... Ali pre mene se nije duze zadrzavala na jednom tipu... ili oni kod nje...
Tako da, kad se sabere, samnom je imala desetak puta više seksa nego pre mene...
I pre je taj seks bio "dizanje nogu", a samnom malo komplikovanija gimnastika, hehe
Moje lično razočarenje je bilo to što sam ja znao koliko ih je imala pre mene, i očekivao zverkicu u krevetu, a ono... ćorak... Ništa nije znala...
Tako da...
:-|

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.